brinza
12.03.10,14:02
Dobry den, idem sa opytat ak je voci clenovi dozornej rady vedeny sudny spor: spolocenstvo proti clen dozornej rady je mozne aby tento clen aj nadalej zastaval funkciu? je nejaky zakon na ktory by som sa mal odvolat a trvat na odvolani dotycnej osoby z dozornej rady? moze dojst k manipulovaniu a strate dokazov. dakujem za opoved.
Chobot
12.03.10,13:31
Dobry den, idem sa opytat ak je voci clenovi dozornej rady vedeny sudny spor: spolocenstvo proti clen dozornej rady je mozne aby tento clen aj nadalej zastaval funkciu? je nejaky zakon na ktory by som sa mal odvolat a trvat na odvolani dotycnej osoby z dozornej rady? moze dojst k manipulovaniu a strate dokazov. dakujem za opoved.

Ja sa ťa opýtam naopak. Prečo by mu malo byť zakázané vykonávať funkciu, keď sa voči nemu vedie súdny spor? Z čoho podľa teba vyplýva, že by nemohol funkciu vykonávať? Jedinou možnosťou, ako mu zrušiť členstvo v DR je, že ho na schôdzi vlastníkov odvoláte.
Mária27
12.03.10,13:33
Platí prezumcia neviny: pokiaľ nie je odsúdený, hľadí sa na neho, ako by bol nevinný.

Ak však nemáte k nemu dôveru, môžete ho odvolať hocikedy a bez udania dôvodu. Zákon to nezakazuje. Dôležité je, ako to pochopia ostatní vlastníci.
brinza
12.03.10,13:36
Ja sa ťa opýtam naopak. Prečo by mu malo byť zakázané vykonávať funkciu, keď sa voči nemu vedie súdny spor? Z čoho podľa teba vyplýva, že by nemohol funkciu vykonávať? Jedinou možnosťou, ako mu zrušiť členstvo v DR je, že ho na schôdzi vlastníkov odvoláte.
ale mne sa jedna ci nemoze dojst k manipulacii s dokazmi. mozem formulovat navrh na odvolanie ze koli vedeniu sudneho sporu navrhujem jeho odvolanie z dovodu podozrenia ze moze dojst k manipulovaniu s dokazmi.
Danila
12.03.10,14:04
ale mne sa jedna ci nemoze dojst k manipulacii s dokazmi. mozem formulovat navrh na odvolanie ze koli vedeniu sudneho sporu navrhujem jeho odvolanie z dovodu podozrenia ze moze dojst k manipulovaniu s dokazmi.A predmetná dozorná rada stojí a padá na tomto jednom jedinom členovi? Alebo?....
brinza
12.03.10,14:41
A predmetná dozorná rada stojí a padá na tomto jednom jedinom členovi? Alebo?....
nie dozorna rada su 3 ludia a dotycny je predseda