Richard
07.10.05,08:32
Prosim ak dostavate SPAM od inych tzv. členov Porady do SS, napíšte mi a bude im zrušené členstvo.
Dnes som dostal upozornenie na jedného a zistil som, že všetky jeho príspevky v samotnej Porade iba odkazovali na jeho webstránku a produkty alternatívnej medicíny....


Richard
Tweety
07.10.05,06:37
Prosim ak dostavate SPAM od inych tzv. členov Porady do SS, napíšte mi a bude im zrušené členstvo.
Dnes som dostal upozornenie na jedného a zistil som, že všetky jeho príspevky v samotnej Porade iba odkazovali na jeho webstránku a produkty alternatívnej medicíny....
RichardV každom prípade je to neseriózny prístup k členom Porady,taký nemá čo hľadať na Porade. Porada je o niečom úplne odlišnom.:)
Mária M:o
Martina80
10.10.05,08:04
Ja som asi mimo , čo je to konkrétne spam????? :(
Hlinkovx
10.10.05,08:19
MAŤA....SPAM je vlastne reklama....rozposielanie tej istej správy na viaceré e-maily
prostredníctvom e-mailu ti chodia rôzne správy o službách, produktoch ....
tieto e-maily ti zahlcujú schránku a obťažujú ťa...a v konečnom dôsledku je to vlastne zneužívanie osobných údajov / e-mailovej schránky /
bendži
10.10.05,08:19
Ja som asi mimo , čo je to konkrétne spam????? :(
spam = nevyžiadaná reklama, v tomto prípade by sa to dalo charakterizovať aj ako nevyžiadaný príspevok, nevyžiadaná pošta, niečo čo s Poradou nemá nič spoločné...