Erika686
16.03.10,14:40
V poslednom case sa mi pri kazdom prani stava (a uz ma to fakt s.erie), ze mi na pradle ostanu z gumy okolo bubna nepekne smuhy, dokonca uz som takto aj par kuskov oblecenia znicila:mad: Naposledy manzelove nohavice, ostala vysuchana diera.
Je jedno, ci je pracka nadzgana, ci polovicny bubon, vzdy sa mi akokeby kusok oblecenia zasekne pri zmykani medzi bubnom a tou hnusnou sivou gumou. Potom cele pranie zapacha ako ked vam hori kabel na elektriku :rolleyes:
Viete niekto poradit co s tym?
arizona
16.03.10,13:51
Ak je práčka v záruke, tak reklamuj, ak nie volaj servisáka, nie? ;)
Alebo ju ešte chvíľu používaj, aspoň budeš mať dôvod na nákup nového oblečenia :---:D
58vlasta
16.03.10,14:12
Alebo treba kúpiť novú pračku...
witch
16.03.10,14:23
Alebo treba kúpiť novú pračku...
Ja som mala s Whirp. taký istý problém, servisák vždy rozobral, poskladal, nič nenašiel.. Prehlásil, že ten kus asi robili v piatok po obede a teraz mám novú práčku zhora plnenú inej značky.. a bez problémov..
Erika686
16.03.10,14:55
Pracka v pohode sluzila 5 rokov...myslite, ze to moze byt opotrebovanostou? Tak keby mala 15 rokov, tak nepoviem....no, uvidime co s nou.
JarkaL
16.03.10,15:04
Ja som sa musela rozlúčiť so svojou práčkou po 16 rokoch... Servisák, ktorý mi poradil, že už sa do nej neoplatí investovať a mám kúpiť novú, mi však povedal aj to, že sa mám pripraviť na to, že nové práčky už tých 16 rokov nevydržia, nanajvýš 6-7.
iv@n
16.03.10,16:33
Pracka v pohode sluzila 5 rokov... tak to už zo dva roky presluhuje :)