Kerberos_1
10.03.10,10:07
Chcem si otvoriť účtovníctvo z podnikateľského príspevku a neviem pre ktorý účtovný program sa mám rozhodnúť.:confused: Poradí mi niekto? a ak by bolo možné prečo je ten program pre mňa, ako začiatočníka dobrý. Prípadne koľko taký program stojí.
Za odpoveď vopred ďakujem.
Kerberos_1
15.03.10,09:19
To vážne mi neviete nikto poradiť????
rodina1
15.03.10,09:24
Vieš, ťažko ti poradiť, ktorý je najlepší. Pretože jednému vyhovuje ten a druhému zase iný. Ja napríklad robím v ALFE od Krosu. Som s programom spokojná. Najlepšie by ti bolo stiahnuť si demo verzie programov, a sám/sama vyskúšať, ktorý ti bude najlepšie vyhovovať.
denisadam
17.03.10,11:22
mne vyhovuje mksoft ---- aj cenovo!!!
Zoltán Kovács
17.03.10,11:33
Mne MRP....

A myslím si, že každá jedna odpoveď bude v podobnom znení. Totiž každému vyhovuje ten program, ktorý pozná. S ktorým roky pracuje.
truch
17.03.10,11:38
Odporúčam Alfu, stiahnite si zadarmo a vyskúšajte
bv_alexandra
17.03.10,11:49
Pohoda ešte nebola spomenutá tak ju spomeniem ja odporúčam pohodu:D
ALe nie je to naozaj tak každý povie že ten program je dobrý na ktorom pracuje na ktorý si zvykol.
Ja napr. robim v pohode a chcela som skúsiť ALFu a veru som to po chvilke zatvorila.
Je to vec názoru:)
Kerberos_1
18.03.10,08:44
Ďakujem Vám všetkým za odpovede. Aspoň teraz viem z ktorých si mám vyberať.:)
Viem že je to hlavne otázka zvyklosti, ale keďže na škole som nevidel žiadny účtovnícky program nevedel som ktoré sú na trhu a z ktorými sa pracuje. Teraz si ich aspoň viem porovnávať medzi sebou na základe ceny a toho čo obsahujú. Ešte raz ďakujem.:D