kolkovazis
12.03.10,09:39
Dobrý deň. Mám problém s mojim espressom DELONGHI EC200, je to stroja za zhruba 120€ a mam ho 3 mesiace. Kávu pripravujem nasledovne : z odmerky dám kávu do sitka, utlačím a nasadím do stroja. Tlačítko dám do polohy nahrievanie a čakám pokial sa rozsvieti zelená dioda aby som mohol spustiť prípravu kávy....lenže tu je problém : za ten čas čo sa prístroj nahrieva mi do pohára prekvapkáva káva a ked je už nahriaty tak mi vyteká len slabá káva, lebo ta najsilnejšia (pekná tmavá) už predtím vykvapkala. Skúšal som presso aj čistiť ale nepomohlo....je to normálne aby ta príprava prebiehala takto, alebo ma začať káva tiecť až po otočení tlačítka na prípravu kávy do polohy kde už presso tečie...ako to funguje Vám ostatným. Ďakujem....(používam kávu s označením espresso, taka jemne mletá, ale robí mi to pri všetkých druhoch kávy).
pizzanoel
12.03.10,08:53
Ked som pracovala v Nay elektrodome na reklamačnom oddeleni, tak takych Delonghi sme tam mali vela reklamovanych...
lujza.j
12.03.10,16:12
Dobrý deň. Mám problém s mojim espressom DELONGHI EC200, je to stroja za zhruba 120€ a mam ho 3 mesiace. Kávu pripravujem nasledovne : z odmerky dám kávu do sitka, utlačím a nasadím do stroja. Tlačítko dám do polohy nahrievanie a čakám pokial sa rozsvieti zelená dioda aby som mohol spustiť prípravu kávy....lenže tu je problém : za ten čas čo sa prístroj nahrieva mi do pohára prekvapkáva káva a ked je už nahriaty tak mi vyteká len slabá káva, lebo ta najsilnejšia (pekná tmavá) už predtím vykvapkala. Skúšal som presso aj čistiť ale nepomohlo....je to normálne aby ta príprava prebiehala takto, alebo ma začať káva tiecť až po otočení tlačítka na prípravu kávy do polohy kde už presso tečie...ako to funguje Vám ostatným. Ďakujem....(používam kávu s označením espresso, taka jemne mletá, ale robí mi to pri všetkých druhoch kávy).

ja síce nemám skúsenosti so značkou delonghi, ale skús dat páku s kávou na stroj až vtedy ak je voda zohriatá a potom spusti robenie kávy, alebo stroj reklamuj. inak nechcem ta nejako raniť ale čo si očakával od stroja na espresso zn. delonghi za 120e?ak si si chcel robiť doma dobré presso tak si mal kúpit mašinu značky ktorá vyrába espresso mašiny a nie delonghi čo vyrába mikrovlnky a iné.
misomiso
12.03.10,20:27
jak si si chcel robiť doma dobré presso tak si mal kúpit mašinu značky ktorá vyrába espresso mašiny a nie delonghi čo vyrába mikrovlnky a iné.

Inak to nie je zly napad kupit namiesto espressa mikrovlnku, lebo tam si mozes robit aj kavu, ale aj kopec inych veci...