mambi
18.03.10,06:16
Prosím Vás, poznáte niekto tento auto - bazár? Chceli by sme cez nich kúpiť auto, - su spoľahlivý?
Mimochodom, hladala som ich firmu na ŽR aj na OR, ale nenasla som ziadny zaáznam....

Dakujem za info.
Laco-monter
19.03.10,21:41
V BB máte viacej veĺkých autobazarov a nie je to od vás veĺmi ďaleko.

Čím viac bazarov pri sebe tym nižšie ceny (konkurencia)
Danka S
09.08.10,08:44
Ak chcete kupovať auto tak od nich určite nie. Nie sú spoľahlivý a nemáte žiadnu záruku...My sme sa už oklamali...
marecek123
19.09.10,13:20
Mohol by som sa opytat v com bol problem?aj ja tam mam vyhliadnute auto,tak by ma to zaujimalo.dakujem
Danka S
20.09.10,14:46
Pri kúpe auta sme sa pýtali či sú všetky veci povymieňané počnúc až po filtre... odpoveď znela ÁNO len tankovať a jazdiť... No auto jedného dňa zastalo a cez servis a históriu auta sme zistili že sa nič nemenilo a auto sme mali len dva mesiace. Keď sme im volali, aby sme sa dohodli za opravu, ich odpoveď bola negatívna a viac nám nedvíhali telefón... takže celú opravu sme si museli uhrádzať sami...
Laco-monter
20.09.10,18:03
Pri kúpe auta sme sa pýtali či sú všetky veci povymieňané počnúc až po filtre... odpoveď znela ÁNO len tankovať a jazdiť... No auto jedného dňa zastalo a cez servis a históriu auta sme zistili že sa nič nemenilo a auto sme mali len dva mesiace. Keď sme im volali, aby sme sa dohodli za opravu, ich odpoveď bola negatívna a viac nám nedvíhali telefón... takže celú opravu sme si museli uhrádzať sami...

A čudujete sa ??

Prečo by mali mať výdavky naviac ?

Inak ja som nepočul o ž i a d n o m autobazari, ktorý by menil oleje, či robil nejaký servis na autách .
misomiso
20.09.10,18:15
A čudujete sa ??

Prečo by mali mať výdavky naviac ?

Inak ja som nepočul o ž i a d n o m autobazari, ktorý by menil oleje, či robil nejaký servis na autách .

Niekedy menia, mozno nie olej ale napriklad autobateire. Ak tam pride auto s novou baterkou, vymenia ju za taku, ktore "este startuje". :)
Pravdovravný
15.04.19,18:13
Nekupujte klamú o stave vozidla keď ho potom dáte ku mechanikovy prestane dvíhať telefón