remenka
16.03.10,20:09
Prosím Vás, čo účtujete v JU robí program aj výpis z DP pre sociálnu poisťovňu? lebo som to tam nenašla. Daň z príjmu mi pekne vytlačí, ale to tlačivo tam asi nie je. Ak nie ako to riešite?
jacekova
16.03.10,19:15
nie, nerobí. to si treba stiahnuť zo stránky soc.poistovne a vyplnit.

http://www.socpoist.sk/616/1567s
remenka
16.03.10,19:21
Ďakujem.
remenka
17.03.10,07:12
Prosím Vás zaokruhlujú sa sumy vo výpise?
jacekova
17.03.10,07:14
Prosím Vás zaokruhlujú sa sumy vo výpise?


ako ZAOKRUHLUJU? Treba uctovat tak ako je na vypise.
Zoltán Kovács
17.03.10,07:15
Prosím Vás zaokruhlujú sa sumy vo výpise?


Nie. Prepisuješ sumy z DP, a ani tam nie sú zaokruhlené.
Zoltán Kovács
17.03.10,07:20
ako ZAOKRUHLUJU? Treba uctovat tak ako je na vypise.

To bola otázka smerujúca na výpis z DP. ;) A nie bankové výpisy v bežnom účtovníctve.
remenka
17.03.10,07:23
keď už Vás tu mám MRP-ákov 1. účtujete ostatné záväzky? - dá sa to nejako dodatočne nahádzať, lebo som to v jednej firme zabudla od začiatku roka robiť a teraz neviem, 2.ešte ma štve v peňažnom denníku, že sa nedá spraviť prečíslovanie podľa dátumu od - do ako to bolo v starom programe cez DOS mám problém niekedy - položky s rovnakým dátumom potrebujem presunúť v PD a nedá sa mi to
Zoltán Kovács
17.03.10,07:25
keď už Vás tu mám MRP-ákov 1. účtujete ostatné záväzky? - dá sa to nejako dodatočne nahádzať, lebo som to v jednej firme zabudla od začiatku roka robiť a teraz neviem, 2.ešte ma štve v peňažnom denníku, že sa nedá spraviť prečíslovanie podľa dátumu od - do ako to bolo v starom programe cez DOS mám problém niekedy - položky s rovnakým dátumom potrebujem presunúť v PD a nedá sa mi to

1. Dajú sa aj dodatočne, len to dá dosť roboty navyšše vypárovať úhrady.
2. Prečíslovať sa dá len celý rok. Ale mal by zoraďovať správne podľa dátumu.
jacekova
17.03.10,07:26
To bola otázka smerujúca na výpis z DP. ;) A nie bankové výpisy v bežnom účtovníctve.


jeeej, dik. asi som este takto zrána "zabrzdená" :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
remenka
17.03.10,07:31
mala som také prípady, že dátum rovnaký- úhrada cez banku označenie VU1/2 mi zaučtoval skôr ako VU 1/1 - / je pravda že som úhradu VU1/1 účtovala dodatočne, lebo som ju zabudla, ale aj tak mal by byť natoľko inteligentný, že to zaradí, ale to by som chcela asi moc- sú to také maličkosti ale aj tak.
Marína
17.03.10,07:48
mala som také prípady, že dátum rovnaký- úhrada cez banku označenie VU1/2 mi zaučtoval skôr ako VU 1/1 - / je pravda že som úhradu VU1/1 účtovala dodatočne, lebo som ju zabudla, ale aj tak mal by byť natoľko inteligentný, že to zaradí, ale to by som chcela asi moc- sú to také maličkosti ale aj tak.
Veď to vieš urobiť v jednej sekunde, peňažný denník/funkcie/zoradenie podľa dátumu.