Julča
06.10.05,12:35
Vediem Jú. Vlani sme kúpili nákladné auto na leasing. preštudovala som si všetky príspevky a zaúčtovala to dúfam správne. Nejak mi ale uniklo že mám zaevidovať do záväzkov celú výšku záväzkov voči leasingovej spoločnosti. Toto som neurobila a to znamená že to nemám ani vo výkaze za rok 2004. Čo miporadíte, mám podať dodatočný výkaz o majetku? Hrozí mi pokuta?
Manual
06.10.05,13:32
Vediem Jú. Vlani sme kúpili nákladné auto na leasing. preštudovala som si všetky príspevky a zaúčtovala to dúfam správne. Nejak mi ale uniklo že mám zaevidovať do záväzkov celú výšku záväzkov voči leasingovej spoločnosti. Toto som neurobila a to znamená že to nemám ani vo výkaze za rok 2004. Čo miporadíte, mám podať dodatočný výkaz o majetku? Hrozí mi pokuta? Ja by som nič nepodnikal, dal by som to do výkazu v tomto roku s výškou záväzku k 31.12.05. Ešte som sa nestretol, že by sa kontrolovali výkazy. A ak by ich kontrolovali a zistili to /čo pochybujem/ maximálne môžu vytknúť nejaký metodický nedostatok. Podstatné je že máš voči DU všetko vyrovnané.
Pekný deň želám...
Julča
06.10.05,17:06
Díky Manual, ja to tak urobím. Myslím, že ma nikto nezabije. Peknú noc Vám želám.