Veronka 2
10.03.10,11:19
K 31.12.2009 sme si vytvorili opravnu položku k odpisovanej budove 553/092 a k zasobam ktoré mame uz dlho na sklade 505/191 su tieto ucty 553 a 505 danové náklady alebo nedanove?
AXULKA1
10.03.10,11:22
sú pripočítateľnou položkou k daň. základu - žiaľ
Veronka 2
10.03.10,11:38
Prosim Ťa aký je to § v zákone o dani - § 20 a 21 ?