sito
21.05.10,20:05
Alla, teoreticky sa Ti mohol šmyknúť prst. A ďalej to už poznáš. ;) :D

Tá fialová :( Ti nesedí, radšej tato zelená :D:D:D . A boduj, alebo niečo zbodni. Príjemný večer prajem.

Ale aj tak uvažujem, " neužitočné" že vidím, že som našiel okuliare, alebo, že vidím body cez okuliare?
misoft
21.05.10,18:17
Aj jedno, aj druhé.
alla66
21.05.10,18:30
nešmykol sa mi prst, bodovala som z mobilu....dokonca sa mi ani nič neposúva...už som mala podobnú nepríjemnosť a preto si dávam bacha, aké tlačítko mačkám:)
marjankaj
21.05.10,18:35
Alla, teoreticky sa Ti mohol šmyknúť prst. A ďalej to už poznáš. ;) :D

Tá fialová :( Ti nesedí, radšej tato zelená :D:D:D . A boduj, alebo niečo zbodni. Príjemný večer prajem.

Ale aj tak uvažujem, " neužitočné" že vidím, že som našiel okuliare, alebo, že vidím body cez okuliare?

Aj ja si chcem šmyknúť.:D
sito
21.05.10,18:49
Je máj, nevydržíš! November, december, január, február je vhodná doba na šmýkanie. Šmyknúť sa môže aj v máji :eek: a trvá až do februára a dôsledky, dlho, dlho, dlho... :confused:

:):):D:D:D:D
PotPalo
21.05.10,20:27
Nedalo by sa spraviť, aby videli priložené obrázky aj neprihlásený používatelia? Niekedy totiž len tak mrknem neprihlásený, a kvôli jednému obrázku sa prihlasovať, to sa mi nechce. Iné je to so súbormi, tam to môže ostať. Len tie obrázky. Vďaka.
arizona
21.05.10,20:32
Nedalo by sa spraviť, aby videli priložené obrázky aj neprihlásený používatelia? Niekedy totiž len tak mrknem neprihlásený, a kvôli jednému obrázku sa prihlasovať, to sa mi nechce. Iné je to so súbormi, tam to môže ostať. Len tie obrázky. Vďaka.
a prečo by mal každý cudzí vidieť všetko??? :confused:;)
alla66
21.05.10,20:53
a prečo by mal každý cudzí vidieť všetko??? :confused:;)
Súhlasím, aj tak vidia viac ako je potrebné...napr. profily členov
Stefan2005
22.05.10,05:33
Súhlasím, aj tak vidia viac ako je potrebné...napr. profily členov

... o tomto som nevedel; som za, aby profil bol prístupný iba registrovaným členom.
sito
22.05.10,05:42
Na to je tu PORADA, aby si vedel. :D ;)
liba2
22.05.10,06:42
Súhlasím, aj tak vidia viac ako je potrebné...napr. profily členov... a tiež súkromné odkazy v profile :mee:

(nie súkromné správy)
2009
22.05.10,07:00
V profile predsa nie sú súkromné odkazy :)
Zita5
22.05.10,07:03
2009 však vyskúšaj.Odhlás sa z Porady a do google si napíš Tvoj nick .Pekne sa zobrazí všetko o Tebe aj celý profil a súčasne aj odkazy.:)
2009
22.05.10,07:11
Som Eva teší ma. Viem, že bez prihlásenia vidím odkazy aj albumy členov /ktoré nie sú označené ako súkromné/. Kuk ja som sa iba počudovala čo je na odkazoch v profile súkromné.
Zita5
22.05.10,07:14
Evka ak mám byť úprimná , nemuselo by sa to takto zobrazovať :)))
liba2
22.05.10,07:24
trošku som to poopravila
rodina1
22.05.10,07:32
Neverila som tomu, ale dala som si do google seba a je to pravda.
(prosím vás, ako sa do tejto mini odpovede dávajú smajlíci? Nech to skúšam ako skúšam nejde mi to!)
truch
22.05.10,07:38
Tak to je teda gól, ešte aj blahoželania k mojim narodeninám sú tam verejne prístupné. S tým by sa malo niečo urobiť, už len čakám kedy objavím moju súkromnú korešpodenciu z porady:mad:
PotPalo
22.05.10,07:42
Ale veď obrázky niesu tajné, skôr sú doplnením textu. To by potom nemali neprihlásený užívatelia vidieť už ani text, alebo čo? Na iných fórach neprihlásený užívatelia vidia vložené obrázky, len sa nedajú stiahnuť súbory. Tu by to tiež tak mohlo byť: JPG, GIF, PNG by malo ísť pozrieť aj bez prihlásenia, ostatné súbory až po prihlásení.

Obrázok by mal byť súčasťou stránky, mal by sa zobrazovať hneď medzi textom. Aj vložený, aj prepojený z inej www. Či už som prihlásený, alebo nie.
PotPalo
22.05.10,07:50
Tak to je teda gól, ešte aj blahoželania k mojim narodeninám sú tam verejne prístupné. S tým by sa malo niečo urobiť, už len čakám kedy objavím moju súkromnú korešpodenciu z porady:mad:

Všetko je na webe:D:D:D
2009
22.05.10,08:02
rodina1Dnes, 10:32 AM:..
Neverila som tomu, ale dala som si do google seba a je to pravda.
(prosím vás, ako sa do tejto mini odpovede dávajú smajlíci? Nech to skúšam ako skúšam nejde mi to!)



Smailíkov dáš tak, že vypíšeš ich kód alebo skratku/alebo ako sa to povie??/:)zlezaradil:D:(:mad::---mimotemy:o:confused:;):mee:

*:)*zlezaradil:*D:(:mad::---mimotemy:o:confused:*;)*:mee:
JarkaL
22.05.10,08:13
Skúška Smile
JarkaL
22.05.10,08:14
Nejako mi to nevyšlo...Malo tam byť :)
2009
22.05.10,08:17
Šikulka :) :D ;) :rolleyes:
Zita5
22.05.10,08:20
A veru aj som zistila , že nie len ja som Zita5 , ale ich je tam viac :)))
JarkaL
22.05.10,08:27
Ale len Ty si naša, najsamlepšia:)
arizona
22.05.10,08:30
Tak to je teda gól, ešte aj blahoželania k mojim narodeninám sú tam verejne prístupné. S tým by sa malo niečo urobiť, už len čakám kedy objavím moju súkromnú korešpodenciu z porady:mad:

Už sa to tu dávnejšie riešilo, prečo sú profily poraďákov "verejne" prístupné
http://www.porada.sk/1068303-post19.html :rolleyes:
...pohľadám ešte ďaľšie príspevky

Možno teraz, ked sa robia rôzne zmeny, by sa mohlo s tým niečo urobiť, aby profil bol viditeľný iba pre členov a odkazy iba pre toho koho určíme. Napr. nikto, alebo iba priatelia...
Tiež mi vadí, keď si môže hocikto cudzí čítať, čo si navzájom píšeme :rolleyes:
sito
22.05.10,11:56
Aj ja si chcem šmyknúť.:D

Ako sa tak dívam, väčšia zábava, záujem sa si šmyknúť je v máji. S predpokladom, že v novembri, decembri, januári, februári si to šmýkanie zopakujú a viac krát. :D:D:D:D
PotPalo
22.05.10,12:41
...
Tiež mi vadí, keď si môže hocikto cudzí čítať, čo si navzájom píšeme :rolleyes:
Odkazy sú verejné, to sa vie. Na súkromné účely slúži predsa súkromná správa. Tam si môžete tajne písať čo len chcete.

Mimochodom, registrovať na Porade sa môže hocikto, a potom si môže čítať čo len chce (okrem SS).
Melnick
22.05.10,15:53
Tak to je teda gól, ešte aj blahoželania k mojim narodeninám sú tam verejne prístupné. S tým by sa malo niečo urobiť, už len čakám kedy objavím moju súkromnú korešpodenciu z porady:mad:
Dievčatá ste v niekoľkoročnom omeškaní s vašim objavom. Tieto veci sa tu riešili ešte keď tu bola medzi nami ayya. Dokonca istú dobu boli na googli zaznamenané aj tie príspevky, ktoré na Porade už boli dávno zmazané. Ujo google si ich uchovával pre prípad, že ich bude chcieť niekto použiť.
Zdenka175
23.05.10,16:37
Tak aj ja som si zadala do Google svoj nick. A ukázalo mi celý profil, aj odkazy.:eek::eek::eek: Toto som vôbec netušila.:mad::mad::mad: Už radšej nič súkromné nepište v odkazoch, používajme SS. A občas keď niekomu ďakujem , tak sa dozviem veľa súkromného nechtiac čo si pišete v odkazoch.
Rozalka
23.05.10,17:28
.... a preto svoj súrkomný šuťák z času na čas vymažem, nechávam len obrázky.
sito
27.05.10,04:05
Riškovi došli vrecia, asi má plné v SVB, nemá nové, všetko hádže do jedného vreca. :) :D:D:D ;)
veronikasad
27.05.10,12:46
mimotemy Richard, prečo nie je možné zmeniť heslo v prípade, ak došlo ku zmene e-mailovej adresy od registrácie ? Nová adresa je už dlhšiu dobu nahlásená a hlási ju pri zmene hesla ako neplatnú ...
alla66
27.05.10,16:19
mimotemy Richard, prečo nie je možné zmeniť heslo v prípade, ak došlo ku zmene e-mailovej adresy od registrácie ? Nová adresa je už dlhšiu dobu nahlásená a hlási ju pri zmene hesla ako neplatnú ...

práve som úspešne zmenila heslo a mail.adresu :)

musíš zadať doterajšie heslo (bez zadania hesla nemôžete meniť email, alebo zadať nové heslo).: a následne nové heslo....heslo musíš potvrdiť

pri zmene mailu musíš zadať heslo...mail tak isto musíš 2x potvrdiť
veronikasad
27.05.10,16:22
práve som úspešne zmenila heslo a mail.adresu :)

musíš zadať doterajšie heslo (bez zadania hesla nemôžete meniť email, alebo zadať nové heslo).: a následne nové heslo....heslo musíš potvrdiť

pri zmene mailu musíš zadať heslo...mail tak isto musíš 2x potvrdiť
Alenka, lenže ja mam novu meilovu adresu od februára (stará už neexistuje), dnes som chcela zmeniť heslo a vypísalo mi, že meilová adresa neexistuje, hoci je už pár týždňov nahlásená na porade
alla66
27.05.10,16:27
Veronika, otvoríš si mimo Porady mailovú adresu? ak áno...musí fungovať...tiež som zadala novú mail. adresu:)

vidíš si v nastaveniach nový mail, alebo starý?
veronikasad
27.05.10,16:28
Veronika, otvoríš si mimo Porady mailovú adresu? ak áno...musí fungovať...tiež som zadala novú mail. adresu:)
OK už som na to prišla - nevšimla som si možnosť zmeny hesla v profile. Skúšala som to cez zabudnuté heslo pri prihlasovaní - tam zmena mojej novej meilovej adresy nie je vôbec evidovaná.

Ďakujem za pomoc.
veronikasad
27.05.10,16:33
Veronika, otvoríš si mimo Porady mailovú adresu? ak áno...musí fungovať...tiež som zadala novú mail. adresu:)

vidíš si v nastaveniach nový mail, alebo starý?
v nastaveniach mám nový meil - predsa len, ak by som heslo zabudla, na PORADu sa nedostanem - nový meil pri zabudnutom hesle nereaguje. Rovnaký problém som mala pri zmene meilovej adresy - stará už vtedy neexistovala.
alla66
27.05.10,16:50
""zabudla som heslo"", prišiel mi na mail text: Dobrďż˝ deďż˝,

po�adovali ste obnovu pr�stupov�ho hesla na str�nku PORADA.sk, z d�vodu zabudnutia hesla. Ak ste tak neurobili, pros�m ignorujte tento email, po 24 hodin�ch sa stane nepou�ite�n�m.

Ak si chcete obnovi� heslo, pros�m nav�t�vte nasledovn� odkaz na str�nku. (kliknut�m na odkaz, alebo prekop�rovan�m jeho obsahu do prehliada�a):
http://www.porada.sk/login.php?a=................

Ke� nav�t�vite str�nku, va�e heslo bude obnoven� a nov� heslo V�m za�leme na email.

Va�e u��vate�sk� meno: alla66

Ak chcete meniďż˝ svoje nastavenia, kliknite na tento odkaz:
[url]http://www.porada.sk/profile.php?do..........
S pozdravom,
PORADA.sk t�m.
odkazy som upravila
sorry za text, orangemail mi píše hatlaninou, ktorú neviem opraviť;)

daj si podobné, alebo rovnaké heslo na mail a poradu, určite ich pri každodennom používaní nezabudneš:)
Mária27
27.05.10,17:51
""
po�adovali ste obnovu pr�stupov�ho hesla na str�nku PORADA.sk, z ...
odkazy som upravila
sorry za text, orangemail mi píše hatlaninou, ktorú neviem opraviť;)

:)

Aha - hatlanina! Nevedela som, aká slovanská reč je to:)
sito
28.05.10,20:30
Richard, treba rozšíriť ten počet posledných 10 ohodnotených príspevkov. Prišiel som zo šichty a už neviem, nevidím komu sa mám poďakovať za užitočné. Sranda, že. Ale prečo? Je to problém uviesť 20 - 30 posledných ohodnotených príspevkov?

Ďakujem, že neviem komu mám poďakovať.

Prepáčte, Tí ktorých sa to týka.
Monika C.
31.05.10,19:03
Richard, treba rozšíriť ten počet posledných 10 ohodnotených príspevkov. Prišiel som zo šichty a už neviem, nevidím komu sa mám poďakovať za užitočné. Sranda, že. Ale prečo? Je to problém uviesť 20 - 30 posledných ohodnotených príspevkov?

Ďakujem, že neviem komu mám poďakovať.

Prepáčte, Tí ktorých sa to týka.

Marcel ja mám ten istý problém tiež neviem komu poďakovať vidím len posledných 10 :mee: . Poradáci sorry keď to nestíháme tak nevieme komu poďakovať.
zk24
01.06.10,08:09
Je to (asi) takto: v téme "účtovníctvo, dane ...." - pripíšu sa 3 body za príspevok (v prípade "najlepšia odpoveď" +ďalšie 3), ak za ten istý príspevok dostaneš napr. 8 bodov, zvyšných 5 sa pripíše do "diskusia ostatné".


Nefunguje to celkom tak...
Ja som dostala pred chvilkou bodik v novom prispevku v sekcii Dane, Uctovnictvo, BOZP (alebo tak nejak), a pripisal sa mi do "diskusia - ostatne"... zbieram body len tam... Skoro ako niektori za pohladnice :D :D
Kvaka
01.06.10,09:30
Nefunguje to celkom tak...
Ja som dostala pred chvilkou bodik v novom prispevku v sekcii Dane, Uctovnictvo, BOZP (alebo tak nejak), a pripisal sa mi do "diskusia - ostatne"... zbieram body len tam... Skoro ako niektori za pohladnice :D :D
Presne tak, mám rovnakú skúsenosť, už som to raz v tejto téme písala, a stále sa nič nezmenilo. Za odborné témy sa body pripisujú raz do diskusie ostatné, raz do dane, účto, bozp. Aj za zdravie sa mi pripísali raz tam, raz onam, aj vtedy, ak ich počet nebol vyšší ako 3 na jeden príspevok. Keďže nedostávam bodov tak veľa, ako skúsení dlhoroční poraďáci, stihla som si všimnúť, kde sa pripísali.
Možno by stačilo vyznačiť špeciálne v každej porade (účtovníctvo, priame dane, nepriame dane, obchodné právo, podnikanie, stavba, zdravie, spoločenstvo vlastníkov, atď) tých poraďákov odborníkov, na ktorých je v danej porade spoľahnutie, aby sme vedeli, kto nám poradil (napr. po otvorení tej ktorej porady by sa špeciálne vysvietili), ponechať prideľovanie bodov za dobrú odpoveď, aby bolo vidno, že je dobrá, alebo že s ňou niekto skúsený súhlasí a body prestať sčítavať, aspoň do doby, kým sa to nedorieši, resp. kým nie sú pripočítané tam, kde patria.
Mgr.Shrek
03.06.10,18:38
Dnes mi padla sánka, keď som našiel pár ľudí na porade, ktorí majú viac bodov, ako príspevkov. No konec. A polovica tých bodov je z kaviarne.

Toto už nie je starý dobrý systém bodovania kvalitných príspevkov, ale už všetých.
Čo je užitočné na blahoželaní??? Obrázok??
Čo je užitočné na privítaní???? Srdečnosť príspevku??
Kde sa podelo kvalitatívne zhodnocovanie príspevkov? Ako má nováčik vedieť,ktorý príspevok je skutočne kvalitný a podľa čoho to má vedieť?
Richard, prepáč, Porada je tvoj výtvor, ale mám pocit, že za posledných pár mesiacov, vďaka úpravám, novinkám a tým, že si dal členom porady "neobmedzenú moc" urobila Porada veľký skok dozadu.
PotPalo
03.06.10,19:41
Keď dáte opiciam do rúk pištole, a oni sa postrieľajú, bude to ich vina?
Ale ľudia predsa niesu opice. Aspoň myslím.
Sorry.
Halli
03.06.10,19:42
Dnes mi padla sánka, keď som našiel pár ľudí na porade, ktorí majú viac bodov, ako príspevkov. No konec. A polovica tých bodov je z kaviarne.

Toto už nie je starý dobrý systém bodovania kvalitných príspevkov, ale už všetých.
Čo je užitočné na blahoželaní??? Obrázok??
Čo je užitočné na privítaní???? Srdečnosť príspevku??
Kde sa podelo kvalitatívne zhodnocovanie príspevkov? Ako má nováčik vedieť,ktorý príspevok je skutočne kvalitný a podľa čoho to má vedieť?
Richard, prepáč, Porada je tvoj výtvor, ale mám pocit, že za posledných pár mesiacov, vďaka úpravám, novinkám a tým, že si dal členom porady "neobmedzenú moc" urobila Porada veľký skok dozadu.No a ja Vám poviem, že čím ďalej si to bodovanie menej všímam a nie je pre mňa smerodatné, lebo práve týmto, čo píšeš stráca na hodnote. Jednoducho ho už beriem ako ďalší súhlas, povšimnutie si niekoho, alebo pozdrav. Proste sa tým prestaňme zaoberať a hotovo. Svoj názor a hodnotenie nech si urobí každý sám pre seba ;) Sme tu všetci užitoční, nie ? :D
Mgr.Shrek
03.06.10,19:57
No a ja Vám poviem, že čím ďalej si to bodovanie menej všímam a nie je pre mňa smerodatné, lebo práve týmto, čo píšeš stráca na hodnote. Jednoducho ho už beriem ako ďalší súhlas, povšimnutie si niekoho, alebo pozdrav. Proste sa tým prestaňme zaoberať a hotovo. Svoj názor a hodnotenie nech si urobí každý sám pre seba ;) Sme tu všetci užitoční, nie ? :D

To nie je o bodoch a utváraní si názoru. Ale ja neviem. Som tu ešte stále relatívne nový, a musím povedať, že "stará porada" sa mi páčila viac a aj to ma sem pritiahlo. A viem, že nie som sám.....
Mrzí ma, akým smerom sa porada uberá:mee::mee:
PotPalo
03.06.10,20:01
Prečo sa v profile v Prehľad získaných bodov zobrazujú "body" aj za zábavné??? Veď za zábavné nieje bod, tak by to nemalo byť v získaných bodoch. Alebo je to myslené tak, že som získal nulový bod?:D:D:D
Petra Nová
03.06.10,20:03
To nie je o bodoch a utváraní si názoru. Ale ja neviem. Som tu ešte stále relatívne nový, a musím povedať, že "stará porada" sa mi páčila viac a aj to ma sem pritiahlo. A viem, že nie som sám.....
Mrzí ma, akým smerom sa porada uberá:mee::mee:
Stará Porada bude opäť "starou", keď bude zrušené akékoľvek bodovanie.
Halli
03.06.10,20:05
To nie je o bodoch a utváraní si názoru. Ale ja neviem. Som tu ešte stále relatívne nový, a musím povedať, že "stará porada" sa mi páčila viac a aj to ma sem pritiahlo. A viem, že nie som sám.....
Mrzí ma, akým smerom sa porada uberá:mee::mee:

Ja viem aj mňa to neraz dorazilo, ale akosi som sa prestala tým zaoberať, jednoducho si vyberiem, kedy, kde a s kým,čo mi vyhovuje a ...neriešim...:D
Keď ma to tu omrzí, dam si pauzu, keď som zvedavá tak kuknem každý deň...Ani Richard nemá nadľudské sily ukočírovať taku obrovskú "bandu" ľudí :D a spleť ich názorov. Nebuď z toho smutný, isto si nájdeš svoju cestičku ;)
Halli
03.06.10,20:09
No aj teraz -Peťa mi klikla na užitočné a ja viem, že je tu, že ju rada vidím a tak ju pozdravím.....http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/88.gif to je všetko ...

....ahóóóój Peti :D


tak už zdravím aj ostatných, som rada, že ste tu;):D
PotPalo
03.06.10,20:11
Najlepšie riešenie, aké ma napadá:
Urobiť dvojaké bodovanie. Nechať aj to staré s komentármi, aj to nové. Aj body by boli dvojaké. A dalo by sa bodovať na dva spôsoby. Aj vlk by sa nažral, aj ovca by ostala celá. Dnes mi to ale kecá, že:D
Halli
03.06.10,20:13
Ani dvojake, ani trojaké, ani žiadne...sa ti fakt rozkecalo :))
PotPalo
03.06.10,20:16
To staré bodovanie som si ani nevšimol, to nové ma zaujalo, ale nemuselo by tu byť žiadne. Tu je to o poradení, nie o bodovaní.
Petra Nová
03.06.10,20:19
No aj teraz -Peťa mi klikla na užitočné :D
:D:D:D:D;)
Barbara
04.06.10,05:37
čaute, som asik mimotémy, ale pre mňa je toto tempo na tej novej Porade prirýchle,a nechce sa mi to skúmať, ale môže mi to niekto vysvetliť, že prečo podaktorí sa odzeleňali?//tuším aj ja, ale to ma tankuje najmenej, ako aj to bodovanie///, iba ma to tak trošku zaujíma a vrtá mi to v tej mojej nechápavej hlavičke;)
vopred dík za kladné vybavenie mojej otázky.:---
terezamaria
04.06.10,06:11
čaute, som asik mimotémy, ale pre mňa je toto tempo na tej novej Porade prirýchle,a nechce sa mi to skúmať, ale môže mi to niekto vysvetliť, že prečo podaktorí sa odzeleňali?//tuším aj ja, ale to ma tankuje najmenej, ako aj to bodovanie///, iba ma to tak trošku zaujíma a vrtá mi to v tej mojej nechápavej hlavičke;)
vopred dík za kladné vybavenie mojej otázky.:---


Väčšina sa odzelenala, ale na to sme sa pýtali už dávno, že prečo, ale odpoveď žiaľ neprichádza. Niektorí zostali zelení, aj tí, ktorí mali len zopár bodíkov. Myslím, že to prežijeme, aj bez zeleného, aj bez bodov:)
Mgr.Shrek
04.06.10,06:44
Aliancia za zrušenie bodovania :):):)
Halli
04.06.10,06:46
Roman, všetko je v poriadku-ja beriem "užitočné" už ako "všimné" a to ti je celkom fajn :D


http://www.flora.sk/images/floramotyl.gifďakujem že ste si ma všimli :D
Barbara
04.06.10,06:59
Väčšina sa odzelenala, ale na to sme sa pýtali už dávno, že prečo, ale odpoveď žiaľ neprichádza. Niektorí zostali zelení, aj tí, ktorí mali len zopár bodíkov. Myslím, že to prežijeme, aj bez zeleného, aj bez bodov:)


Terezka ďakujem ti za promtnú a rýchlu odpoveď, už som kľudnejšia:D:D:D
Petra Nová
04.06.10,07:20
Chýba tu náš Stanko. Bolo by treba založiť novú anketu - Ste za starú alebo jarú, alebo akú Poradu?:D Víťazná otázka by bola ocenená - užitočné.

Staník, ak sem náhodou nakukneš, pozdravujem.Vráť sa už konečne!:)
milláčikk
04.06.10,07:42
Najprv ho poraďáčky zbuzerovali-vyštvali, že prečo zakladá BLBÉ témy (čo je aj pravda) a teraz ho voláš späť?


Chýba tu náš Stanko. Bolo by treba založiť novú anketu - Ste za starú alebo jarú, alebo akú Poradu? Víťazná otázka by bola ocenená - užitočné.

Staník, ak sem náhodou nakukneš, pozdravujem.Vráť sa už konečne!
Barbara
04.06.10,08:23
mimotemyalenotak Miláček, my sme mu len poradili, nakoľko sme na PORADE, aby si trošku užil toho predčasného poraďáckeho dôchodku:---

ale Peťka má pravdu, už by sa mohol aj vrátiť.

p.s. hádam sa nám len neurazil a vykašľal sa na nás. :rolleyes:

Stanko, dúfam, že si sa neurazil;)
mohol si nás už natoľko poznať, aby si nás nebral až tak vážne;):)
Petra Nová
04.06.10,08:30
Kamil: Najprv ho poraďáčky zbuzerovali-vyštvali, že prečo zakladá BLBÉ témy (čo je aj pravda) a teraz ho voláš späť?

Skoro som sa vyľakala, že som meno Stanka poplietla s nejakým kokoláčikom, miláčikom , maznáčikom, horkáčikom, atď.( apoň do 30 ks), keď sa ozývaš. Teba netreba volať späť, vopcháš sa všade sám.:---
milláčikk
04.06.10,08:55
Lebo som samostatný = netreba mi radiť :P :P
milláčikk
04.06.10,08:56
mimotemyalenotak Miláček, my sme mu len poradili, nakoľko sme na PORADE, aby si trošku užil toho predčasného poraďáckeho dôchodku:---

ale Peťka má pravdu, už by sa mohol aj vrátiť.

p.s. hádam sa nám len neurazil a vykašľal sa na nás. :rolleyes:

Stanko, dúfam, že si sa neurazil;)
mohol si nás už natoľko poznať, aby si nás nebral až tak vážne;):)

Vtedy mi písal, že urazil :D:D:D:D .
liba2
04.06.10,09:01
Väčšina sa odzelenala, ale na to sme sa pýtali už dávno, že prečo, ale odpoveď žiaľ neprichádza. Niektorí zostali zelení, aj tí, ktorí mali len zopár bodíkov. Myslím, že to prežijeme, aj bez zeleného, aj bez bodov:)Odpoveď prišla (nechce sa mi ju hľadať :D ). Zelená farba bola zrušená s úmyslom - všetkým nickom. Avšak niektorí sa ešte stále zelenajú a admin v tom čase písania odpovede nezistil príčinu. Takže čakáme na niečo nové čo má prísť. :D
Barbara
04.06.10,09:16
čo má prísť, to nás neminie
Barbara
04.06.10,09:18
Vtedy mi písal, že urazil :D:D:D:D .


ráčil, ráčil, lebo nás podaktorých aj povyhadzoval """ na smetisko """":D:D:D
horkoláčik
04.06.10,09:58
ráčil, ráčil, lebo nás podaktorých aj povyhadzoval """ na smetisko """":D:D:D

Ta neznaš??
(mladé / sprosté :) )
horkoláčik
04.06.10,10:01
čo má prísť, to nás neminie

Ja to poznám inak :
Čoho sa kto dožije - to ho neminie.
Ajuška
04.06.10,20:33
... môže mi to niekto vysvetliť, že prečo podaktorí sa odzeleňali?//tuším aj ja, ale to ma tankuje najmenej, ako aj to bodovanie///, iba ma to tak trošku zaujíma a vrtá mi to v tej mojej nechápavej hlavičke;)
vopred dík za kladné vybavenie mojej otázky.:---
...Aňu...:---...vyzerám, že som ozelenela zo závisti... ;) ...tak ma nechci napodobniť...:D...ak si statočne (a to saaam fakt viem) spytujem svedomie, nebola som prihlásená na porade (ale očumovala som zopodiaľ), keď sa onéeee zmeny diali... ;) ...mne z toho vychádza iba ten dôvod, že som bola dooobre schovaná pred bezpečnostnou kamerou... :D ...stačí Tvojej hlavičke?... alebo naozaj naložím bicák do auta a vybehnem za Tebou... :rolleyes: ... (akosi len priberáaaam a priberáaam)
Ajuška
04.06.10,20:40
Odpoveď prišla (nechce sa mi ju hľadať :D ). Zelená farba bola zrušená s úmyslom - všetkým nickom. Avšak niektorí sa ešte stále zelenajú a admin v tom čase písania odpovede nezistil príčinu. Takže čakáme na niečo nové čo má prísť. :D
...že by som bola adminovi v predošlom príspevku našepkala??? ...;)...sssiii necháaaam patentovať...:D...
lenkak
05.06.10,18:47
avatar Petra Nová Včera, 10:20 AM
Chýba tu náš Stanko. Bolo by treba založiť novú anketu - Ste za starú alebo jarú, alebo akú Poradu? Víťazná otázka by bola ocenená - užitočné.

Staník, ak sem náhodou nakukneš, pozdravujem.Vráť sa už konečne!

Stanko už sem nechce chodiť, darmo som ho presviedčala, však aj mne chýba, ale nemá o Poradu už záujem, zbytočne som sa namáhala. Je to jeho rozhodnutie a mali by sme ho aj rešpektovať. ;)
Danila
06.06.10,06:01
Stanko už sem nechce chodiť, darmo som ho presviedčala, však aj mne chýba, ale nemá o Poradu už záujem, zbytočne som sa namáhala. Je to jeho rozhodnutie a mali by sme ho aj rešpektovať. ;)Čím viac budeme presviedčať, tým viac bude akože.....On mal, má a bude mať o Poradu záujem, len trošíčku sa nechá pomojkať a popresviedčať ako nevesta pred svadbou......;)
lenkak
06.06.10,07:02
Ale Danilka, keď mi 10x napíše, že on nebude chodiť na Poradu, že ho pár príspevkov znechutilo, pár nickov sklamalo :eek: že nemá čas, a pod., tak ja už ho presviedčať nebudem. Načo, nie som žiadny riťolez, podlizovač, keď nechce tak nechce, ja som sa podľa toho zariadila a radšej sa budem venovať tým, ktorí si čas aj na mňa nájdu, nielen podľa toho, ako vyhovuje iba tomu druhému. :rolleyes:
Však keď ho chceš mojkať, napíš mu odkaz, možno sa poteší. :confused::D

P.S: Napriek tomu, že Stanko nechodí na Poradu, je stále mojim dobrým kamošom. :)
Petra Nová
06.06.10,07:06
Stanko už sem nechce chodiť, darmo som ho presviedčala, však aj mne chýba, ale nemá o Poradu už záujem, zbytočne som sa namáhala. Je to jeho rozhodnutie a mali by sme ho aj rešpektovať. ;)


Čo už?! Požijeme, uvidíme.:)
Stanislav 1975
06.06.10,07:20
Čím viac budeme presviedčať, tým viac bude akože.....On mal, má a bude mať o Poradu záujem, len trošíčku sa nechá pomojkať a popresviedčať ako nevesta pred svadbou......;)

Hm,ako sa mojká nevesta pred svadbou???Som už zabudol...:D:D:D
milláčikk
06.06.10,07:25
Čím viac budeme presviedčať, tým viac bude akože.....On mal, má a bude mať o Poradu záujem, len trošíčku sa nechá pomojkať a popresviedčať ako nevesta pred svadbou......;)

Nuž.

Niekto by mal začať :D .
Stanislav 1975
06.06.10,07:26
Ad Peti, neviem ale Porada je už nespravodlivá,falošná,vobec z nej nemám dobrý pocit,hmhm,bolo mojou chybou že som si dal do priateľov pár ľudí z ktorých som ostal mimoriadne sklamaný,niektorí ľudia sú schopní napadnúť ťa nožom od chrbáta a tým pádom ťa zakope do Poraďáckej hliny tvoja vlastná lopata...
A tie zmeny čo narobil Richard to je katastrofa- neprehľadné, podľa mňa nerozumné a úplne od veci...
lenkak
06.06.10,07:27
Aho ho, Stanko nám vykukol z pod roha :D :D
aspoň vieme, že nás sleduje, že sa úplne nevyprdol .... :D
milláčikk
06.06.10,07:28
Ad Peti, neviem ale Porada je už nespravodlivá,falošná,vobec z nej nemám dobrý pocit,hmhm,bolo mojou chybou že som si dal do priateľov pár ľudí z ktorých som ostal mimoriadne sklamaný,niektorí ľudia sú schopní napadnúť ťa nožom od chrbáta a tým pádom ťa zakope do Poraďáckej hliny tvoja vlastná lopata...
A tie zmeny čo narobil Richard to je katastrofa- neprehľadné, podľa mňa nerozumné a úplne od veci...

Neboj raz (pravdepoodobne:D:D:D:D ) aj ty vyrastieš.
Stanislav 1975
06.06.10,07:29
Aho ho, Stanko nám vykukol z pod roha :D :D
aspoň vieme, že nás sleduje, že sa úplne nevyprdol .... :D

Samozrejme,že vás sledujem, veľký brat vás vidí...;););)
milláčikk
06.06.10,07:29
Aho ho, Stanko nám vykukol z pod roha :D :D
aspoň vieme, že nás sleduje, že sa úplne nevyprdol .... :D

A zapisuje :D:D:D:D:D:D!!!
lenkak
06.06.10,07:30
len škoda, že ako hosť, a nie ako prihlásený,
ale Stanko to je už tvoja osobná vec.
Stanislav 1975
06.06.10,07:31
Neboj raz (pravdepoodobne:D:D:D:D ) aj ty vyrastieš.

Neviem, lebo pár ľudí mi počas puberty vravelo, že čím som starší,tým som sprostejší-takže neviem,či vyrastiem...:D:D:D
Petra Nová
06.06.10,09:42
Ad Peti, neviem ale Porada je už nespravodlivá,falošná,vobec z nej nemám dobrý pocit,hmhm,bolo mojou chybou že som si dal do priateľov pár ľudí z ktorých som ostal mimoriadne sklamaný,niektorí ľudia sú schopní napadnúť ťa nožom od chrbáta a tým pádom ťa zakope do Poraďáckej hliny tvoja vlastná lopata...
A tie zmeny čo narobil Richard to je katastrofa- neprehľadné, podľa mňa nerozumné a úplne od veci...
Stanko, keby som sa nedokázala povzniesť nad tým, čo mi niektoré nicky na Porade vyviedli, tak ju z ďaleka obchádzam. Skús to aj Ty. Veď tu máš dosť priateľov.
Ešte doplním:
Nie všetci Ťa musia milovať a Ty nemáš prikázané milovať všetkých.
Kvaka
06.06.10,09:55
Príspevok 838 čas dnes 10:31AM, príspevok 839, dnes, čas 12:42PM
nerozumiem
už vidím posun 2 hodiny, mám si niečo prestaviť?
lenkak
06.06.10,09:56
Ja si z Porady už vyberám, čo sa mi páči pozriem, komu chcem napíšem, resp. odpíšem. Ja som tu od skorého vzniku Porady, bolo kopec zmien, ktoré nie všetky zdieľam, ale dajú sa akceptovať. A už kvôli nickom, ktorých slová sa ma nejako dotkli, boli aj také, ;) určite nehodlám skoncovať z Poradou, to by som im len pomastila bruchá. :) :---
Už som tu pomenej, ako som bývala, voľného času je pomenej, ale predsa prídem pozrieť svojich priateľov, ktorých tu mám. ;)
milláčikk
06.06.10,13:29
Príspevok 838 čas dnes 10:31AM, príspevok 839, dnes, čas 12:42PM
nerozumiem
už vidím posun 2 hodiny, mám si niečo prestaviť?

To iba aby bolo vidieť, ako ten čas letí :D:D.
rodina1
06.06.10,13:41
To iba aby bolo vidieť, ako ten čas letí :D:D.
Richard robil dnes v noci údržbu stránky, mám taký pocit, že akosi sa mu posunuli hodiny o dve hodiny dopredu :eek::mee: (píšem o 14.41, ale podľa tu nastavených hodín je už 16.40)
Rozalka
06.06.10,14:16
Žeby tie zmeny robil v Moskve?
PotPalo
06.06.10,15:53
1. Vidím, že minipríspevky už fungujú dobre, hodnotenie v nich je schované pod tlačítkom "viac".

2. Stanislav 1975 je presný, stačí čítať. Písal, že si dá mesiac prestávku, a presne to dodržal.

3. Teraz je presne 16:53. Uvidíme, či to ukazuje presne.
PotPalo
06.06.10,15:55
3. --> Tak nie. Stále ukazuje o dve hodiny viac.
PotPalo
06.06.10,16:43
Fakt divné. Server neodpovedá, a stále ma odhlasuje. Keď pozriem tému odhlásený, je čas o 1 hodinu zle, ale keď som prihlásený, tak je o 2 hodiny zle. No čo už, zrejme práve prebieha intenzívna údržba:D:D:D

Tiež ma s*rie toto: pozriem z okna, do okna... Ten hyperlink s reklamou mi tam sám pribudne, v texte to vyzerá čudne, miestami až blbo.
Rozalka
06.06.10,17:15
Keď nie si prihlásený, VŽDY ukazuje o 1 menej, takže je to OK, ak teraz ukazuje o 1 viacej (celkový posun = 2 hodiny)
Danila
07.06.10,06:19
Hm,ako sa mojká nevesta pred svadbou???Som už zabudol...:D:D:DVidíš, ja som Ťa ani pomojkať nestihla, a pricupital si, ako nevesta pred oltár. Poutieral si si zaslzené očičká, dojal niekoľko priateľov, pomútil už aj tak kalnú poraďácku vodičku a šups dojímať ďalej. Mňa si nedojal ako vidíš, len som Ťa vytiahla z Tvojho trucplacu ...:):D;):rolleyes:.
Danila
07.06.10,06:28
Ad Peti, neviem ale Porada je už nespravodlivá,falošná,vobec z nej nemám dobrý pocit,hmhm,bolo mojou chybou že som si dal do priateľov pár ľudí z ktorých som ostal mimoriadne sklamaný,niektorí ľudia sú schopní napadnúť ťa nožom od chrbáta a tým pádom ťa zakope do Poraďáckej hliny tvoja vlastná lopata...
A tie zmeny čo narobil Richard to je katastrofa- neprehľadné, podľa mňa nerozumné a úplne od veci...Aha, ešte Ti niečo poviem k tomuto....Keď podrastieš, budeš veľký a v škole si dobre počúval na hodine literatúry tak zistíš, že je veľmi dôležité venovať sa rozborom literárnych diel. Potom v živote ľahšie pochopíš aj obsahovo význam viacvýznamových slov. Ale vlastne to nie je len Tvoj problém, ako som už dávnejšie pochopila. Občas pravdu vnímame ako lož a naopak. Aj to bude o správnom výklade pojmov. A ak by si celému neporozumel, vysvetlím sprostredkovane:;)
BONNARD - Láska môže zomrieť na pravdu, PRIATEĽSTVO NA LOŽ.:)
lenkak
08.06.10,06:38
Ad Peti, neviem ale Porada je už nespravodlivá,falošná,vobec z nej nemám dobrý pocit,hmhm,bolo mojou chybou že som si dal do priateľov pár ľudí z ktorých som ostal mimoriadne sklamaný,niektorí ľudia sú schopní napadnúť ťa nožom od chrbáta a tým pádom ťa zakope do Poraďáckej hliny tvoja vlastná lopata...
A tie zmeny čo narobil Richard to je katastrofa- neprehľadné, podľa mňa nerozumné a úplne od veci...

Stanko
a na ktorej stránke sa nestretávaš s falošou, podrazmi a údermi pod pás?
Veď ty z každej ideš preč, len čo sa na tvoje meno niečo napíše, čo sa Ti nepozdáva...
Prečo si odišiel z blogu sme? Teraz z Porady? Nevládzeš sa pozerať na to, ako si ľudia vyjadria názor na tvoju osobu?, ty to radšej necháš tak, a vôbec sa nebrániš. Veď vieš, že najlepší útok je protiútok.
Sklamaní v živote príde spústa, tomu sa nevyhneš, ani ty, ani ja, ani nik. Každý človek inakšie vníma, inak sa prejavuje, a nie vždy to býva tou druhou stranou pochopené.
A že sú tu neprehľadné zmeny, z toho sa nestrieľa. Pre mňa je podstatné to, že keď hľadám pre mňa významné informácie, nájdem ich aj po akejkoľvek zmene, ostatnému sa dá prispôsobiť.
Stanislav 1975
08.06.10,06:57
Stanko
a na ktorej stránke sa nestretávaš s falošou, podrazmi a údermi pod pás?
Veď ty z každej ideš preč, len čo sa na tvoje meno niečo napíše, čo sa Ti nepozdáva...
Prečo si odišiel z blogu sme? Teraz z Porady? Nevládzeš sa pozerať na to, ako si ľudia vyjadria názor na tvoju osobu?, ty to radšej necháš tak, a vôbec sa nebrániš. Veď vieš, že najlepší útok je protiútok.
Sklamaní v živote príde spústa, tomu sa nevyhneš, ani ty, ani ja, ani nik. Každý človek inakšie vníma, inak sa prejavuje, a nie vždy to býva tou druhou stranou pochopené.
A že sú tu neprehľadné zmeny, z toho sa nestrieľa. Pre mňa je podstatné to, že keď hľadám pre mňa významné informácie, nájdem ich aj po akejkoľvek zmene, ostatnému sa dá prispôsobiť.

Leni, také múdrosti si láskavo nechaj pre iných, si úplne mimotemy
A čo sa týka toho protiútoku- takže s ľudskou hlúposťou a obmedzenosťou sa ťažko bojuje, hlavne keď sa jedná o starnúcu,neukojenú ženskú,ktorá nevie čo so sebou...
Stanislav 1975
08.06.10,06:58
Stanko
a na ktorej stránke sa nestretávaš s falošou, podrazmi a údermi pod pás?
Veď ty z každej ideš preč, len čo sa na tvoje meno niečo napíše, čo sa Ti nepozdáva...
Prečo si odišiel z blogu sme? Teraz z Porady? Nevládzeš sa pozerať na to, ako si ľudia vyjadria názor na tvoju osobu?, ty to radšej necháš tak, a vôbec sa nebrániš. Veď vieš, že najlepší útok je protiútok.
Sklamaní v živote príde spústa, tomu sa nevyhneš, ani ty, ani ja, ani nik. Každý človek inakšie vníma, inak sa prejavuje, a nie vždy to býva tou druhou stranou pochopené.
A že sú tu neprehľadné zmeny, z toho sa nestrieľa. Pre mňa je podstatné to, že keď hľadám pre mňa významné informácie, nájdem ich aj po akejkoľvek zmene, ostatnému sa dá prispôsobiť.

Máš pravdu, si najmúdrejšia, OK zoberiem si možno niekedy tvoje slová k srdcu...
lenkak
08.06.10,06:59
fúúúha, len neviem o kom hovoríš. Ak o mne, tak si na hlbokom omyle.
P.S. Nie som najmúdrejšia, ani si nemusíš brať moje slová k srdcu.
Stanislav 1975
08.06.10,07:02
fúúúha, len neviem o kom hovoríš. Ak o mne, tak si na hlbokom omyle.
P.S. Nie som najmúdrejšia, ani si nemusíš brať moje slová k srdcu.

samozrejme,že som o tebe nehovoril, to dá logika že o tebe asi nie:D
Len neviem, že prečo práve teraz ťa napadli také hlboké myšlienky...
Bastian
08.06.10,07:05
Leni, také múdrosti si láskavo nechaj pre iných, si úplne mimotemy
A čo sa týka toho protiútoku- takže s ľudskou hlúposťou a obmedzenosťou sa ťažko bojuje, hlavne keď sa jedná o starnúcu,neukojenú ženskú,ktorá nevie čo so sebou...

:)

S takými je riadna sranda... :)
lenkak
08.06.10,07:05
človek nikdy nevie o koho sa jedná, pokiaľ sa nepomenuje.
Ale zase mám hlbšiu myšlienku, prečo teraz? Kedy príde myšlienka, vtedy príde. :D
milláčikk
08.06.10,07:12
:)

S takými je riadna sranda... :)

To sú také :D - prskavkovité :D:D:D .
milláčikk
08.06.10,07:13
Leni, také múdrosti si láskavo nechaj pre iných, si úplne mimotemy
A čo sa týka toho protiútoku- takže s ľudskou hlúposťou a obmedzenosťou sa ťažko bojuje, hlavne keď sa jedná o starnúcu,neukojenú ženskú,ktorá nevie čo so sebou...


Veď keby si sa trošku "obetoval" :D:D:D:D:D - možno by ti aj raňajky do postele ...
milláčikk
08.06.10,07:16
človek nikdy nevie o koho sa jedná, pokiaľ sa nepomenuje.
Ale zase mám hlbšiu myšlienku, prečo teraz? Kedy príde myšlienka, vtedy príde. :D

O tetušky ( "sliepky" - ako sa kedysi ktosi o nich vyjadril = škriekajú, ale "vajcia":D neznášajú ).
PS
Preto sú ako ich Stanko odhalil.
Monika Kováčová
08.06.10,07:18
kotkodák...
milláčikk
08.06.10,07:18
človek nikdy nevie o koho sa jedná, pokiaľ sa nepomenuje.
Ale zase mám hlbšiu myšlienku, prečo teraz? Kedy príde myšlienka, vtedy príde. :D

Ty sa máš.
To ja keď chcem, aby som mal hlbšie myšlienku - musím aspoň do pivnice :D:D:D .
lenkak
08.06.10,07:19
a to Stanko len kvôli "sliepkam" zanevrel na Poradu? To je skôr do smiechu, že sa dá až tak znechutiť pár nickmi. Nechcem vedieť ani o koho sa jedná, ale možno som medzi tými sliepkami aj ja. :D
lenkak
08.06.10,07:20
Ty sa máš.
To ja keď chcem, aby som mal hlbšie myšlienku - musím aspoň do pivnice :D:D:D .

kiš, kiš, tak Ti treba. :D:D:D
milláčikk
08.06.10,07:22
a to Stanko len kvôli "sliepkam" zanevrel na Poradu? To je skôr do smiechu, že sa dá až tak znechutiť pár nickmi. Nechcem vedieť ani o koho sa jedná, ale možno som medzi tými sliepkami aj ja. :D


Na to ešte nemáš !!
Roky :)
Skúsenosti :D
Povahu :---:---:---:---:---


PS
Mne už zostali IBA 2 ks - a aj tie sa miernia :)
lenkak
08.06.10,07:24
áno viem, pre Teba len mladá a sprostá. :D :D
ešte by som vedela doplniť, pamäť mi dobre slúži.
a tvoje dva ks ma nezaujímajú.
danushka
08.06.10,07:24
Bohužiaľ, musím len konštatovať, že chlapská ješitnosť je nekonečná a tu na na porade je našťastie zopár kohútov s ktorými sa dá rozumne aj pokotkodákať.
Tí kohúti, čo majú problém s kotkodákaném na tomto dvore, nech hľadajú sliepočky na inom smetisku.

A vôbec nechápem, prečo sa to rieši v tejto Richardovej téme.
milláčikk
08.06.10,07:28
Bohužiaľ, musím len konštatovať, že chlapská ješitnosť je nekonečná a tu na na porade je našťastie zopár kohútov s ktorými sa dá rozumne aj pokotkodákať.
Tí kohúti, čo majú problém s kotkodákaném na tomto dvore, nech hľadajú sliepočky na inom smetisku.

A vôbec nechápem, prečo sa to rieši v tejto Richardovej téme.

Veď nie je dôležité kde/ a že (sa to rieši), ale aby sa to vyriešilo.
milláčikk
08.06.10,07:29
áno viem, pre Teba len mladá a sprostá. :D :D
ešte by som vedela doplniť, pamäť mi dobre slúži.
a tvoje dva ks ma nezaujímajú.

Za tých dvoch smajlíkov ťa chválim = "s úsměvem jde všechno líp"
milláčikk
08.06.10,07:31
áno viem, pre Teba len mladá a sprostá. :D :D
ešte by som vedela doplniť, pamäť mi dobre slúži.
a tvoje dva ks ma nezaujímajú.

Kebyže niekedy náhodou nie - napíš - šáhnem do môjho archívu :):).
lenkak
08.06.10,07:34
kľudne môžeš archív vymazať. Je nepotrebný, aspoň čo sa môjho mena týka. :)
Petra Nová
08.06.10,07:37
"Kdyby sem to byl býval věděl, tak bysem sem nechodil"
z fimu Knoflíková válka
milláčikk
08.06.10,07:37
kľudne môžeš archív vymazať. Je nepotrebný, aspoň čo sa môjho mena týka. :)

Teraz hej:):).
Ale čo ty vieš o takých 15-20 rokov :D:D:D.
milláčikk
08.06.10,07:38
"Kdyby sem to byl býval věděl, tak bysem sem nechodil"
z fimu Knoflíková válka

Vitajjenna :):):):).
danushka
08.06.10,07:38
Veď nie je dôležité kde/ a že (sa to rieši), ale aby sa to vyriešilo.
To tu máme riešiť ako sa Stanko urazil, odrazil a naspäť dorazil?
Či máme začať riešiť, kedy s kotkodákaním začneme aj znášať vajcia konečne?
Tak treba odbehnúť do odborných tém, tam je tých zlatých vajec neúrekom a navyše zadarmo.;):)
milláčikk
08.06.10,07:40
To tu máme riešiť ako sa Stanko urazil, odrazil a naspäť dorazil?
Či máme začať riešiť, kedy s kotkodákaním začneme aj znášať vajcia konečne?
Tak treba odbehnúť do odborných tém, tam je tých zlatých vajec neúrekom a navyše zadarmo.;):)

Danka.

Veď to (včetne života) neber tak vážne :).
Danila
08.06.10,07:44
O tetušky ( "sliepky" - ako sa kedysi ktosi o nich vyjadril = škriekajú, ale "vajcia":D neznášajú ).
PS
Preto sú ako ich Stanko odhalil.Ja som nikdy nechápala, čo prežívajú chlapi v "prechode". Lebo vraj tohoto životného obdobia neboli rovnako ušetrení, ako ženy. Milan, vďaka Porade to práve chápem on- line, a ak Ťa pritom oblieva aj studený pot, navar si prasličku a budeš fit!;)
Barbara
08.06.10,07:49
To tu máme riešiť ako sa Stanko urazil, odrazil a naspäť dorazil?
Či máme začať riešiť, kedy s kotkodákaním začneme aj znášať vajcia konečne?
Tak treba odbehnúť do odborných tém, tam je tých zlatých vajec neúrekom a navyše zadarmo.;):)



:D:D:DDanuska, ešte že máme tých """17 """", lebo ináč by sme mohli myslieť, že náš Staník mal na mysli nás:D:D:D keď hovoril o tých starnúcich neukojených..hmmm... mimochodom ako len ten Staník môže vedieť, či sme ukojené alebo nie:rolleyes::---bol pri tom??:rolleyes::rolleyes: no to mi je záhada:D:D:---
Náš Staník asik mládne:rolleyes:;)
danushka
08.06.10,07:51
Danka.

Veď to (včetne života) neber tak vážne :).
Miláčik, Ty to nevidíš ako sa tu smejkám s nadhľadom, ktorý by som mohla rozdávať?

Naopak, život treba brať vážne a poniektoré veci na Porade ako rýchlo do môjho uška vletia, tak a ešte rýchlejšie vyletia:).
lenkak
08.06.10,08:58
Bol mi čert dlžen dnes otvoriť Poradu, škoda bola môjho času, len myšlienky leteli, ale neľutujem.
Stanko sorry za kritický príspevok na tvoju adresu, ja sa síce často nevyjadrujem, ale keď, tak to už stojí za to.
Pre mňa kamarátom zostávaš aj naďalej. :) Ja nie som typ človeka, že vyhodím niekoho z môjho srdiečka len kvôli kritickým slovám.
A už som mimo témy, idem radšej sa venovať iným záležitostiam. :)
Danila
08.06.10,10:21
Bol mi čert dlžen dnes otvoriť Poradu, škoda bola môjho času, len myšlienky leteli, ale neľutujem.
Stanko sorry za kritický príspevok na tvoju adresu, ja sa síce často nevyjadrujem, ale keď, tak to už stojí za to.
Pre mňa kamarátom zostávaš aj naďalej. :) Ja nie som typ človeka, že vyhodím niekoho z môjho srdiečka len kvôli kritickým slovám.
A už som mimo témy, idem radšej sa venovať iným záležitostiam. :)No, to bude asi tým, že poznáš hodnotu priateľstva.;)
Stanko? Si tu?

Naozajstní priatelia vidia Tvoje chyby a upozornia Ťa na ne.
Falošní priatelia vidia Tvoje chyby a upozorňujú na ne ostatných.

P.S. Je to výrok Blättera, mám ho rada. Ak by si mal výhrady.

A aby som nebola celkom mimo témy, občas by som privítala na Porade nejakú chilli papričku v podobe napríklad najväčšej kačice/ rozumej kraviny/ týždňa, a aby veľmi nekačkali, stačilo by aj raz do mesiaca.:)
milláčikk
08.06.10,10:23
Ja som nikdy nechápala, čo prežívajú chlapi v "prechode". Lebo vraj tohoto životného obdobia neboli rovnako ušetrení, ako ženy. Milan, vďaka Porade to práve chápem on- line, a ak Ťa pritom oblieva aj studený pot, navar si prasličku a budeš fit!;)

To iba keby som mal robiť :D:D:D:D:D.
milláčikk
08.06.10,10:27
Naozajstní priatelia vidia Tvoje chyby a upozornia Ťa na ne.



Tí, čo ma naozaj poznajú - NIE :D:D:D .
Halli
08.06.10,11:30
Jóóój, či je tu veselo....:D
http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/108.gif
milláčikk
08.06.10,12:03
Jóóój, či je tu veselo....:D
http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/108.gif



mimotemy

Ale niekedy :
alla66
13.06.10,22:25
Ako opravím, keď omylom kliknem na tlačítko ->Najlepšia odpoveď ?
Pôvodne som chcela oceniť nick B-I-A-N-U-L-I-K v téme http://www.porada.sk/1426640-post17.html a omylom som klikla na odpoveď nicku 2009 :mee: Evka, sorry:)
2009
14.06.10,02:07
Ako opravím, keď omylom kliknem na tlačítko ->Najlepšia odpoveď ?
Pôvodne som chcela oceniť nick B-I-A-N-U-L-I-K v téme http://www.porada.sk/1426640-post17.html a omylom som klikla na odpoveď nicku 2009 :mee: Evka, sorry:)

Kuk vymažem si tú odpoveď a skús to znova. Mňa by skôr zaujímala iná vec. Pozerala som si včera večer štatistiku a mala som tam 4 body také bu bu

Mimo témy
Neužitočné
Nevhodné

1
0
3




Ak majú tie zlé body výchovný charakter :mee::mee:sú mi nanič ak sa nemôžem dopátrať prečo sú.:eek: A ešte niečo. Najlepšiu odpoveď som dostala v téme ktorá patrila do rubriky počítače. A nepridalo mi to nič do štatistiky. Počítače som mala 9 bodov ešte predvčerom. :):rolleyes:
Alli idem si tú odpoveď zmazať a skús to ešte raz. ;)
2009
14.06.10,02:10
hotovo. systém si to ale nejak pamätá. Skús to ja som sama zvedavá či Ťa pustí dať najlepšiu odpoveď. Evika

N/A 14-06-10 01:07 AM alla66
alla66
14.06.10,07:02
Ahoj Evka, systém ma už nepustí. Kedysi to tak fungovalo a platí to i dnes...návratky nie sú dovolené:mee:...Musím dvakrát merať(čítať) a raz rezať(klikať).
Pekný dník prajem:)
arizona
14.06.10,07:05
Kuk vymažem si tú odpoveď a skús to znova. Mňa by skôr zaujímala iná vec. Pozerala som si včera večer štatistiku a mala som tam 4 body také bu bu

Mimo témy
Neužitočné
Nevhodné

1
0
3




Ak majú tie zlé body výchovný charakter :mee::mee:sú mi nanič ak sa nemôžem dopátrať prečo sú.:eek: A ešte niečo. Najlepšiu odpoveď som dostala v téme ktorá patrila do rubriky počítače. A nepridalo mi to nič do štatistiky. Počítače som mala 9 bodov ešte predvčerom. :):rolleyes:
Alli idem si tú odpoveď zmazať a skús to ešte raz. ;)

Evka, aj ked odpoved vymažeš, 3 body zostávajú, iba príspevok zmizne
2009
14.06.10,07:06
Viac som urobiť nemohla vieš? Aj tak by som si tú odpoveď odtiaľ vyhodila. Takto označená bola zavádzajúca a nefér voči B-I-A-N-U-L-I-K . :-)
2009
14.06.10,07:08
Aj keď si moc body nesledujem tú zelenú by som skôr či neskôr zbadala vieš?
alla66
14.06.10,07:11
Ďakujem Ti za spoluprácu:)
Kvaka
14.06.10,07:12
Kuk vymažem si tú odpoveď a skús to znova. Mňa by skôr zaujímala iná vec. Pozerala som si včera večer štatistiku a mala som tam 4 body také bu bu

Mimo témy
Neužitočné
Nevhodné

Ak majú tie zlé body výchovný charakter :mee::mee:sú mi nanič ak sa nemôžem dopátrať prečo sú.:eek: A ešte niečo. Najlepšiu odpoveď som dostala v téme ktorá patrila do rubriky počítače. A nepridalo mi to nič do štatistiky. Počítače som mala 9 bodov ešte predvčerom. :):rolleyes:
Alli idem si tú odpoveď zmazať a skús to ešte raz. ;)

Je to tak aj u mňa, body sa pripisujú zväčša do rubriky ostatná diskusia, aj keď sú evidentne získané v iných bodovaných témach.
2009
14.06.10,07:33
Evka, aj ked odpoved vymažeš, 3 body zostávajú, iba príspevok zmizne
Hm.. a zistiť za aké príspevky som dostala upozornenie sa dodatočne nedá? Čo ak nevedomky porušujem pravidlá? Hi ale asi som nič neporušila iba mal niekto zlý deň.. Čo už :rolleyes:
erzet
14.06.10,07:38
Hm.. a zistiť za aké príspevky som dostala upozornenie sa dodatočne nedá? Čo ak nevedomky porušujem pravidlá? Hi ale asi som nič neporušila iba mal niekto zlý deň.. Čo už :rolleyes:
alebo nesprávne klikol, pomýlil sa
arizona
14.06.10,07:41
....


Ak majú tie zlé body výchovný charakter :mee::mee:sú mi nanič ak sa nemôžem dopátrať prečo sú.:eek: A ešte niečo. Najlepšiu odpoveď som dostala v téme ktorá patrila do rubriky počítače. A nepridalo mi to nič do štatistiky. Počítače som mala 9 bodov ešte predvčerom. :):rolleyes:...
;)
Evka, za tie ZLÉ body sa Ti body odrátavajú. Za čo si ich dostala, vidíš v prehľade ako pri získaných bodíkoch- sú označené červenou farbou.
Ale vidieť iba posledných 10 ( všetkých) , takže ak to neustriehneš, už sa nedopátraš za čo to bolo.
Inak, často sú to omylom kliknuté " - bodíky", s ktorými sa nedá nič robiť.
(ja som tiež dostala mínusku-mimotémovku za vtip v rubrike vtipy :eek::D )
2009
14.06.10,07:50
Ak to bolo omylom netrápi ma to. Hi ak som si to zaslúžila tak žijem v šťastnej nevedomosti. Už to neriešim :)
truch
22.06.10,12:55
Našla som si pod bodovaním takéto pochvaly, neviete ako sa používajú?
/srdiečko-ďakujem, super rada, dobre píšeš a pod./
Tamila
22.06.10,12:58
Našla som si pod bodovaním takéto pochvaly, neviete ako sa používajú?
/srdiečko-ďakujem, super rada, dobre píšeš a pod./
Aj mňa by to zaujímalo, ešte som to neobjavila.
Richard
22.06.10,13:00
Bude k tomu založená téma.
rodina1
22.06.10,13:00
Aj mňa by to zaujímalo, ešte som to neobjavila.
Dievčence, na ľavej strane (pod vašim nickom, kde je aj označenie, či ste na porade prítomné - svieti zelené svetielko), napravo je "pochváľ" - keď na to kliknete, rozvinie sa ponuka a postupujete, čo sa vám práve hodí :) Vyskúšajte
Katy a R
22.06.10,13:09
... ách, ďalšie novinky:mee::mee::mee:... len jednu otázočku ;) ... prečo je tam "si cool" :confused::confused: nemáme dosť slovenských výrazov.... či?

(za prvé, nevím, co to je...;) )
rodina1
22.06.10,13:17
... ách, ďalšie novinky... len jednu otázočku ... prečo je tam "si cool" nemáme dosť slovenských výrazov.... či?



(za prvé, nevím, co to je... )


Súhlasím! Zrejme, aby sme boli "svetoví".
Zdenka175
23.06.10,04:08
Aj vám sa stratila tabuľka so získanými poslednými bodmi???
vieraaaa
23.06.10,04:13
Aj vám sa stratila tabuľka so získanými poslednými bodmi???
Aj mne, to bude asi tým novým systémom pochvál.
sito
23.06.10,04:20
Aj vám sa stratila tabuľka so získanými poslednými bodmi???

Áno! :eek: Čo tam po bodoch, aspoň nemusíme ďakovať. Alebo treba prezrieť všetky príspevky, či niekomu netreba poďakovať. Budeme sa vychvaľovať. ;)
sito
23.06.10,04:23
Funguje!!! :) :D:D:D Pochválil som Zdenku 175 za stratený prehľad posledných bodov.
2009
23.06.10,04:25
:)
Žabinka
23.06.10,06:26
Tiež som išla (ako každé ráno, hneď keď zapnem poradu) ďakovať :), a nemám komu.:eek: Zlé vyjadrenie. Neviem komu. Tak mi prosím prepáčte, ďakujem takto.:) Ďakujem.
Tamila
23.06.10,06:58
Keď sa tu už dejú tie zmeny, môj názor - bodovanie v oddychových témach je absolútne zbytočné, zneprehľadňuje bodovanie. Najlepšie by bolo, keby sa v kaviarenských témach nedávali body, ale len tie pochvaly.
Žabinka
23.06.10,07:19
Tiež som išla (ako každé ráno, hneď keď zapnem poradu) ďakovať :), a nemám komu.:eek: Zlé vyjadrenie. Neviem komu. Tak mi prosím prepáčte, ďakujem takto.:) Ďakujem.
Kukla som znovu, a už mám tabuľku nazad. To sú mi veci.:D Zaujímavé.:D
rodina1
23.06.10,15:34
V profile člena sa dejú zmeny :):eek:
Prehľad počtu pridelených bodov je zvýšený na 15 :---, dokonca je vidieť, či bod je udelený za užitočné, vtipné ...
Tak, Richard, len tak ďalej. :---
Tamila
23.06.10,16:04
Ešte keby sa tak oddelili body zo mzdového a pracovnoprávneho poradenstva od odychových tém, to by bolo užitočné.
Tweety
23.06.10,16:18
V profile člena sa dejú zmeny :):eek:
Prehľad počtu pridelených bodov je zvýšený na 15 :---, dokonca je vidieť, či bod je udelený za užitočné, vtipné ...
Tak, Richard, len tak ďalej. :---
Lenže som si všimla, že to nie je práve ideálne zobrazenie pridelenia, keď som išla k príspevku, za ktorý som ho mala pridelený, tak tam bol ako užitočný a v prehľade sa tváril, mala som ho definovaný, ako mimo témy,.. Takže sa akosi rozchádzajú.
rodina1
23.06.10,16:20
Lenže som si všimla, že to nie je práve ideálne zobrazenie pridelenia, keď som išla k príspevku, za ktorý som ho mala pridelený, tak tam bol ako užitočný a v prehľade sa tváril, mala som ho definovaný, ako mimo témy,..


To fakt? No, hádam sa to časom všetko upraví ...
Stefan2005
23.06.10,19:01
... Takže sa akosi rozchádzajú.

... dokonca si niekedy protirečia (viď prílohu).

Pozriem si prehľad - vidím užitočné od alla66.
Pozriem si tému - tam vidím že neužitočné od alla66.

P.S. alla66 - prepáč.
alla66
23.06.10,19:12
... dokonca si niekedy protirečia (viď prílohu).

Pozriem si prehľad - vidím užitočné od alla66.
Pozriem si tému - tam vidím že neužitočné od alla66.

P.S. alla66 - prepáč.
Kto mi vysvetli, prečo môj nick svieti pri tlačítku neužitočné:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
http://www.porada.sk/1436495-post57.html

Števko, udelila som ti súhlas....ozaj nechápem, čo sa tu deje:confused::rolleyes::eek::mee:
Flinstone
23.06.10,19:36
Jano Slopa hovoril, že sa začnú na Slovensku diať divné veci... A je to tu!
Tweety
24.06.10,05:23
No, podľa mňa sa na tom ešte pracuje, pretože terazky tam komentáre k ohodnoteniu nie sú.
katka50
24.06.10,05:29
Kto mi vysvetli, prečo môj nick svieti pri tlačítku neužitočné:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
http://www.porada.sk/1436495-post57.html

Števko, udelila som ti súhlas....ozaj nechápem, čo sa tu deje:confused::rolleyes::eek::mee:
Mne sa stalo to isté od Moniky C.:confused:
Monika C.
24.06.10,05:36
Mne sa stalo to isté od Moniky C.:confused:

Katka prepáč určite by som nedala neužitočné a ani neviem kde - sorry:mee:
Tweety
24.06.10,05:57
zlezaradil Ozývam sa Richardovi znova, lebo problém, o ktorom som tu už písala, pretrváva. Ide o to, že sa stáva, že sa niekedy neviem dostať k poslednému príspevku, hoci ho tam vidím, že je, ale ak idem myšičkou k nemu, tak mi ho neponúkne. Myšička jedna zlá.:o Alebo nie je chyba v nej?
truch
24.06.10,06:58
Kto mi vysvetli, prečo môj nick svieti pri tlačítku neužitočné:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
http://www.porada.sk/1436495-post57.html

Števko, udelila som ti súhlas....ozaj nechápem, čo sa tu deje:confused::rolleyes::eek::mee:
mimotemyJa som tiež schytala mimo témy a priamo od Richarda, tu v tejto téme, príspevok 899:mad:
Monika C.
24.06.10,07:39
mimotemyJa som tiež schytala mimo témy a priamo od Richarda, tu v tejto téme, príspevok 899:mad:


Poradáci neviem čo sa tu deje ale už aj Katka50 aj Monika Kováčová dostali odomňa neužitočné alebo mimotémy a ja o tom vôbec neviem:mee: už sa mi to fakt nepáči neviem čo sa tu deje ale čím ďalej ideme tým je to horšie.
Richard
24.06.10,08:32
Skúste porozmýšľať kedy sa to stáva, skúšal som ti kliknúť zábavná či náhodou nie vtedy ale zjavne nie...
Asi bude niekde chyba...

Klikala si tam niečo iné alebo vôbec nič?
Halli
24.06.10,08:38
Skúste porozmýšľať kedy sa to stáva, skúšal som ti kliknúť zábavná či náhodou nie vtedy ale zjavne nie...
Asi bude niekde chyba...

Klikala si tam niečo iné alebo vôbec nič?

Richard stáva sa to už ozaj často a ak sa aj mne podarilo kliknúť na veľmi vážnu tému "zabavné"...ani som netušila ako...potom sa ospravedlňujem ako pako :D

Však daj možnosť to opraviť, na tom nič nie je. Slovne sa dá vždy prešlap napraviť, tak treba to aj tu -keďže je to len o klikaní...;)
Richard
24.06.10,08:49
Asi to urobím ale s nejakým časovým obmedzením lebo bázu bodovania budem využívať na rôzne prepočty a keby sa to malo furt meniť tak by to robilo problémy....

Len tu sa niekto sťažuje akoby udelil neuzitocne hodnotenie a ani o tom netusil kedy a ako...
Halli
24.06.10,08:58
Len tu sa niekto sťažuje akoby udelil neuzitocne hodnotenie a ani o tom netusil kedy a ako...

Ono sa to ľahko stane pri klikaní, však už sme všetci preklikaní až až :D...možno by pomohlo otázka v okienku naviac "či to ozaj chcem" a tak nemusíš podstupovať ani môžnosť opravy čo som navrhla.
Monika C.
24.06.10,09:08
Asi to urobím ale s nejakým časovým obmedzením lebo bázu bodovania budem využívať na rôzne prepočty a keby sa to malo furt meniť tak by to robilo problémy....

Len tu sa niekto sťažuje akoby udelil neuzitocne hodnotenie a ani o tom netusil kedy a ako...

Richard fakt v téme huby som ani nebola a tam som Katke50 dala neužitočné alebo mimotémy už ani neviem čo. Nechápem :(
Tamila
24.06.10,09:42
Ono sa to ľahko stane pri klikaní, však už sme všetci preklikaní až až :D...možno by pomohlo otázka v okienku naviac "či to ozaj chcem" a tak nemusíš podstupovať ani môžnosť opravy čo som navrhla.
Toto by bolo dobré riešenie, že sa opýta a potvrdím OK a mám istotu, čo klikám.
alla66
24.06.10,10:30
Ono sa to ľahko stane pri klikaní, však už sme všetci preklikaní až až :D...možno by pomohlo otázka v okienku naviac "či to ozaj chcem" a tak nemusíš podstupovať ani môžnosť opravy čo som navrhla.
... po posledných nepríjemnostiach si sakra dávam pozor na aké tlačítko kliknem. Kiksy s neužitočným hodnotením sa objavili pri bodovaní z PC a z mobilu.
Musia byť dve záporné bodovania? Nestačí jedna záložka NEVHODNÉ?...
Richard
24.06.10,13:15
neužitočný príspevok je neškodný a ide skôr o sprehľadnenie témy, nevhodný je pre nás vodítko k nájdeniu člena ktorý sa tu správa nevhodne, adepta na vylúčenie... navyše mu dávate najavo vy všetci že sa správa nevhodne a netreba sa s ním potom doťahovať...
Monika C.
24.06.10,15:01
neužitočný príspevok je neškodný a ide skôr o sprehľadnenie témy, nevhodný je pre nás vodítko k nájdeniu člena ktorý sa tu správa nevhodne, adepta na vylúčenie... navyše mu dávate najavo vy všetci že sa správa nevhodne a netreba sa s ním potom doťahovať...

Ok Richard aj keď viem, že teraz máš veľa roboty odstupom času dobre by bolo keby aspoň dalo sa to opraviť tie nevhodné klikanie. Nič v zlom práve v dobrom :) aj mne chodia ospravedlnenia a tak aj ja ich posielam keď ma nato upozornia ale dakedy o tom ani nevieme a ten druhý môže sa aj uraziť. Ďakujem.
sarasara
25.06.10,16:10
Ak bolo niečo dobré, ťažko sa hľadá niečo také isté dobré, alebo nebodaj lepšie.
sito
25.06.10,19:21
Na prvých 200 príspevkov som sa nadrel. Potom prišlo nové. Už mám 500???

Ale toto je to pravé orechové, prípadne makové, podľa chuti.


No, vieš? Ako si napísala, že ste mali, máte a nechcete mať v dome bordel. Ono to nie je také jednoduché. Treba si najprv ujasniť právne vzťahy v dome a dať ich do súladu so zákonom.

K tej vode, všeliake čudesné veci sa dejú v bytových domoch.

Čo sa týka studenej vody, pomerové vodomery nie sú povinné. Ale nie sú zakázané. Ak si ich dáte namontovať treba sa dohodnúť na pravidlách hospodárenia s vodou a akým spôsobom sa budú rozpočítavať náklady za odobratú vodu na jednotlivé byty. Pomerové vodomery je treba každých šesť rokov overiť, preciachovať, prípadne vymeniť za nové. V prípade, že to nespravíte a niekto napadne spôsob rozdelenia nákladov na byty pred súdom na 99 % súd prehrá SVB. Mali by byť dohodnuté aj sankcie za porušovanie dohody, Za neumožnenie kontroly vodomeru, neoznámenie poruchy, nulového stavu, aťď...

Ako si spomínala, to je do budúcnosti, ale treba, aby to bolo v súlade so zákonom.

Ten minulý rok. Z nákladov za vodu vypočítať priemer na osobomesiac, bytu napočítať náklady podľa počtu nahláseného počtu osobomesiacov. Zbytok medzi ostatné byty podľa nameraných m3.

Tým priemerom nič nepokazíte. A oni nemôžu vyskakovať, mali nahlásiť poruchu. Alebo nemali klamať. Pri preukázaní to nemôže byť priemer, ale aspoň dvojnásobok priemeru, aby to nerobili.


velmi pekne Ti dakujem, cenim si to


taktiez dakujem, ste velmi zlati,snad o par rokov aj ja budem vediet poradit niekomu novemu :)
dnes mame zhromazdenie, tak som zvedava aki postoj zaujmu k tomu ludia..

Toto, časom bude v zabudnutí, ak niekto tému neobnoví. Ale už je napísané a teší ako žiaden bod nepoteší!!!
zk24
25.06.10,19:25
neužitočný príspevok je neškodný a ide skôr o sprehľadnenie témy, nevhodný je pre nás vodítko k nájdeniu člena ktorý sa tu správa nevhodne, adepta na vylúčenie... navyše mu dávate najavo vy všetci že sa správa nevhodne a netreba sa s ním potom doťahovať...

Aj ja som od Teba dostala "nevhodne", i ked dufam ze iba omylom :D Kedze ja som sa pytala, zadala temu, beznu uctovnu otazku, a ty si ma oznacil za nevhodnu :confused:

Uz som adept na vylucenie? :confused::eek:
zk24
25.06.10,20:41
To sa mi iba zda, alebo za to ze oznacim temu za vyriesenu, dostanem bod?
marjankaj
26.06.10,04:27
To sa mi iba zda, alebo za to ze oznacim temu za vyriesenu, dostanem bod?

To fakt?:confused:
Že by teraz všetci začali zakladať témy? A hneď aj bodovať?:---:---:---
zk24
26.06.10,04:52
To fakt?:confused:
Že by teraz všetci začali zakladať témy? A hneď aj bodovať?:---:---:---

No zda sa mi... tak si len overujem info, mozno su bodiky oneskorene a pripisal sa mi nejaky iny v oneskoreni... ale v tom case mi pribudol bod ked som oznacila svoju temu za vyriesenu.... :---
Danila
26.06.10,06:16
Aj ja som od Teba dostala "nevhodne", i ked dufam ze iba omylom :D Kedze ja som sa pytala, zadala temu, beznu uctovnu otazku, a ty si ma oznacil za nevhodnu :confused:

Uz som adept na vylucenie? :confused::eek:Život je prikrátky na takéto starosti a hlúposti.:) Zober to ako ŽART;) a usmej sa. Deň bude slnečnejší.
zk24
26.06.10,06:27
:---
Zoltán Kovács
26.06.10,07:48
Ako je možné udeliť sám sebe bod???? :eek::eek::eek:

V nasledujúcej téme:
http://www.porada.sk/t130799-nove-tlacivo-vyhlasenie-k-zdaneniu.html#post1284990

som zadanie označil ako vyriešené, aby sa téma automaticky uzavrela. No a nato mi systém pridelil bod.... sám sebe....

Škriatok? Nedokonalosť systému?
zk24
26.06.10,07:54
Ako je možné udeliť sám sebe bod???? :eek::eek::eek:

V nasledujúcej téme:
http://www.porada.sk/t130799-nove-tlacivo-vyhlasenie-k-zdaneniu.html#post1284990

som zadanie označil ako vyriešené, aby sa téma automaticky uzavrela. No a nato mi systém pridelil bod.... sám sebe....

Škriatok? Nedokonalosť systému?

Je to tak, tiez na to upozornujem v prispevku 938 :D :D
marjankaj
26.06.10,08:42
Ako je možné udeliť sám sebe bod???? :eek::eek::eek:

V nasledujúcej téme:
http://www.porada.sk/t130799-nove-tlacivo-vyhlasenie-k-zdaneniu.html#post1284990

som zadanie označil ako vyriešené, aby sa téma automaticky uzavrela. No a nato mi systém pridelil bod.... sám sebe....

Škriatok? Nedokonalosť systému?

No treba to kompenzovať, keď ti iní môžu prideliť maximálne tri body.:---:---:---
Rozalka
26.06.10,10:36
Dnes som zistila, že "pochváliť" možno ten istý príspevok aj niekoľkokrát s tou istou alebo aj inou pochvalou.
Takisto nedokonalosť systému?
marjankaj
26.06.10,10:41
Dnes som zistila, že "pochváliť" možno ten istý príspevok aj niekoľkokrát s tou istou alebo aj inou pochvalou.
Takisto nedokonalosť systému?

To by mohlo byť v pohode. Čo ak by som chcel ešte niečo doplniť.
bikam
26.06.10,13:00
Mne sa zdá, že je tu príliš mnoho bodovania, hodnotenia, chválenia, súhlasenia, nesúhlasenia, atď, a všetkého možného iného hodnotenia. Ja si jednoducho príspevky prečítam, odpovedám, komentujem a to hodnotenie okolo toho ma moc nezaujíma. To je môj názor.
marjankaj
26.06.10,13:12
Mne sa zdá, že je tu príliš mnoho bodovania, hodnotenia, chválenia, súhlasenia, nesúhlasenia, atď, a všetkého možného iného hodnotenia. Ja si jednoducho príspevky prečítam, odpovedám, komentujem a to hodnotenie okolo toho ma moc nezaujíma. To je môj názor.
No nejaký význam to predsa má. Ak s príspevkom súhlasia alebo ho obodujú poraďáci, ktorý už majú aj nejaké body, tak sa mi vidí dôveryhodnejší, ako keď je bez komentára. Nie každý je zorientovaný vkaždej oblasti. Teda hovorím o "odborných" témach a nie o kaviarni - gratulácie, varenie a pod.
Ale naozaj je tu toho bodovania priveľa, na úkor prehľadnosti.
alla66
26.06.10,13:33
No nejaký význam to predsa má. Ak s príspevkom súhlasia alebo ho obodujú poraďáci, ktorý už majú aj nejaké body, tak sa mi vidí dôveryhodnejší, ako keď je bez komentára. Nie každý je zorientovaný vkaždej oblasti. Teda hovorím o "odborných" témach a nie o kaviarni - gratulácie, varenie a pod.
Ale naozaj je tu toho bodovania priveľa, na úkor prehľadnosti.

Jajaaaaj... Janko, už je nová doba:rolleyes:.... Pred úpravami bolo vidieť, kto je danej téme odborník a poradí. Bol väčší prehľad v bodovaní ;)Tiež si musel omnoho viac zapracovať na odpovedi a každý-každučičký bod poctivo zaslúžiť. Teraz.... skopčíš smajlíka a už máš body naviac:) ;)
alla66
27.06.10,21:22
V rolovacom okne som postrehla novinku -> VYMAZAŤ PRÍSPEVKY A VYLÚĆIŤ
Vie mi niekto vysvetliť, čo sa stane, keď kliknem na túto záložku?
Už nebude fungovať pôvodná funkcia, v ktorej som si od neželaného člena zablokovala súkromné správy a zobrazovanie príspevkov? http://www.porada.sk/profile.php?do=ignorelist
2009
28.06.10,01:38
V rolovacom okne som postrehla novinku -> VYMAZAŤ PRÍSPEVKY A VYLÚĆIŤ
Vie mi niekto vysvetliť, čo sa stane, keď kliknem na túto záložku?
Už nebude fungovať pôvodná funkcia, v ktorej som si od neželaného člena zablokovala súkromné správy a zobrazovanie príspevkov? http://www.porada.sk/profile.php?do=ignorelist

Ja túto funkciu nemám. Ale zas možno si moderátor :)
alla66
28.06.10,03:28
Ja túto funkciu nemám. Ale zas možno si moderátor :)
ahoj, ktorú funkciu myslíš? Starú alebo novú? :) všetci členovia majú možnosť blokovať osobu, ktorú "nemusia"
Tebe sa nezobrazujú jej príspevky a dotyčný člen ťa nemôže kontaktovať formou ss.
2009
28.06.10,04:24
Myslím tú čo máš v prílohe. Vymazať príspevoky a vylúčiť. Neskúmala som funkciu blokovanie. Nemala som tu s nikým problémy tak som nemala dôvod ;)
alla66
28.06.10,08:19
mohla si blokovať kohokoľvek, doposiaľ si nevedela o tejto možnosti.

VYMAZAŤ PRÍSPEVKY A VYLÚĆIŤ uvidíš v rolovacom okne pri každom zadávateľovi témy, keď si klikneš na jeho profil.

Klikni na Richarda a presvedčíš sa:)
2009
28.06.10,08:30
U Teba tú možnosť nemám a u admina len teoreticky. Keď som spravila kuk napísalo mi to, že nemám práááááááááávooooooooooooo :---:---:---
alla66
28.06.10,08:33
Evka, potrebovala som vedieť, čo sa stane, keď odkliknem VYMAZAŤ PRÍSPEVKY A VYLÚĆIŤ
alla66
28.06.10,08:37
Pýtala som sa z toho dôvodu, pretože mám strach bez uváženia kliknúť na ktorýkoľvek nick, bez možnosti vrátiť svoj krok späť.
2009
28.06.10,08:41
Nič aspoň pri mojich právach. Ja som to totiž skúsila. Bude to asi nová funkcia na ktorej sa pracuje. Mne to logicky pripadá tak, že to bude iba upozornenie adminovi alebo moderátorom. Ak si moc zvedavá spýtaj sa Richarda. Idem si kúpiť niečo na obed lebo umieram od hladu. :)
http://image026.mylivepage.com/chunk26/463421/3162/dobrutky_003_animace.gif
2009
28.06.10,08:46
Mne to ide iba u Richarda. Ale ak sa Ti to rozbaľuje pri viacerých nickov veď to skús na mne. Hi som zvedavá či keď sa vrátim z obeda budem sa môcť prihlásiť :)))) O 20 min som s5
alla66
28.06.10,09:02
Mne to ide iba u Richarda. Ale ak sa Ti to rozbaľuje pri viacerých nickov veď to skús na mne. Hi som zvedavá či keď sa vrátim z obeda budem sa môcť prihlásiť ))) O 20 min som s5


VYMAZAŤ PRÍSPEVKY A VYLÚĆIŤ uvidíš v rolovacom okne pri každom zadávateľovi témy, keď si klikneš na jeho profil.


rolovacie okno sa ti zobrazí u ktorékoľvek člena, ktorý založil tému
kuk:)
2009
28.06.10,09:47
Máš pravdu. Prebehla som zopár tém ale klikať na tú možnosť nebudem. Výnimku som spravila u Richarda /zo zvedavosti.. tam som nemohla nič pokaziť/ a vypísalo mi, že nemám práva. :rolleyes:
Nejak ma táto funkcia netrápi. Toto využívať nebudem. Ja si myslím, že všade by mala byť nejaká hierarchia. Som na stránke hosť takže starosť o nevhodné príspevky nechávam moderátorom :D:cool::)
2009
28.06.10,09:52
Hi ...predsa len mi to nedalo. Skúsila som to na svojej téme Veľká noc. Kuk nemám právo vylúčiť ani sama seba: Vraj sa mám obrátiť na admina.
Chobot
28.06.10,10:55
ahoj, ktorú funkciu myslíš? Starú alebo novú? :) všetci členovia majú možnosť blokovať osobu, ktorú "nemusia"
Tebe sa nezobrazujú jej príspevky a dotyčný člen ťa nemôže kontaktovať formou ss.

alla66, tú možnosť "Vymazať príspevky a vylúčiť" majú len moderátori jednotlivých sekcií. Bežný užívateľ túto možnosť nemá.

Ak sa vám to zobrazuje, tak je to chyba vo funkcionalite. Ale nemali by ste mať možnosť tú funkciu použiť.
babi2
28.06.10,18:30
Ja som dnes dostala bod v staršej téme, keďže som si nepamätala o čom to bolo, idem sa pozrieť a prekvapilo ma, že mi píše užitočné 1 a keď si naň kliknem, tak tam vidím 4 nicky ako napr. tuto pri príspevku 50, ale aj pri iných príspevkoch to dáva iné čísla
http://www.porada.sk/t125336-p5-odpocet-dph-pri-oa.html
arizona
28.06.10,18:51
U Teba tú možnosť nemám a u admina len teoreticky. Keď som spravila kuk napísalo mi to, že nemám práááááááááávooooooooooooo :---:---:---



Evka, potrebovala som vedieť, čo sa stane, keď odkliknem VYMAZAŤ PRÍSPEVKY A VYLÚĆIŤ



Fajn ste si vybrali dievčence, na kom toto tlačítko vyskúšať :D:D:---...že Richard :---;)
Keby ste mali to tlačítko "omylom funkčné" a skúšali, čo je to za novinku, tak by ste ADMINOVI vymazali všetky príspevky a zrušili celý nick a prístup na Poradu;)

To by bola iná šóóóu :D:D:D
Rozalka
28.06.10,19:17
Ja som dnes dostala bod v staršej téme, keďže som si nepamätala o čom to bolo, idem sa pozrieť a prekvapilo ma, že mi píše užitočné 1 a keď si naň kliknem, tak tam vidím 4 nicky ako napr. tuto pri príspevku 50, ale aj pri iných príspevkoch to dáva iné čísla
http://www.porada.sk/t125336-p5-odpocet-dph-pri-oa.html

Tie body, ktoré boli udelené pred novým systémom, sa v príspevku nezapočítavajú, do celkového počtu bodov áno.
babi2
28.06.10,19:18
Tie body, ktoré boli udelené pred novým systémom, sa v príspevku nezapočítavajú, do celkového počtu bodov áno.
Rozalka, ďakujem za vysvetlenie, nevedela som
alla66
30.06.10,16:57
Fajn ste si vybrali dievčence, na kom toto tlačítko vyskúšať :D:D:---...že Richard :---;)
Keby ste mali to tlačítko "omylom funkčné" a skúšali, čo je to za novinku, tak by ste ADMINOVI vymazali všetky príspevky a zrušili celý nick a prístup na Poradu;)

To by bola iná šóóóu :D:D:D

Božechráň, nedovolila by som si Richarda odkliknúť. Nechcela som experimentovať na neznámom členovi, prípadne mu ublížiť, preto som sa najprv spýtala. Ako vyšlo najavo, chybička se vloudila;)
2009
30.06.10,17:18
Fajn ste si vybrali dievčence, na kom toto tlačítko vyskúšať :D:D:---...že Richard :---;)
Keby ste mali to tlačítko "omylom funkčné" a skúšali, čo je to za novinku, tak by ste ADMINOVI vymazali všetky príspevky a zrušili celý nick a prístup na Poradu;)

To by bola iná šóóóu :D:D:D

No ja sa priznám bez mučenia vyskúšala som si to na Richardovi. Tam som predsa nič neriskovala.:eek: Pochybujem, že sa administrátor hlási na údržbu pod nickom Richard. Ak by som niečo vyviedla iba si históriu obnoví zo zálohy. Dokonca si nemyslím, že by ma za toto zrušil. :) Koniec koncov ja keď podsuniem v programe užívateľom nové tlačítko budú naň klikať.
Aj zlé veci, ktoré sa nám dejú sú dôležité, pretože len a len tie nás posúvajú dopredu. Hm.. už ani neviem kto to povedal...
Iwett
02.07.10,06:30
Dobrý deň, prosím, omylom som označila príspevok užitočný, ako neužitočný, a neviem to opraviť. Poradíte čo s tým? Ďakujem
Tamila
02.07.10,06:32
Dobrý deň, prosím, omylom som označila príspevok užitočný, ako neužitočný, a neviem to opraviť. Poradíte čo s tým? Ďakujem
S tým už nič neurobíš, opraviť ani zrušiť to neide.
2009
02.07.10,06:33
To je pravda. Inak stáva sa to tu ako to čítam často. Myslím, že ospravedlnenie sa danému nicku stačí.
Iwett
02.07.10,06:34
S tým už nič neurobíš, opraviť ani zrušiť to neide.
Vôbec nie????? A to je ako možné??? Musí byť predsa nejaká možnosť....
rodina1
02.07.10,06:37
Vôbec nie????? A to je ako možné??? Musí byť predsa nejaká možnosť....
Miladka má pravdu. Nedá sa to opraviť:mee: Skús osloviť admina ... možno ...
2009
02.07.10,06:38
Vôbec nie????? A to je ako možné??? Musí byť predsa nejaká možnosť....


neužitočný príspevok je neškodný a ide skôr o sprehľadnenie témy, nevhodný je pre nás vodítko k nájdeniu člena ktorý sa tu správa nevhodne, adepta na vylúčenie... navyše mu dávate najavo vy všetci že sa správa nevhodne a netreba sa s ním potom doťahovať...

Čiže neužitočným si až takú škodu nenarobila. Netráp sa. Samozrejme, že si to nespravila naschvál.
Iwett
02.07.10,07:47
Hups, bolo to dokonca označené ako nevhodné! Omylom som tam mala myšku...príspevok mi pomohol, to sa nedá nič už s tým robiť? Jedná sa o tento príspevok:
http://www.porada.sk/t30911-p5-fa-za-sluzbu-vykonanu-v-zahranici.html#post1398246
Nedá sa napísať niečo pod ten príspevok, alebo čo mám urobiť?
2009
02.07.10,08:24
Dala si zle link. Inak máš 2 možnosti. Prvá požiadať admina ale to vidím čierno a druhá ľudská vysvetliť to nicku čo napísal príspevok
Iwett
02.07.10,08:33
Ako sa to robí, že napíšeš pod príspevok niečo????? Dík
Iwett
02.07.10,08:37
Ďakujem za upozornenie, už som to opravila.
Anja111
02.07.10,09:19
Použiješ rýchlu odpoveď, zaškrtneš "mimo témy" a máš to...
2009
02.07.10,09:48
Pridala som tam bodík. Snáď sa to vykompenzovalo :)
Iwett
02.07.10,12:20
Dobrý nápad,2009, ďakujem:)
KEJKA
02.07.10,12:27
len skúšam, doteraz som tento druh poznámok registrovala ale netušila ako na to................
Iwett
02.07.10,12:34
aj ja som skúšala, ale nedá sa pridať pod starší príspevok.:mee:
Anja111
02.07.10,12:39
To je pravda. Pod starší príspevok sa to zaradiť nedá.
sito
02.07.10,13:33
Ivett, ahoj. Nenariekaj. Ber to ako gorotky, nie vždy sa trafíš. :) :D:D:D ;)
Iwett
02.07.10,13:46
Ďakujem za útechu, a to je čo ? nejaká hra????? :confused::)
sito
02.07.10,14:33
Áno, v starom Rusku pred Sovietskym sväzom, niečo ako kolky, alebo boouling. ;)
misoft
02.07.10,15:03
Gorodky = ruská varianta anglickej hry kriket (cricket).
http://sk.wikipedia.org/wiki/Kriket
sito
02.07.10,16:20
No, vidíš. V jednote je sila, niektorí tam chodia kupovať rum, vlastne už len um. Na porade, kto môže poradí. Ak zle, vždy sa nájde niekto kto ho opraví. :) :D:D:D ;)
PotPalo
19.07.10,10:28
Ako sa dáva "hard" vymazanie odkazu v profile? Mne to ponúka iba "soft" vymazanie, kde ostane správa o vymazaní. Nechýba tam náhodou niečo?
arizona
19.07.10,12:06
Ako sa dáva "hard" vymazanie odkazu v profile? Mne to ponúka iba "soft" vymazanie, kde ostane správa o vymazaní. Nechýba tam náhodou niečo?
tebe síce zostane správa o vymazaní,(tzn. že môžeš znovu nakuknúť), ale iní ten vymazaný príspevok nevidia.
Ako to vidia iní si môžeš overiť, ked mrkneš na Poradu neprihlásený;)
PotPalo
19.07.10,13:44
No áno, je to tak.:) Zaujímavé.:D Ale načo je tam pri vymazávaní to akoby prepínacie tlačítko (to pred textom o "soft" vymazaní)?:confused: Je to typu prepínacie (lebo je guľaté:cool:), ale nieje na čo prepnúť, iná možnosť tam nieje. Takže si môžem vybrať buď "soft" zmazanie, alebo "soft" zmazanie.:D:D:D
Rozalka
19.07.10,16:49
Aj mne to vadí, že tam zostane tá správa o vymazaní, aj keď ju vidím len ja, pretože mám fúru strán, kde je len toto oznámenie.
Na čo je to dobré?
susann2
22.07.10,06:35
Skúšam či mi funguje odpoved mimotémy.
A funguje, ale v inej téme mi to dnes nešlo a to by som sa aj hádala, že som to mala isto zaškrtnuté.
alla66
26.07.10,11:09
Dobrý deň, prosím, omylom som označila príspevok užitočný, ako neužitočný, a neviem to opraviť. Poradíte čo s tým? Ďakujem


S tým už nič neurobíš, opraviť ani zrušiť to neide.


Vôbec nie????? A to je ako možné??? Musí byť predsa nejaká možnosť....


http://www.porada.sk/t143445-oprava-hodnoteni-uzatvaranie-tem.html
betka631
26.07.10,12:32
tebe síce zostane správa o vymazaní,(tzn. že môžeš znovu nakuknúť), ale iní ten vymazaný príspevok nevidia.
Ako to vidia iní si môžeš overiť, ked mrkneš na Poradu neprihlásený;)

Janka, môžeš mi prezradiť, ako môžem do takto vymazaného odkazu znova nakuknúť?:) Neviem na to prísť.
alla66
26.07.10,12:50
neviem, či náhodou možnosť nakuknutia nemá iba Janka a to z toho dôvodu, že je moderátorka.:)
arizona
26.07.10,15:58
Janka, môžeš mi prezradiť, ako môžem do takto vymazaného odkazu znova nakuknúť?:) Neviem na to prísť.
Nemáš tam napravo (vo vymazanom príspevku) možnosť "upraviť" ? Ak áno, tak klikni...