matusik2
18.03.10,19:46
Prosím o radu, či je možné sa stať členom v s.r.o. a ak áno tak za akých podmienok a čo to všetko obnáša. Moja otázka totiž smeruje k podmienkam splňajúcim zodpovedného zástupcu, s ktorým by sme chceli uzatvoriť pracovný vzťah na základe dohody o vykonaní práce. Náš zodpovedný zástupca je môj synovec a ja som konateľ spoločnosti.

Ďakujem za odpoveď.
Spozdravom
domenico.office
18.03.10,19:01
Najprv si treba ujasniť, že s.r.o. nemá žiadnych členov, má spoločníka (spoločníkov), má konateľa (konateľov), može mať zamestnancov. Možno by stačilo, ak by ho VZ ustanovilo ako konateľa a mohol by byť ako zodpovedný zástupca pre určitý predmet podnikania.
mi_ke
18.03.10,19:03
clenom spolocnosti (spolocnikom) sa da stat bud pristupenim a naslednym navysenim zakladneho imania alebo prevodom casti podielov terajsich spolocnikov. Ak sa Tvoj synovec stane spolocnikom, nepotrebuje pracovny vztah...
pavol54
20.03.10,07:34
Spoločníkov môže byť 1 až 50, každý z nich musí mať nejaký vklad(MAJETKOVý PODIEL) podľa rozhodnutie VZ môže byť konateľom alebo nemusí, podľa rozhodnutia konateľa môže byť v pracovnom pomere, alebo sa môže vykonávať činnosť len zadarmo a za zisk ktorý ostane na konci roka po uzávierke
matusik2
21.03.10,17:01
Ďakujem za odpoveď.
Stale však neviem, aký pracovný vzťah uzatvoriť s mojim synovcom, ktorý je už je Zodpovedný zástupca pre danú remeselnú činnosť (autolakerník). Túto činnosť v autoservise vykazujeme veľmi zriedkavo a preto by nam vyhovovalo ho zamestnať na základe dohody (mimo pracovného pomeru) kvoli nižším odvodom. Pokiaľ viem podľa zákona by to tak mohlo byť, pokiaľ je zodpovedný zástupca právnická osoba. Neviem však stále, či je konateľ právnická osoba. Spoločnikom sa stať nechce. Je aj iný zákoný spôsob tento problém ošetriť. Ďakujem Milan. Žilina
akina
21.03.10,17:25
Už bolo vyššie uvedené, že u právnickej osoby /s.r.o./nemusí byť zodpovedný zástupca v pracovnom pomere len v prípade, že je spoločníkom, nie je podstatné, či je alebo nie je konateľom.Dohody mimo prac.pomeru nepostačujú, musí byť pracovná zmluva-pracovný pomer, stačí aj čiastočný pracovný úvazok, príp.pracovná zmluva na dobu určitú.
U FO nemusí mať zodpovedný zástupca pracovnú zmluvu, len ak je podnikateľov manžel- manželka, alebo príbuzný v priamom rade, čiže synovec by už musel mať pracovnú zmluvu.
pavol54
21.03.10,18:28
Ďakujem za odpoveď.
Stale však neviem, aký pracovný vzťah uzatvoriť s mojim synovcom, ktorý je už je Zodpovedný zástupca pre danú remeselnú činnosť (autolakerník). Túto činnosť v autoservise vykazujeme veľmi zriedkavo a preto by nam vyhovovalo ho zamestnať na základe dohody (mimo pracovného pomeru) kvoli nižším odvodom. Pokiaľ viem podľa zákona by to tak mohlo byť, pokiaľ je zodpovedný zástupca právnická osoba. Neviem však stále, či je konateľ právnická osoba. Spoločnikom sa stať nechce. Je aj iný zákoný spôsob tento problém ošetriť. Ďakujem Milan. Žilina
Zodpovedný zástupca musí byť v pracovnom pomere