SARAH9
10.03.10,12:54
Dobry den, mozno by bude vediet niekto poradit...Momentalne som na materskej, ale stale zamestnana, dozvedela som sa, ze firma, v ktorej som pracovala od augusta 2006 je v konkurze a dala vsetkym zamestancom vypovede "dohodou" ale ziadne odstupne nikto nedostal...vypoved nedostali len 3 zamestnankyne vratane mna - tie co sme na materskej. ako moze zamestnavatel postupovat? musi nam dat vypoved? alebo s nami skoncia na zaklade konkurzu firmy. mame teraz nejaky narok na odstupne??? alebo ako to mam riesit ak aj mam narok, ale odstupne zamestnavatel odmietne dat - co viem urcite, ze odmietne... Som zamestnana na dobu neurcitu a na materskej som od juna 2009. Viete mi niekto prosim poradit? DAKUJEM PEKNE ZA VSETKY RADY
brčko
10.03.10,13:34
ak už je firma v konkurze, tak musíš všetko vybavovať so správcom konkurz. podstaty a nie so zamestnávatelom. On už nemôže rozhodovať ani v otázkach personálnych. Toto oprávnenie má už len správca. Trvaj na odstupnom. Ak ti ho nevyplatia oni, dá sa získať z garančného poistenia v soc.poistnovni, ale treba podať žiadosť do 60dní od ukončenia prac.pomeru a okrem teba musí aj správca na SP podať oznámenie o plat.neschopnosti + potvrdiť na dalšom tlačive tvoj nárok.

Prejem ti vela trpezlivosti. Treba si tu niečo naštudovať na porade a aj so správcom jednať v predstihu pred ukončením RD (dovršením troch rokov). Odporúčam aspon 2mesiace pred, ale možno informovať sa aj skôr. Ja som takto ukončila PP až po polročnom študovaní zákonov. REsp. ty si na
RD krátko. Tak na tvojom mieste by som si aj sledovala Obchodný vestník, tam musí správca uverejnovať info ohladne toho, čo sa deje s konkurzom (teda aspon niečo). Potom najlepšie hladať cez spisovú značku. Správcu si tam tiež najdeš a aj kontakt na neho, len ti to bude asi dlhšie trvať, kým sa zorientuješ a pohladáš to.

http://www.zbierka.sk/default.aspx?sid=search-ov
SARAH9
12.03.10,11:20
Dakujem velmi pekne