podnik1258
17.03.10,20:23
DObry den. Som student denneho studia na VS a so spoluziakom by sme chceli zalozit s.r.o. Spoluziak je tiez student denneho studia. Vystupovat by sme chcel ako 2 konatelia, zamestnancov mat nebudeme. Chcel by som sa informovat, ako je to v takomto pripade s odvodmi (popripade akym krokom ich minimalizovat). Dakujem za informacie.
domenico.office
17.03.10,19:28
Kým nebudete zamestnancami spoločnosti, žiadne odvody nie ste povinný odvádzať.
podnik1258
17.03.10,19:30
Dakujem za info, predpokladam ale, ze rodinne pridavky uz za nas rodicia dostavat nebudu moct, vsak ? :)
kubikkkk
17.03.10,21:35
chcete zalozit s.r.o...urcity kapital mat musite,tak myslis,ze 17 eur ,ktore dostanu vasi rodicia je zanedbatelny :D
Ale myslim,ze uz pridavky dostavat nebudu....
rickman
19.03.10,10:17
chcete zalozit s.r.o...urcity kapital mat musite,tak myslis,ze 17 eur ,ktore dostanu vasi rodicia je zanedbatelny :D
Ale myslim,ze uz pridavky dostavat nebudu....

budu. s tym, ci maju firmu alebo nemaju pridavky nesuvisia. budu vsak platit ZP.
Economic
21.03.10,10:49
DObry den. Som student denneho studia na VS a so spoluziakom by sme chceli zalozit s.r.o. Spoluziak je tiez student denneho studia. Vystupovat by sme chcel ako 2 konatelia, zamestnancov mat nebudeme. Chcel by som sa informovat, ako je to v takomto pripade s odvodmi (popripade akym krokom ich minimalizovat). Dakujem za informacie.

Podľa mňa rodičia o RP neprídu.
podnik1258
22.03.10,07:33
budu. s tym, ci maju firmu alebo nemaju pridavky nesuvisia. budu vsak platit ZP.

Tak mi konecne zdravotna poistovna odpovedala, a nebudeme platit ani zdravotne poistenie. Dakujem vsetkym za radu.