MIma
02.08.04,13:09
Prosím o radu v takomto prípade: Osoba je 1 mesiac nezamestnaná - riadne zaevidovaná na úrade práce a ochorela. Má riadene vypísanú PN. Zaujímalo by ma, či sa na takúto osobu vzťahuje nejaká ochranná lehota?
vladan
02.08.04,13:20
skús si pozrieť zákon o sociálnom poistení § 32