helaba
10.03.10,23:01
Dobrý večer,
prosím vie mi niekto poradiť?
Vyplním daň. priznanie na drsr a keď ho chcem uložiť, alebo vytlačiť, stále sa mi tam objaví: V dokumente je logická chyba. Skúšala som to asi 5krát. Z toho sa mi 4krát uložil len prázdny dokument a raz sa mi to síce uložilo správne, ale nemohla som to vytlačiť.
Minulý rok som s tým problém nemala.
ďakujem.
Čučoriedka 5
18.03.10,08:52
Dobrý večer,
prosím vie mi niekto poradiť?
Vyplním daň. priznanie na drsr a keď ho chcem uložiť, alebo vytlačiť, stále sa mi tam objaví: V dokumente je logická chyba. Skúšala som to asi 5krát. Z toho sa mi 4krát uložil len prázdny dokument a raz sa mi to síce uložilo správne, ale nemohla som to vytlačiť.
Minulý rok som s tým problém nemala.
ďakujem.

Ak sa objaví, že v dokumente je logická chyba, tak tam naozaj chyba je , treba ju odstrániť .Je to naozaj dobré, aspoň nás to upozorní, že niekde máme chybu. Vyplnený doklad sa nedá uložiť , ale dá sa iba vytlačiť.
Prajem príjemný deň
pohodička
18.03.10,11:39
Mne to robilo, keď som vyplňovala DP dôchodcovi a nemala som zaškrtnuté poličko hneď na začiatku, že je dôchodca a ten dôchodok mal byť vyšší ako 4025,70 eur. Stále mi dávalo už neviem, na ktorom riadku odpočítateľnú položku, ktorú som nemohla odpočítať (ja pre FO nerobím, tak som sa s tým potrápila). Nepíšeš aké priznanie vyplňaš a tak sa ťažko pomáha.
tuta
18.03.10,12:01
Ak sa objaví, že v dokumente je logická chyba, tak tam naozaj chyba je , treba ju odstrániť .Je to naozaj dobré, aspoň nás to upozorní, že niekde máme chybu. Vyplnený doklad sa nedá uložiť , ale dá sa iba vytlačiť.
Prajem príjemný deň

Dá sa uložiť, kuk

http://www.porada.sk/1336667-post8.html