Mahena
15.03.10,10:58
Pozná niekto masážny hrebeň s infračerveným svetlom! Vraj prekrvuje a uvoľňuje pokožku hlavy a podporuje rast vlasov. Má s tým niekto nejaké skúsenosti? Nechcem kúpiť ďalšiu haraburdu ,ale keď to už niekomu pomohlo... Mám jemné vlasy a hľadám nejaké riešenie . Údajne vlasy padajú z toho, že pokožka na hlave sa stiahne a vlasy stratia výživu.
JanulkaaTT
14.09.12,10:40
Ahoj, no ja to mám doma, ale ak s multifunkčným a doteraz som mala veľké problémy s vypadávaním vlasov a mala som ich strašne suché, ale odkedy používam tieto hrebene tak je to podstatne lepšie =) už nenachádzam po sebe 1000 vlasov vo vani =D ... no ak nie sú dostatočne viživené tak vtedy padajú...
Mahena
20.02.13,12:14
Ďakujem za radu . Odvtedy som si kúpila Vichi Dercos a to tiež dosť pomohlo.S tým hrebeňom si to ešte rozmyslím:)
lujza.j
20.02.13,12:32
mimotemy Toto uz len blbiny...rast a kvalita vlasov ma xy faktorov,ktore ich ovplyvnuju...naivne si mysliet,ze nejaky hreben pomoze....zas len tahanie penazi...
Estetic
21.02.13,08:54
Svetlá ovplyvňujú rast vlasov,ale zrovna infračervené by som nevybrala.Upozornujem ale,že akékoľvek lúče,nielen infračervené sa na vrchu hlavy nezastavia a budú prenikať aj hlbšie a majú svoje kontraindikácie.
melli
22.02.13,14:19
určite netreba vyhadzovať peniaze za takéto "prevratné vynálezy". jemné vlasy sú okrem iných faktorov geneticky dané, a tak s nimi až tak veľa neurobíš. na zväčšenie objemu používaj prípravky na nich určené, príliš ich nezaťažuj gélmi lakmi tužidlami a pod., dávaj si masky raz za čas a najmä nájdi si strih, ktorý ti sedí a dodáva správny objem. s zázračným hrebeňom zázraky nečakaj.