Kremix
17.03.10,10:03
v zamestnaní mi spravili ročné zúčtovanie ,dali mi potvrdenú časť B,koľko mi vrátili daň, ja si chcem dať ešte B kvoli urokom z vkladu, ktorý mi daňový úrad vráti, ako si mám vypísať DPFo B dodatočne alebo klasicky a napísať do poznámok že som si už zadala ročné zúčtovanie?
jacekova
17.03.10,09:06
v zamestnaní mi spravili ročné zúčtovanie ,dali mi potvrdenú časť B,koľko mi vrátili daň, ja si chcem dať ešte B kvoli urokom z vkladu, ktorý mi daňový úrad vráti, ako si mám vypísať DPFo B dodatočne alebo klasicky a napísať do poznámok že som si už zadala ročné zúčtovanie?


tak načo si si dala robiť RZD, kedď si si chcela ešte urobiť DP?
V každom prípade pôjde o opravné DP (ked to stihneš do 31.3.2010) a RZD bude prílohou. Prílohou bude aj potvrdenie z banky alebo výpisy, kde je vidno tie úroky
Kremix
17.03.10,09:09
zistila som az teraz ze sa daju vratiti uroky, a zase firma mi vyplatila uz vratku dane a na stat by som musela cakat
Timka1
17.03.10,09:11
zistila som az teraz ze sa daju vratiti uroky, a zase firma mi vyplatila uz vratku dane a na stat by som musela cakat

a nemala si vyplatenú aj zam. prémiu? lebo ak áno tak strácaš na ňu nárok ak podáš B na vyplatenie dane z úrokov
jacekova
17.03.10,09:11
zistila som az teraz ze sa daju vratiti uroky, a zase firma mi vyplatila uz vratku dane a na stat by som musela cakat


dobre, tak urob ako som ti napísala
Kremix
22.03.10,10:40
zabudla som podakovat, ste rychle a zlate:)