Daska
05.10.05,07:25
Vsetko naj naj naj nasej milej Martinke :):):) k jej narodeninam prajeme
Martina80
05.10.05,05:39
Všetkým mojim skvelým milovaným Poraďákom ďakujem. Som fakt dojatá, že mám svoju vlastnú špeciálnu tému :D :D :D a toľko ľudí si na mňa dnes spomenie . Veľmi ,veľmi som potešená a ešte raz ďakujem.
vladan
05.10.05,06:12
Tinuš, ale veď v profile nemáš dátum narodenia :eek: ... žeby ťa Dáška bonzla? :D ... všetko naj prajem :)
Daska
05.10.05,06:45
Tinuš, ale veď v profile nemáš dátum narodenia :eek: ... žeby ťa Dáška bonzla? :D ... všetko naj prajem :)
Vladi veru bonzla, aspon na nieco je to icko dobre :D:D:D
Hlinkovx
05.10.05,07:29
Tinuš, ale veď v profile nemáš dátum narodenia :eek: ... žeby ťa Dáška bonzla? :D ... všetko naj prajem :)
Vidíš, Vladi, vidíš....
to máš zato, že nemáš ICQ...potom si neinformovaná :p:p:p
Paula
05.10.05,08:09
Kuknite sa na hlavnú stránku, nie na ICQ......však Martinka z Martinka?:) Pridávam Ti aj muziku.
Hlinkovx
05.10.05,08:32
Pauli...
tak potom neviem..kde tá Vladi kukala :p:p
neviem..či tam predtým mala Maťa aj dátum narodenín...ale ICQ mi to tu avizovalo už dva dni predtým ...a to porada nerobí :D:D:D
Martina80
05.10.05,08:36
Baby, ja som si ten dátum teraz dopísala. :D Vlaďka dobre videla.Mala som ho tam aj kedysi predtým, ale potom som to zmazala a teraz som si to do profilu znova dala. Áno Pauli Martina z Martina. Mám tu servisného technika, kontroluje mi PC, pripojím sa neskôr . Ďakujem Vám, ste všetci zlatí.