fero000
14.03.10,22:52
Dobry vecer,
Rad by som sa opytal ako je mozne prijat peniaze od sponzora, ktoremu nevyhovuje peniaze poukazat ako dar. Usporaduvame konferenciu, vsetky peniaze, ktore nam sponzor poukaze, aj do nej vlozime. V stanovach mame organizovanie konferencii. Ako protihodnotu za poukazania penazi ponukame sponzorovi priestor na nasom webe, kde prezentujeme samotnu konferenciu a kde ako podakovanie uvadzame jeho logo. Dalej mu ponukame moznost prezentovania sa na samotnej konferencie, tym, ze mu dame reklamny stolik. Ako mame naformulovat zmluvu, aby sme nemali problem s prijatim tychto penazi. Sme totiz OZ, peniaze vsak nevyuzivame ako zisk, vsetky sa spotrebuju na realizaciu konferencie. Pocul som, ze v takom pripade sa uctuje tento prijem ako oslobodeny od dane teda ako nezdanitelna polozka, kedze vsetok prijem bol pouzity na ciele, ktore mame urcene v stanovach.
Prosim poradte mi ak viete ako sa v takomto pripade spisuju zmluvy.. Mna napadlo iba, ze peniaze boli poukazane Obcianskemu zdruzeniu na ucely spojene s organizovanim konferencie. Toto vsak mnohe firmy asi nebudu akceptovat, budu tam chciet mat asi na reklamne ucely spojene s konferenciou. Ako je najvhodnejsie formulovat znenie zmluvy?? Ak mate niekto skusenosti, budem Vam velmi povdacny, nakolko budeme musiet takuto zmluvu coskoro spisat a nechcem mat s tym v buducnosti problemy.
Dakujem za skoru odpoved