Robert.Kovacs.sk
16.03.10,18:11
Dobrý večer prajem každému chcel by som sa opýtať ak by som si chcel založiť živnosť čo všetko k tomu potrebujem chcel by som podnikať ako zámočník a ešte ako murár
Robert.Kovacs.sk
16.03.10,17:13
Či k tomu potrebujem výpis z registra trestov?
Nejaké potvrdenie o trvalom pobyte?atď...
ĎAKUJEM
Robert.Kovacs.sk
16.03.10,17:15
Ide my hlavne o to že som bol v minulosti bohužiaľ trestaný a nemám čistý register trestov,či my aj tak dajú živosť.
Zita5
16.03.10,17:19
Tu máte všetko popísané
http://www.szco.sk/index.php?id=30
Prečítajte a čo Vám nebude jasné pýtajte sa.:)
veronikasad
16.03.10,17:19
Ide my hlavne o to že som bol v minulosti bohužiaľ trestaný a nemám čistý register trestov,či my aj tak dajú živosť.
výpis z registra trestov si vyžiada živnostenský úrad.
MatoB
16.03.10,17:21
Nedaju, pre ziskanie podnikatelskeho opravnenia musis mat cisty register trestov (je jedno ci zivnost alebo sro)
MatoB
16.03.10,17:23
Pockaj asi som sa sekol nemozes byt tusim tretany vo financnej trestnej cinnosti
Robert.Kovacs.sk
16.03.10,17:36
výpis z registra trestov zodpovedného zástupcu, ak je ustanovený a kedy zistím či je ustanovený,ale ak som porozumel tak asi nie nedostanem ju keď som bol trestaný
Laco-monter
16.03.10,19:45
Existuje vypis z registra trestov a odpis z registra trestov.

V odpise sa uvadzaju chronologicky VŠETKY tresty,ktoré boli udelené,

kým vo vypise po určitej dobe asi po 3 rokoch od vypršania trestu, su tresty "zahladené" a vo vypise NIE SÚ uvedené.

Teda ak si aj bol v minulosti trestany napr. za trest.čin z nedbanlivosti, a vedieš sporiadaný život,

tento trest sa vo vypise vobec nemusí objaviť,

a teda obdržíš čistý register trestov akoby si nebol nikdy trestany.

Najrychlejšie sa to dá vybaviť na pracovisku Centrálneho registra trestov GP, ktore sidli v BA naproti trhovisku na Miletičke, hneď za Tatrabankou.