jess
06.10.05,06:53
mala som v oprave notebook - sám sa mi vypínal - preinštalovali mi WINDOWS, po dvoch dňoch mi odišiel kábel, ktorý sa mi vrátil po ďalšom mesiaci nový...pracovala som na PC 2 hodiny a z ničoho nič sa mi objavil na obrazovke v ľavej tretine od hora dolu tenký ružový pásik aje stále tam, aj po vypnutí PC. Neviete, čo s tým môže byť ? Už ma ide z neho šľak trafiť.
bepo
06.10.05,06:41
Pokiaľ ti neodíde a nevráti sa z opravy ako ten káblik tak len ho zaniesť do opravy sama :D
Hlinkovx
06.10.05,06:45
Daška...
ak si skúšala odpojiť batérku a aj kábel...a cez to všetko ti to robí ďalej
zanes to do opravy celé aj s káblikom
jess
06.10.05,06:58
dík, to som ale "dlho" na ňom po dvoch mesiacoch robila ! (2 hodiny)

ale , mohli by dať nový kus :D:D:D, veď tento má o 20 dní 2 roky !!! :D:D:D
Hlinkovx
06.10.05,07:01
Daška..a koľko máš naň záruku?
ak ešte je v záruku.....tak tam už aj utekaj....ale dones im to tam komplet
Ináč..nám to ružovenie robilo, keď sme ho používali za rôznych prevádzkových teplôt
ale to u teba asi nezrozí;)

a ináč..nebuď taký pracant...však to nejde po dvoch mesiacoch nič nerobenia...ho potom zavariť :D:D:D
jess
06.10.05,07:03
hej, je v záruke (ešte 20 dní), preto im to tam teraz tak často nosím :D
Hlinkovx
06.10.05,07:05
..však povedz hneď, že s tým nič nemáš....že chceš len nový....:D:D:D:D
jess
06.10.05,07:08
a ináč..nebuď taký pracant...však to nejde po dvoch mesiacoch nič nerobenia...ho potom zavariť :D:D:D
ja som ho dala do opravy počas dovolenky, reku vtedy mi chýbať nebude, ale nebol ani po dovolenke, no a potom po dvoch dňoch odišiel ten kábel a bez neho som nemohla pracovať....tak som musela kúpiť nové PC na účtovníctvo a teraz po mesiaci, keď mám nový káblik, zase odíde obrazovka ........ dokopy 2 mesiace v oprave a notebook nefunguje.......zajtra idem do mesta, tak im to tam opäť hodím ! :mad::mad::mad:
jess
25.10.05,16:23
hlásim, že mám notebook doma z opravy......mám nový monitor........čakám, čo sa mi ďalšie pokazí :o
Marína
04.04.07,10:12
Daška, zdá sa, že po 1,5 roku sa nič nepokazilo.:)