pyton
05.10.05,22:56
Teraz som si všimla - to nastali zmeny ohľadne šuťáku???

Predtým mi v "Po porade" behal šuťák hore a pred očami sa menil, teraz tam nie je, len keď si naňho kliknem, čo je škoda. Alebo to mám teraz nejako zle nastavené?
Richard
06.10.05,06:09
Teraz som si všimla - to nastali zmeny ohľadne šuťáku???

Predtým mi v "Po porade" behal šuťák hore a pred očami sa menil, teraz tam nie je, len keď si naňho kliknem, čo je škoda. Alebo to mám teraz nejako zle nastavené?

Zmeny nastali ak si si ich spravila :-)
Vpravo hore (rámček šuťáku) si si klikla asi na zbaľovaciu šípku. Klikni na ňu znova a potom sa ti rozbalí...
Hlinkovx
06.10.05,06:41
Richard...
a nedalo by sa do šuťáku zakomponovať tlačítko HĽADAŤ?
Díky
Richard
07.10.05,06:27
Richard...
a nedalo by sa do šuťáku zakomponovať tlačítko HĽADAŤ?
Díky
šuťák nie je diskusia, takže nepredpkladám veľké vylepšenia... skôr uvažujem nad normálnym chat rozhranim, ktore nebude mat vobec historiu....
Chat som tam nedal zo zaciatku preto aby sa nepreberali ekonomicke veci na chate a kedze sa Poradaci k tomu aj tak postavili, mozno ze tam dam chat. Co vy na to?
endrju
07.10.05,07:07
Mohol by byť aj chat. :cool:
Ak budú jednotlivé smeny na šuťáku robiť poctivo rešerše z priebehu diskusie. Veľakrát je nočná smena odkázaná na archív, ak sa chce dozvedieť o najdôležitejších denných klebetách ;) :cool:
Martina80
07.10.05,11:52
Presne tak, človek keď sem tam nakukne, tak sa vie pripojiť k diskusiii. A ešte si pozrie, či ho tam náhodou niekto nespomínal atď. Podľa mňa je archív v pohode.
vladan
07.10.05,11:59
šuťák nie je diskusia, takže nepredpkladám veľké vylepšenia...Co vy na to?
omylom so súhlasila s príspevkom č. 5

ja nehlasujem za chat :o ... archív sa sem-tam zíde, a na to klikanie na refresh sme si už akosi zvykli :p
1at1
09.10.05,16:26
Bola som sa tam pozrieť, nevedela som, čo sa tam rieši. Bola som vyspovedaná, ale bolo to milé.
Pripomína mi to taký chat porady, taký klebetníček medzi ženami, kukajú tam i muži, to som si zistila, ale skutočne sa tam nič nerieši, len je to taká oddychovka vybratých ľudí.
Pekný večer želám.
liba2
09.10.05,17:19
Bola som sa tam pozrieť, nevedela som, čo sa tam rieši. Bola som vyspovedaná, ale bolo to milé.
Pripomína mi to taký chat porady, taký klebetníček medzi ženami, kukajú tam i muži, to som si zistila, ale skutočne sa tam nič nerieši, len je to taká oddychovka vybratých ľudí.
Pekný večer želám.1at1: shoutbox je pre všetkých členov porady, ktorí majú záujem si poklebetiť - teda nie je len pre "vybratých ľudí".http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
Heni
09.10.05,17:24
Presne tak, človek keď sem tam nakukne, tak sa vie pripojiť k diskusiii. A ešte si pozrie, či ho tam náhodou niekto nespomínal atď. Podľa mňa je archív v pohode.no, a sem-tam sa tam objaví dobrý vtip... takže tiež si myslím, že archív nie je na zahodenie...
vladan
10.10.05,04:54
... som zistila, ale skutočne sa tam nič nerieši, len je to taká oddychovka vybratých ľudí ...veru, veru, relax, oddych je na šuťáku ;)

a čo sa týka vybratých ľudí, tak moja definícia vybratých ľudí na šuťáku = kto má chuť a stíha na šuťáku, tak je vybratý :D ... a často aj ten, čo nestíha je vybratý :p
STRELEC
18.11.05,06:01
Padá sám = OK. Ale chlievik je malý!!! Včera bol výrazne otestovaný v CZ. A že som ja nestíhal, to bolo normálne - to som nestíhal ani v starom. Ale nestíhali alebo skoro nestíhali aj borci z TOP10.
Evaman
18.11.05,12:50
Stále nechápem ako teraz funguje šuťák . Kto poradí??
STRELEC
18.11.05,14:19
Stále nechápem ako teraz funguje šuťák . Kto poradí??
Nuž doteraz bol väčší a mal refresh, nepadal sám. Keď "dootravoval" klient, ťukol som do refreshu, prečítal a zapojil sa alebo nie. Na 5-tich riadkoch pri troch účastníkoch debaty už neviem ani čo ja hovorím :D :D :D , nie dakto druhý. Klasický chat, ktorý roluje. Viac Ti povedia kruhy blízke TOP10:D :D :D
Evaman
18.11.05,14:25
Hm, lenže je tam nemám vôbec nič ,prázdna obrazovka a nevidím ani jeden riadok nie to ešte päť. A stlačila som aj F5, refresh nevidím nikde - to už zmizol? a stále nič.
STRELEC
18.11.05,14:32
Hm, lenže je tam nemám vôbec nič ,prázdna obrazovka a nevidím ani jeden riadok nie to ešte päť. A stlačila som aj F5, refresh nevidím nikde - to už zmizol? a stále nič.
Na šúťáku Ťa vidno (citujem: "Skúška, lebo nič nevidím."). Skús ss sa spýtať. V podobnej veci Richard niekomu radil nech si vymaže staré cookies. A tiež F5
Manual
18.11.05,14:50
A ten šuťák sa nedá zväčšiť ??? Bude len na 6 riadkov ? Ale zasa sa nemusí dávať refreš, odpovede samé naskakujú ako kto odpovedá, je to ako vo filme s titulkami...
liba2
18.11.05,15:00
Mňa zase počas klebetenia na šuťáku odhlásilo samé (čosi). To sa mi ešte nestalo v minulosti.
abel
18.11.05,16:08
A ja vôbec neviem, ako sa na šuťák dostať:mee:
Manual
18.11.05,16:17
A ja vôbec neviem, ako sa na šuťák dostať:mee:
Keď si na hlavnej strane, klikni v lavom hornom rohu na PORADA.sk a roluj dolu po zobrazenej stránke a prídeš na ŠUŤAK a ak nebude otvorený, tak v pravo od neho je taká malá dvojšipka, tou si ho otvor. Aspoň ja som sa tam tak dostal
Pekný večer...:)
abel
18.11.05,16:27
No veď som aj do toho okienka LOADING skúšala napísať svoj vtipný pokus, klikla som na odoslať ... a nič. Ale aspoň som si teraz dala, že "priradiť Manual medzi priateľov.";)
Manual
18.11.05,16:32
No veď som aj do toho okienka LOADING skúšala napísať svoj vtipný pokus, klikla som na odoslať ... a nič. Ale aspoň som si teraz dala, že "priradiť Manual medzi priateľov.";)
ĎAkujem,:):):)
a už si sa tam dostala ? Ja som sa tam takto dostal, niečo som tam napísal a mne to funguje. Môj príspevok som odoslal a potom kto sa baví nabiehajú samé odpovede, bez nutnosti refrešu, lebo ten tam ani nevidím.
abel
18.11.05,16:41
Skúšam a nič. Stále tam kecajú len 1simi a karol.za. Nuž čo, nepatrím medzi vyvolených. Ale môj Veľký brat Manual to vidí a pomáha mi. Ďakujem:) :) :)
lenkak
18.11.05,16:45
Abel tak sme na tom rovnako obaja, ale nevadí, ja tam málokedy chodím, idem skúsiť tam niečo napísať, možno sa tam objavím. Nech je sranda.
Manual
18.11.05,16:48
Abel tak sme na tom rovnako obaja, ale nevadí, ja tam málokedy chodím, idem skúsiť tam niečo napísať, možno sa tam objavím. Nech je sranda.
Lenka si tam, kde je problém
lenkak
18.11.05,16:54
Ja viem, len sa mne neobjavia tých 6 riadkov čo Tebe ja si musím zvoliť link Šuťák, aby som videla čo som napísala, ale možno je to len kvôli cookies.
Tweety
18.11.05,17:03
Sú tam ešte nejakí ufóni, alebo škriatkovia.:rolleyes: :confused: :o :(
Manual
18.11.05,17:06
JA som ale nič nevymazával, len som 2-3x stlačil F5, ako som tu niekde čítal
lenkak
18.11.05,17:19
Už to mám OK, bola som šikovná.
Manual
18.11.05,17:21
Už to mám OK, bola som šikovná.
Ako vždy... a kde bol problém ?:):):):):):)
lenkak
18.11.05,17:36
Stačilo F5, dlho to trvalo, už som si myslela, že ani nič nenabehne, predtým mi to vypisovalo zaujímavé anglické hlášky, potom sa to rozbehlo. Nechcelo sa mi totiž odhlásiť, nechcela som prísť o označenie prečítaných príspevkov.
Manual
18.11.05,17:42
Stačilo F5, dlho to trvalo, už som si myslela, že ani nič nenabehne, predtým mi to vypisovalo zaujímavé anglické hlášky, potom sa to rozbehlo. Nechcelo sa mi totiž odhlásiť, nechcela som prísť o označenie prečítaných príspevkov.
Ale u mňa to bolo bleskove, ako z rýchlika, len na spodnej lište prebehli nejaké nápisy a bolo.