Julča
08.10.05,13:57
mám zakúpenú lecenciu na Pohodu lite /len jednoduché účto/. Kázala som si od firmy zaslať demo verziu na podvojné účto. Poslali mi ju a ja som si ju nainštalovala. Len čo sa stalo. Táto demo verzia mi zablokovala prístup aj do mojej už kúpenej pohody Lite . Stále mi vypisuje , že limit je len 100 záznamov a ja mám v peňažnom denníku 752 záznamov, že sa mám registrovať. Ale ja som za predsa registrovala už pri inštálácii. Čo mám teraz robiť?
Hlinkovx
08.10.05,16:05
neviem...ako si to nainštalovala....
ale ja som to mala predtým ..na C disku jazz a na D disku profi...
a stalo sa to isté aj mne....bloklo mi profi verziu ....
v jednom PC čku..môžeš mať nainštalovanú len jednu verziu...pretože sa navzájom bijú...
odporúčam ti....
urobiť si rýchlo zálohu v lite - cez program...
ale aj si pre istotu skopírovať súbor DATA z Program files/Stromware....
potom musíš demo verziu odinštalovať....a uvidíš...čo to urobí....
v prípade..že ti zruží aj inštaláciu LITe....tak si to budeš musieť všetko nanovo nainštalovať....a potom obnoviť zo záloh....
takže budeš musieť mať CD + updaty stiahnuté z netu....pretože nie všetky updaty sú cez CD
Pidgey
27.10.05,07:48
Na jednom PC sa moze pouzivat aj viac verzii programu Pohoda,ale treba na to registrove switche.Napiset, resp zavolajte do Stormware, tam vam to spravia a poslu.
Co sa tyka zablokovanej verzie Litte, problem je v tom ze si si demo nainstalovala priamo do svojej ostrej verzie.....Keby si pri instalacii zvolila iny instalacny adresar,tak by si si potom mohla spustat demo a litte samostatnou ikonou Pohody (prip by si si program priamo spustila z instalacneho adresara....)
Julča
11.11.05,10:57
Ďakujem za rady, ale čo sa týka PC som úplný amatér. Teraz si už pri inštálácii dám pozor. Musela som si na to zavolať odborníkov. Už to mám v poriadku. Demo verziu zvášť a Pohodu lite zvlášť.