immortal2020
14.03.10,07:18
ahojte poradaci mam taky problem, akurat koncim kurz na prispevok od UPSVaR a musim kupit PC nie skladany ale ako celok ... problem je v tom ze ziadna firma mi nechce vystavit fakrutu za PC ako celok ... vratane OS monitoru a bedne ... potrebujem PC prisposobeny na upravu digitalneho videa a moj limit je 700€ ... pracoval som v PC firme takze pre mna nie je problem objednat suciastky z npr alza.sk a doma si to poskladat sam ale problem je ze mi to zoberu ako neopravneny vydavok a budem musiet vratit peniaze... pani na urade mi nevedela poskytnut npr vzor ako taka faktura ma vyzerat a ani v 4predajniach mi nechcu spravit na tento styl ...ine je kupit ntb ... a ine desktop ...
viete mi poradit ? dakujem
pavol54
14.03.10,08:44
Čo si dáš do plánu, a čo ti schvália v podnikateľskom zámere, to by ti mali preplatiť. Dnes nevidím problém aby ti predajca nevyhotovil taký počítač aký si objednáš, Zrejme bude asi otázka ceny zmontovania a to si predajca započíta do ceny.
vulxy
14.03.10,10:15
" problem je v tom ze ziadna firma mi nechce vystavit fakrutu za PC ako celok"
no toto??? na slovensku je mozne uz snad vsetko :-)
immortal2020
15.03.10,10:36
" problem je v tom ze ziadna firma mi nechce vystavit fakrutu za PC ako celok"
no toto??? na slovensku je mozne uz snad vsetko :-)
hej lebo kazdy komponent ma svoje cislo a podla toho sa reklamuje ... ja som robil s PC viem o co tam ide ale blbost je ze si to nemozem sam zmontovat