olihope
15.03.10,20:57
Dobry den,
Chcem sa spytat, v poslednej dobe predavam dost vela veci (bazar). Jedna sa o pocitace viacero monitorov, nie je to na zmluvnu prepravu ale takych 5-6 balikov to kludne bude, dnes som odosielal jeden balik cez slovensku postu nad 15kg to uz bolo ems, a stravil som tam asi hodinu kym som vsetko vyplnil, bolo to na dobierku ... Posta ma problem ze to nie je previazane a taketo sprostosti ...
Preto sa chcem spytat akeho kuriera poradite ?

Dhl som pozeral cena by sa este dala, otazka je vsak, mozem ich zavolat a pridu ku mne kde im dam balik ? Ako je to potom s papiarovackou ?
Dakujem
Dana1
15.03.10,20:38
tie prepravné spoločnosti sú cenovo asi na tom narovnako, lacnejšie vyde asi len ta pošta ale tam treba balik obnniest a šak ste to zažili. prepravna spoločnosť príde k vam na adreu aku im nadiktujete. prinesie si váhu odváži balík vyplní prepravný doklad zaplatíte a nechá vám doklad o zaplatení prepravnej služby.
padro
15.03.10,21:39
skus GLS alebo DPD,.. to DHL asi nebude zrovna lacne :)
matus-x1
16.03.10,15:14
Vypracuj si mail v ktorom uvedieš tovar, ktorý chceš prepravovať, jeho priemernú váhu a odhadovaný počet zásielok za mesiac a rozošli ho viacerým kuriérskym spoločnostiam s prosbou o vypracovanie cenovej ponuky.

Dám ti sem ja zopár iných spoločností ako DPD a UPS, lebo tie ti asi pre malé množstvo nedajú dobrú cenu.

www.ten-expres.sk (využíva ich bratranec, spokojný)
www.globuscar.sk (týchto zase ja...Cena prepravy SR-SR pri hmotnosti do 10 Kg je 5 €.(za každý 1 kg naviac sa pripočíta 0,40 € .)
www.fedex.sk
www.derkurier.sk

Poprípade si daj dopyt na stránke www.123dopyt.sk
olihope
16.03.10,16:49
Chapem, dik ale ja potrebujem vyuzit kuriera na 2-3 mozno trochu viac veci, predavam pocitace ale je to viac menej ako bazar, preto sa chcem spytat ze ktory kurier zobere aj jeden kus
tmhwk
16.03.10,16:58
Chapem, dik ale ja potrebujem vyuzit kuriera na 2-3 mozno trochu viac veci, predavam pocitace ale je to viac menej ako bazar, preto sa chcem spytat ze ktory kurier zobere aj jeden kus
kazdy.
este pridavam www.remax.sk
Nokerla
16.03.10,23:20
tie prepravné spoločnosti sú cenovo asi na tom narovnako, lacnejšie vyde asi len ta pošta ale tam treba balik obnniest a šak ste to zažili. prepravna spoločnosť príde k vam na adreu aku im nadiktujete. prinesie si váhu odváži balík vyplní prepravný doklad zaplatíte a nechá vám doklad o zaplatení prepravnej služby.
Ved posta ma aj kurierov....EMS expres kurier.......funguju ako ostatne spolocnosti......pridu - vyzdvihnu zasielku a odovzdaju ju zakaznikovi.......takto s nimi pracujem vyse roka
zubro85
18.03.10,09:01
Ved posta ma aj kurierov....EMS expres kurier.......funguju ako ostatne spolocnosti......pridu - vyzdvihnu zasielku a odovzdaju ju zakaznikovi.......takto s nimi pracujem vyse roka

no este k tej poste tolko ze balik pre EMS sa da podat aj na poste, zoznam post je na stranke posty, a je to spravidla v kazdom okresnom meste

ja som tak posielal kym ma neoslovila GLS so super ponukou.