sthruska
12.03.10,14:12
Už ma to maximálne rozčuľuje. To musel vymyslieť nejaký dokonalý idiot.
Robím návod k programu. Potrebujem štruktúru:

Nadpis3
Obrázok tlačidla - v tej istej výške nasleduje jeho popis.

Vo väčšine prípadov je to v poriadku. Ale ak sa rozhodne ma nasrať, tak sa mu to darí dokonale.

Obrázok sa pokúšam umiestniť dvoma spôsobmi:
1/ Pretiahnutie obrázka na požadovanú pozíciu
2/ Premiestnením kotvy

Raz je obrázok pod kotvou, inokedy skočí niekde nad kotvu. No úžas. Nastavenia obrázkov (zalamovanie - štvorec) a textov (mám použité štýly) sú vo všetkých prípadoch totožné .

Poraďte ako to vyriešiť.
marjankaj
12.03.10,13:18
Už ma to maximálne rozčuľuje. To musel vymyslieť nejaký dokonalý idiot.
Robím návod k programu. Potrebujem štruktúru:

Nadpis3
Obrázok tlačidla - v tej istej výške nasleduje jeho popis.

Vo väčšine prípadov je to v poriadku. Ale ak sa rozhodne ma nasrať, tak sa mu to darí dokonale.

Obrázok sa pokúšam umiestniť dvoma spôsobmi:
1/ Pretiahnutie obrázka na požadovanú pozíciu
2/ Premiestnením kotvy

Raz je obrázok pod kotvou, inokedy skočí niekde nad kotvu. No úžas. Nastavenia obrázkov (zalamovanie - štvorec) a textov (mám použité štýly) sú vo všetkých prípadoch totožné .

Poraďte ako to vyriešiť.

O akom programe to hovoríš?:confused:
sthruska
12.03.10,13:20
Už som sa ním nejako dohodol.
Vrazil som tam pred text prázdny odsek (Enter). Potom si už dal povedať.

Ďakujem :D

Aha už tu je reakcia. Na to som úplne zabudol. Je to Word 2007.
marjankaj
12.03.10,13:21
Už som sa ním nejako dohodol.
Vrazil som tam pred text prázdny odsek (Enter). Potom si už dal povedať.

Ďakujem :D

A keby si nedal povedať, skús to s basebalkou.:D:D:D
TomasHC
12.03.10,13:23
Word nie je program na zalamovanie (DTP), takze jeho spravanie je obcas pochopitelne. Ale strasne otravne :)
Chobot
12.03.10,13:35
Už ma to maximálne rozčuľuje. To musel vymyslieť nejaký dokonalý idiot.
Robím návod k programu. Potrebujem štruktúru:

Nadpis3
Obrázok tlačidla - v tej istej výške nasleduje jeho popis.

Vo väčšine prípadov je to v poriadku. Ale ak sa rozhodne ma nasrať, tak sa mu to darí dokonale.

Obrázok sa pokúšam umiestniť dvoma spôsobmi:
1/ Pretiahnutie obrázka na požadovanú pozíciu
2/ Premiestnením kotvy

Raz je obrázok pod kotvou, inokedy skočí niekde nad kotvu. No úžas. Nastavenia obrázkov (zalamovanie - štvorec) a textov (mám použité štýly) sú vo všetkých prípadoch totožné .

Poraďte ako to vyriešiť.

Pravý klik myšou na obrázok, Formátovať obrázok, záložka Rozloženie a tam si vyber niektorú z možností, ktorú potrebuješ v dokumente.
pizzanoel
12.03.10,16:09
MS word presuvanie obrazkov:

1. Vlozenie obrazka
2 prave tlacidlo - formát obrazku
3.Pozice - obdelnik
4.Ok :)

a je to...
sthruska
13.03.10,10:09
Riešenie mám, ale zareagujem na príspevky

Chobot - Formátovať obrázok, záložka Rozloženie. Ja tam žiadne záložky nemám. V ľavom panely mám možnosti. Rozloženie tam nie je. Možno si myslel položku "Zalamovanie". S tým som nepochodil.

pizzanoel - "Pozice" tam nemám. Ani "Pozícia" ;)

TomasHC - Word nie je program na zalamovanie (DTP). To viem. Ja po ňom nechcem zázraky. So záverom súhlasím.

PS: mám tam za Nadpisom3 trocha veľkú medzeru. Užívateľom (len aby boli) to aj tak bude jedno.
pizzanoel
13.03.10,18:56
pizzanoel - "Pozice" tam nemám. Ani "Pozícia" ;)




:eek: To vazne sa ti neobjaví, ked das format obrazku???

Prikladam foto
pepsikova
13.03.10,19:13
:eek: To vazne sa ti neobjaví, ked das format obrazku???

Prikladam foto..

teda ja som robila školskú prácu, mala byť vo WORDe, ale nič takéto tam nemám..ale zišlo by sa mi..kde sa to dá pridať?..
Vlado40
13.03.10,19:20
..

teda ja som robila školskú prácu, mala byť vo WORDe, ale nič takéto tam nemám..ale zišlo by sa mi..kde sa to dá pridať?..

Zrejme myslel :

Klik na obrázok - Zalamovanie - ďalšie možnosti rozloženia
pizzanoel
13.03.10,19:22
..

teda ja som robila školskú prácu, mala byť vo WORDe, ale nič takéto tam nemám..ale zišlo by sa mi..kde sa to dá pridať?..

Vlozis si obrazok do wordu potom klikne na obrazku, das pravym tlacitkom vyberie si format obrazku a nabehne ti ta tabulka ktoru som prilozila potom si das pozice ako je to tam a myslim ze vyberes obdelnik das OK a mozes obrazok vpohode presuvat kam len chces pretacat do akeho chces uhla...:)
pepsikova
14.03.10,10:58
Vlozis si obrazok do wordu potom klikne na obrazku, das pravym tlacitkom vyberie si format obrazku a nabehne ti ta tabulka ktoru som prilozila potom si das pozice ako je to tam a myslim ze vyberes obdelnik das OK a mozes obrazok vpohode presuvat kam len chces pretacat do akeho chces uhla...:)

..aha..funguje to....ďakujem ...