tokoska
10.03.10,14:49
Aké máte skúsenosti so spr. agentúrou práce Job express?
Za sprostredkovanie práce da Rakúska žiadajú poplatok s tým, že
po uhradení zašlú okamžite pracovnú zmluvu a ostatné podmienky ...

Ďakujem.
darinka100
11.03.10,09:26
nechcem ťa sklamať, ale skús si pozrieť príspevky ohľadne tejto firmy na portáli Profesia a potom sa rozhodni. Držím palce
arizona
11.03.10,09:45
Aké máte skúsenosti so spr. agentúrou práce Job express?
Za sprostredkovanie práce da Rakúska žiadajú poplatok s tým, že
po uhradení zašlú okamžite pracovnú zmluvu a ostatné podmienky ...

Ďakujem.

Na ich stránke píšu toto:
Sprostredkovateľský poplatok je v plnej výške hradený zamestnávateľom!!! :confused:
Neviem o aký poplatok, ani akú sumu sa jedná. Ale mne sú vždy podozrivé agentúry, ktoré žiadajú peniaze vopred! O podobných podvodných agentúrach sa už toho popísalo veľa...
Je jasné, že ani agentúry nežijú zo vzduchu, ale seriozne agentúry žiadajú zväčša zaplatiť neskôr-z prvej výplaty.
anilah
19.03.10,15:47
Nedajte sa oklamať ako ja a veľa iných ľudí. Je to podvod, pred mesiacom som im zaplatil 34 € za vybavenie práce v Rakúsku. Potom chceli opäť 38 €. Prácu namám doteraz a agentúra sa vyhovára, že rakúsky zamestnávateľ si ma nevybral, peniaze mi nevrátia, lebo podľa nich to bol administratívny poplatok. Uvažujem podať na nich trestné oznámenie.
jar88
20.03.10,09:53
Nedajte sa oklamať ako ja a veľa iných ľudí. Je to podvod, pred mesiacom som im zaplatil 34 € za vybavenie práce v Rakúsku. Potom chceli opäť 38 €. Prácu namám doteraz a agentúra sa vyhovára, že rakúsky zamestnávateľ si ma nevybral, peniaze mi nevrátia, lebo podľa nich to bol administratívny poplatok. Uvažujem podať na nich trestné oznámenie.

Nič v zlom,
ale nad tým trestným oznámením môžeš naozaj len uvažovať.
Uvažovať a rozmýšľať si mal skôr než si pustil tých 34 € z ruky.
Teraz by si mal začať uvažovať či to stálo za to poučenie a či si z neho niečo aj zapamätáš pre ďalšie životné rozhodnutia.
pica
05.07.10,19:34
hej,hej a ty si myslíš že tam neviem vraziť a urobiť tam také točo,že si budú myslieť že to je zemetrasenie.Žiadny problém,len nech to skusia ma obalamutiť a budú to do smrti ľutovať,ak ma tá smrť nepredbehne...
norbika
25.07.10,17:10
mám takú istú skúsenosť ako Ty, do zaplatenia zálohy ma kontaktovali takpovediac denne, po zaplatení mi odpísali že čakajú na vyjadrenie sa zamestnávateľa. odvtedy t.j. cca 1 mesiac sa mi nedarí s nimi skontaktovať. možno že čakáme na inštrukcie a zmluvy márne. máme jednu blbú skúsenosť, možno sme naleteli ako škôlkári. trestné oznámenie by som navrhoval podať spoločne viacerý, ktorým nám nechcú vrátiť poplatok.:confused: