grammatika
15.03.10,09:53
Prosím vás: mám pred sebou výplatné pásky a P60 z príjmov z Anglicka, a nakoľko anglické výrazy sú pre mňa cudzie, prosím vás o preklad:
Total (výpl.páska) = Gross Pay YTD (výpl.páska) =this employment Pay (P60) = úhrn príjmov? (r.34-DPFO B)

Ni A(výpl.páska) = NI Eas(výpl.páska)= Employees constributions (P60) = úhrn povinného poistného? (r.35-DPFO B)

Základ dane na tých páskach nejako nevidím ani na P60

Paye Ytd(výpl.páska)= tax deducted =R net refund (P60) - čo je toto? - výška dane??
Earnings up to and including the Earnings Threshold (where earnings are equel to or exceed the Lower Earnings Limit) -????
Earnings above the Earnings Threshold up to and including the Upper Earnings Limit - ???

Budem veľmi rada, ak ma usmerníte :)
Blankake
15.03.10,09:24
Prosím vás: mám pred sebou výplatné pásky a P60 z príjmov z Anglicka, a nakoľko anglické výrazy sú pre mňa cudzie, prosím vás o preklad:
Total (výpl.páska) = Gross Pay YTD hrubá mzda od zač. roka k dnešnému dňu (výpl.páska) =this employment Pay toto zamestnanie - výplata (P60) = úhrn príjmov? (r.34-DPFO B)

Ni A(výpl.páska) = NI Eas(výpl.páska)= Employees constributions poistné - príspevok zamestnanca (P60) = úhrn povinného poistného? (r.35-DPFO B)

Základ dane na tých páskach nejako nevidím ani na P60

Paye Ytd(výpl.páska)= tax deducted zrazená daň =R net refund (P60) - čo je toto? - výška dane??
Earnings up to and including the Earnings Threshold (where earnings are equel to or exceed the Lower Earnings Limit) -Lower Earnings Limit je pravdepodobne nejaká spodná hranica príjmu, nad ktorú je zamestnanec povinný platiť poistné ????
Earnings above the Earnings Threshold up to and including the Upper Earnings Limit - ???

Budem veľmi rada, ak ma usmerníte :)

Čo som vedela, napísala som červenou do textu
Blankake
15.03.10,09:37
grammatika
15.03.10,10:15
Ďakujem Blankake veľmi pekne, v prílohe pripájam tabuľku podľa ktorej som postupovala, možno pomôže i niekomu inému (takisto ju pripájam aj k DPFO B ako prílohu)