akrestanova
10.03.10,14:47
Ahojte!
Môže si manželka uplatniť nezdaniteľnú čiastku na manžela, ktorý bol 11 mesiacov vo výkone trestu odňatia slobody? Je splnená podmienka spoločnej domácnosti? Ďakujem!
IvoM
10.03.10,15:22
Jedine ak by boli spolu v base.:)

Ale vážne, musí byť splnená podmienka §115 OZ




§ 115


Domácnosť tvoria fyzické osoby, ktoré spolu trvale žijú a spoločne uhradzujú náklady na svoje potreby.
akrestanova
10.03.10,16:07
Myslela som si. ďakujem!