jankanr
17.03.10,08:40
Dobrý deň, potrebovala by so poradiť ohľadom účtovania v Money S3. Ke´d sme začínali účtovať v Money, tak sme účtovali sklad typom A ale neviem akým zázrakom to bolo možne a prešli sme na typ B a teraz mi zostali nejaké príjemky zaúčtované na účtoch 132 a inéčo sa skladu týkajú a potrebujem ich dostať z tadiaľ preč. pretože typom skladu B sa vedie iba evidencia skladu. V podpore pre Money mi povedali že doklad stačí iba znova uložiť,ale to nefunguje.
PROSÍM PORAĎTE MI.:confused:
fox77
17.03.10,15:02
Asi som presne nepochopil tvoju otázku, preto poviem niekoľko verzií riešenia. Ako prvé, by som tie doklady zmazal a nahádzal ich znova. A ako druhé, urobil by som to tak ako uvádzajú na podpore Money S3, čiže znova otvoriť doklad (editovať, resp. opraviť) a opätovne ho uložiť, aby tam vyhodilo hlášku, že či zaúčtovať na novo tak by som to tak isto potvrdil. Ak by sa to nepodarilo tak budeme pracovať na ďalšej možnosti. Držím palce.
jankanr
18.03.10,05:53
Tie doklady sa nedajú vymazať pretože ak je to príjemka na sklad a daný tovar bol už predaný tak ma to nepustí vymazať a keď chcem doklad znova uložiť tak nie je možnosť výberu účtov pretože sa účtuje už typom B.