zenbulka
05.10.05,19:01
Ahojte, rada by som vedela, aké podmienky musím spĺňať, ak chcem v predajni predávať tzv. voľne sypané potraviny - zmesi - napr. bylinky, čaje, sušené ovocie, orechy a pod. Teda v predajni sa budú pred zákazníkom vážiť a baliť do vreciek. Pýtam sa preto, lebo v Rukoväti pre podnikateľov v potravinárstve som o tom nič nenašla a názory hygieny sú podľa doterajších Vašich skúseností - aj keď na iné prípady - naozaj rôzne. Je o predaji takýchto výrobkov nejaká príručka, dokument, vyhláška? V predajni iný tovar, ktorý by mohol podliehať skazeniu, nebude. Ďakujem.
Hrdza
23.02.07,16:18
:cool: Ako si dopadla? Tiež by ma také niečo lákalo, ale nedostala som sa k bližším informáciám. Ak si niečo zistila, alebo niekto viete ako na to... Kúpila som starú sedliacku usadlosť a mám hmlistú predstavu o bylinkových workshopoch, intuitívnom kreslení a pod. Helpnete nápadom ?
jana.gunarova
10.01.11,20:07
Zdravím. Ja pracujem v oblasti predaja suš.ovocia a orieškov. Potrebovala som k tomu hygienický preukaz(hyg.minimum) a zdravotný preukaz.Teda pokiaľ sa pýtate na dokumenty alebo potvrdenia,čo potrebujete.