M22
12.03.10,11:49
Zdravim vsetkych!

Ospravedlnujem sa ze otravujem, ale nasiel som kopu protichodnych odpovedi, tak skusam stastie tu:

V 2009 som bol zamestnanec v hlavnom pracovnom pomere a zamestnavatel plati preddavky do ZP. Zaroven som pracoval u ineho zamestnavatela na dohodu, tento zamestnavatel zo ZP neplatil nic. Robim si RZZP sam a neviem, ci do zakladu patri aj prijem z dohody alebo nie.

Diky moc
Marek
Andyke
12.03.10,10:51
Príjem z dohody nevstupuje do RZZP za to, že si súčasne aj zamestnancom.
Timka1
12.03.10,10:51
Zdravim vsetkych!

Ospravedlnujem sa ze otravujem, ale nasiel som kopu protichodnych odpovedi, tak skusam stastie tu:

V 2009 som bol zamestnanec v hlavnom pracovnom pomere a zamestnavatel plati preddavky do ZP. Zaroven som pracoval u ineho zamestnavatela na dohodu, tento zamestnavatel zo ZP neplatil nic. Robim si RZZP sam a neviem, ci do zakladu patri aj prijem z dohody alebo nie.

Diky moc
Marek

príjem z dohody nepatrí do RZZP, len príjem z hlavnej PP
M22
12.03.10,11:05
Bolo by moc drze poprosit o konkretny odkaz v zakone? Ja som nasiel iba toto:

§ 13
Vymeriavací základ
(20) Za vyňaté príjmy sa na účely tohto zákona považujú
d) príjmy z dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru51b) u osôb uvedených v § 11 odsek 8 písmenách a) až m), o) až r) a u).

Cely § 11 sa ale tyka iba poistencov, za ktorych plati poistne stat, co ja nie som.
Andyke
12.03.10,11:13
M22
12.03.10,11:20
Ok, dakujem pekne. Dava to zmysel, i ked moc zrozumitelne napisane (myslim zakon) mi to nepripada.
Jozef Mihál
12.03.10,11:23
Je v zákone napísané, že zamestnanec platí poistné aj z dohody?

Nie je.

To znamená, že z dohody poistné neplatí, rovnako ako neplatí poistné napríklad z úrokov, z príležitostných príjmov...
M22
12.03.10,11:51
(1) Vymeriavací základ zamestnanca je jeho príjem dosiahnutý v rozhodujúcom období, ktorým je, ak ďalej nie je ustanovené inak,
a) príjem zamestnanca, ktorý podlieha dani z príjmov fyzických osôb podľa osobitného predpisu, 40a)

No, ja tomu rozumiem takto:
1. Som zamestnanec (som zamestnany - nie som SZCO, ani nezamestany, ani na materskej dovolenke ...)
2. Prijem, ktory podlieha dani z prijmov, je prijem od obidvoch zamestnavatelov (podla potvrdeni o prijmoch zo zavislej cinnosti)

Takze este raz sorry ak som to poplietol.
Jana Motyčková
12.03.10,12:15
Lenže zamestnanec je definovaný v §11 ods.3 pod boodm a) osoba v pracovnom pomere atď., nie je tam osoba pracujúca na dohodu (s výnimkou v písm. i - spoločník vo svojej sro alebo člen družstva vo svojom družstve).
Keďže na dohodu nie si zamestnancom, na dohodu sa potom nevzťahuje §13 ods.1.
Timka1
12.03.10,12:17
len ak by si bol samoplatiteľ vtedy sa sleduje príjem z dohody, ak by bol vyšší ako je VZ pre samoplatiteľov, vtedy tieto príjmy z dohody vstupujú do RZZP