Betina2
15.03.10,12:55
Nemáte niekto problém s vyplňaním DP typ PO na internete? Neviem, či robím niečo zle, ale keď po vyplnení formulára zadám "tlač dokumentu", zobrazí sa mi len prázdny formulár bez vložených údajov a v náhlade pre tlač nemám ani len to. Ďakujem za rady.
bodliak
15.03.10,12:14
Mal som podobny problem, ak som pouzil Firefox.
Zial, stranky DU funguju (?) korektne len s Internet Explorerom.

Pouzivate IE alebo iny prehliadac ?
Betina2
15.03.10,12:18
Mal som podobny problem, ak som pouzil Firefox.
Zial, stranky DU funguju (?) korektne len s Internet Explorerom.

Pouzivate IE alebo iny prehliadac ?

Tiež používam Firefox.
Skúsim to s Internet Explorerom :mee::cool:
Uvidím, či to bude fungovať...našťastie si ja tie vyplnené tlačivá aj ukladám do súboru, takže stačí nanovo natiahnuť a nemusím to všetko znovu prácne vyplňovať.
Betina2
16.03.10,09:04
Tiež používam Firefox.
Skúsim to s Internet Explorerom :mee::cool:
Uvidím, či to bude fungovať...našťastie si ja tie vyplnené tlačivá aj ukladám do súboru, takže stačí nanovo natiahnuť a nemusím to všetko znovu prácne vyplňovať.

Firefox mám verziu 3.5.8.
Takže cez Explorer to síce natiahlo do tlačiv aj s údajmi, ale zas mám problém s diakritikou. Napríklad "š" mi zobrazí ako "_" .....
Neviem, už mám pochybnosti, či to nebude aj tým, že mám verziu Adobe 7.0 a v sprievodcovi na vyplnanie tlačív spomínajú len verziu 5.0.5 alebo 6.0.2
takže už som z toho zúfalá.
Pozerala som už aj nastavenie IE, išla som podľa popisu a stále je tam problém s tou diakritikou, navyše ani veľkosť písma v jednotlivých poliach nie je rovnaká. V rámci jedného pola áno, ale niektoré polia vedľa seba sú proste vyplnené menším písmom.

Možno sa nakoniec uchýlim k ceste na DU po tlačivá, ale to zas bude otázok, načo toľko beriem...raz mi dokonca jedna pani úradníčka odkázala, že vraj mám klienta poslať pre tlačivo, lebo aj ked mu to robím ja, mne to tlačivo na neho nevydajú, alebo že si mám behať na každý DU zvlášť podľa toho, kam klient patrí.......no uznajte!
Mimochodom, ten ich portál je desne v týchto dňoch zahataný...nielen ja mám problém s rýchlosťou na tejto stránke.
Rozalaia
19.03.10,13:50
Tento problém mi robil Acrobat Reader - skus si nainstalovat co mozno najvyssiu verziu. Mozno "sa to" zrazu opravi. Na mojom PC "sa to" opravilo po nainstalovani Acrobat Readera 9.0 samo, kolegyna musela volat ITckara, ktory po minute dal vsetko do poriadku (neviem bohuzial co jej tam dorobil :o(
Betina2
19.03.10,17:29
Nakoniec muž odinštaloval Foxit a krásne to funguje aj cez Firefox. Adobe mám 7.0. Asi sa to nejako muselo biť dokopy. Hlavne, že teraz to fičí bez problémov.
polka
19.03.10,17:55
Nemáte niekto problém s vyplňaním DP typ PO na internete? Neviem, či robím niečo zle, ale keď po vyplnení formulára zadám "tlač dokumentu", zobrazí sa mi len prázdny formulár bez vložených údajov a v náhlade pre tlač nemám ani len to. Ďakujem za rady.
Presne toto aj mne robilo, mala som Acrobat Reader 7, ale akonáhle som nainštalovala poslednú verziu Acrobat Reader 9, šlo to ako po masle.
Betina2
29.03.10,19:59
Ja sa od včera už ani nepokúšam prihlásiť, včera to šlo horko-ťažko, dnes vôbec. Ani v takto neskorej hodine. Pred týždňom sa to dalo aj na portáli vypísať, síce to trvalo, ale dnes ani mäkké "f". Načo je taký portál, ked neslúži účelu? A ešte k tomu za peniaze daňových poplatníkov, teda tých, ktorým to malo pomôcť...alebo žeby to bol zámer 3 dni pred termínom akože znemožniť prístup? Sami to nechce veriť, ale v tomto štáte je všetko možné. Som znechutená. Posledné 2 priznania vypisujem klasicky ručne do tlačiva :(
Dnes som si ich našťastie zobrala so sebou z úradu.
bob1010
30.03.10,03:43
Skúšal som dnes www.drsr.sk - 30.03.2010 od 06:00 a čuduj sa svete, funguje
danielko
30.03.10,04:03
len fungoval, už je zas mimo. :(
Zoltán Kovács
30.03.10,04:08
Učtovníci privstali a všetci sa vrhli na drsr.sk
Nič lepšie nie je ako v noci okolo 2-3 to vyplňať. Funguje ako hodiny... :) Len otázka zvyku, a prehodenie bioritmu človeka na nočno-denný režim.... :D