Maňuša
15.03.10,17:03
Prosím poraďte mi čo mám robiť, potrebujem si prekopírovať knihu z CD do PC, ale každú Stranu ( obrázok) musím pretočiť vľavo. Kde robím chybu ? ďakujem Vám.
nivarto
15.03.10,17:55
Nerozumiem. Vadí ti, že musíš každú stranu ručne pretočiť a je to robota na dlho?
bobino38
16.03.10,05:16
...no lebo máš knihu naopak
salvosko
16.03.10,05:46
To CD treba dat do pocitaca opacne.
zlezaradil
Chobot
16.03.10,07:20
Prosím poraďte mi čo mám robiť, potrebujem si prekopírovať knihu z CD do PC, ale každú Stranu ( obrázok) musím pretočiť vľavo. Kde robím chybu ? ďakujem Vám.

Akosik som nepochopil....:confused::confused::confused:

Nejakú knihu máš na CD? V akom je formáte? Veď keď je na CD, tak bude asi v elektronickom formáte. Tak ju jednoducho skopíruj do PC.

Alebo ju chceš dať do iného formátu? TAk napíš do akého. V tom prípade nepôjde o kopírovanie knihy z CD do PC, ale o konverziu formátu z XXX na formát YYY. A to XXX a YYY nám musíš povedať, inak ti neporadíme. Z popisu absolútne neviem, čo potrebuješ urobiť.
bobino38
16.03.10,09:20
Chobot netráp sa a nereaguj na všetko:-) ozaj ani ja som nepochopil:-))
Maňuša
16.03.10,10:38
Mám knihu na CD, chcem si ju cez PC pozrieť a je opačne, každú stranu musím otáčať vľavo... Chcela by som si ju pozrieť celú a iba niektore kapitoly prebrať do PC. Dá sa to ?
Vlado40
16.03.10,10:48
Ja by som Ti navrhol urobiť z tej knihy na CD urobiť virtuálny obraz napr.ISO ,pripojiť to k virtuálnej mechanike a skúsiť to potom v PC.
Ak máš tú knihu vo forme obrázkov , tak si tie strany skopíruj do PC.Ak v PC raz tie strany otočíš do správnej polohy ,tak sa uložia , netreba ich znovu pri ďalšom otvorení otáčať.
dalid
16.03.10,11:02
Ak tomu dobre rozumiem je to scanovana kniha - pravdepodobne do .pdf? Niekto ju scanoval obratene?
TomasHC
16.03.10,11:09
Mám knihu na CD, chcem si ju cez PC pozrieť a je opačne, každú stranu musím otáčať vľavo... Chcela by som si ju pozrieť celú a iba niektore kapitoly prebrať do PC. Dá sa to ?

Odkial ta CD-kniha pochadza? Original priloha k papierovej knihe? Skenovana kniha (do JPG? PDF? nejaky specialny soft?)? Ake subory su na CD? Spusta sa to same, alebo to treba v niecom otvorit - a v com?
Maňuša
16.03.10,13:42
Áno naskenoval ju obrátene, prekopírovala som obrázky a tie tiež musím otáčať. Tak už si nejako poradím, chcem si vybrať iba niektoré a vytlačiť. Ďakujem veľmi pekne za rady.
dalid
16.03.10,16:08
Ved ak si ich ides tlacit, tak je jedno, ze su hore nohami. Nakoniec si ich aj tak poukladas ako treba.. Ci??
Chobot
16.03.10,21:37
Prosím poraďte mi čo mám robiť, potrebujem si prekopírovať knihu z CD do PC, ale každú Stranu ( obrázok) musím pretočiť vľavo. Kde robím chybu ? ďakujem Vám.


Áno naskenoval ju obrátene, prekopírovala som obrázky a tie tiež musím otáčať. Tak už si nejako poradím, chcem si vybrať iba niektoré a vytlačiť. Ďakujem veľmi pekne za rady.

Tak čo vlastne chceš? Raz chceš kopírovať, potom zase tlačiť....:confused::confused::confused:

Keby si riadne popísala svoj problém a to čo chceš dosiahnuť, dávno sme ti mohli poradiť.:cool: