Tekktonic
11.03.10,13:40
Ahojte chcel by som pripraviť mojej priateľke prekvapenie ktorá budúci týždeň maturuje a chcel by som aby nemala taký stres chcel by som jej toto prekvapenie poslať do školy priamo na maturitu no potreboval by som aj trocha pradiť čo by to mohlo byť. Ďakujem všetkým
hena22
11.03.10,12:51
Ahojte chcel by som pripraviť mojej priateľke prekvapenie ktorá budúci týždeň maturuje a chcel by som aby nemala taký stres chcel by som jej toto prekvapenie poslať do školy priamo na maturitu no potreboval by som aj trocha pradiť čo by to mohlo byť. Ďakujem všetkým

Tak to by som nerobila...
Možno jej spôsobíš ešte väčší stres, prinajmenšom rozpaky.
A budeš rušiť priebeh maturity. To by museli byť inak empatickí vyučujúci aby to rozdýchali...
petmar
12.03.10,09:45
Tiež si myslím, nezasahuj do priebehu maturity. Stres je z druhej strany dobrá vec, vyplavuje adrenalín, ktorý pomáha zmobilizovať telo a vyhľadať v ňom rezervy na zvládnutie úlohy. Keď sa dievča vyruší a rozptýli, môže mať ešte väčší problém.
Bez adrenalínu by žiadny zajac líške neušiel.
hanelie
12.03.10,10:50
keď sa na to pozrieme z druhej strany, ja by som veru rada prijala nejaké /také trošku recesistické, prekvápko, aby ten stres trochu opadol :) / ale nie práve počas skúšok, radšej kúsok pred / napr také nejaké obrovké plyšové zvieratko s nejakým nápisom na mašli
Braňo
12.03.10,12:56
Myslím, že kyticou, objatím a pusou po úspešnej maturite nič nepokazíš....
Nie cez.
Fanny.G
12.03.10,19:25
Ja som tiež za to,že buď jej priprav prekvapko pred maturitou alebo po nej...aj keď si myslím že po nej by to bolo lepšie,aj keby akokoľvek dopadla....
Napríklad príjemná masáž a krásny večer vo dvojici,aby sa po tom všetkom uvoľnila...Dúfam,že ti to prekvapko,nech bude hocijaké,dobre dopadne....
alla66
12.03.10,23:41
Ahojte chcel by som pripraviť mojej priateľke prekvapenie ktorá budúci týždeň maturuje a chcel by som aby nemala taký stres chcel by som jej toto prekvapenie poslať do školy priamo na maturitu no potreboval by som aj trocha pradiť čo by to mohlo byť. Ďakujem všetkým

Priateľka sa musí pred písomnými skúškami upokojiť a k tomu potrebuje Tvoju podporu a najväčšiu čokoládu, akú uvidíš v obchode ....
Niektoré dievčatá majú pri sebe talizman pre šťastie;)
val007
14.03.10,18:39
Ja by som to načasovala jednoznačne po maturite a rovno keď výjde z triedy. Obravská alebo podľa možnostveľká kytica ruží znie možno gýčovo, ale v tom veku by som asi odpadla a bolo by mi už aj ukradnuté, ako som na tej maturite skončila. Druhé, čo ma napadlo, ale to by som načasovala takisto po maturite, ale až keď aspoň výjde zo školy a budete sami je nejaký šperk. Tiež, podľa možností. Určite aj nejaký drobný veľmi poteší. Tie ruže budú také, že síce to bude super, no uvidia to všetci, reakcia môže byť rôzna a aby nemala rozpaky, no to druhé bude podľa mňa také intímnejšie. Je ale na Tebe, ako si to asi predstavuješ.
KATA50
14.03.10,19:12
Presne tak. Dodnes mám pred očami kráčajúcu kyticu červených ruží, ktorá sa ku mne blížila, keď som vyšla "zmaturovaná" z triedy. Na to sa nedá zabudnúť. Po tom pozvánka na príjemný obed. Nie sú potrebné drahé prekvapenia. Najdôležitejšie je , že tam budeš a prvý jej zagratuluješ.
jurqai
14.03.10,22:30
Byt tebou pred maturitou je nieco slubim na motivaciu a po maturite by som nieco vymyslel ale urcite nie pocas. Myslim ze profesori by to nedovolili a ani jej by to neprospelo len ju nechaj nech sa sustredi:)
bobino38
15.03.10,05:35
ja by to dal až po výsledkoch:-))
hrnco
23.03.10,20:18
Ja si myslim, ze najvhodnejsia doba je az po tom. Nejaky vyletik niekam na rozptylenie spojeny s vecerou :-)