PrenajomTN
19.03.10,13:25
som fyzicka osoba a mam vypracovane danove priznanie ... je mozne ho odoslat doporucene postou DU prislusnemu sidlu bydliska, alebo sa da odovzdat len osobne ?

Vopred vdaka za promptnu odpoved ....
Timka1
19.03.10,12:27
som fyzicka osoba a mam vypracovane danove priznanie ... je mozne ho odoslat doporucene postou DU prislusnemu sidlu bydliska, alebo sa da odovzdat len osobne ?

Vopred vdaka za promptnu odpoved ....

môžeš ho poslať aj poštou, pečiatka najneskoršieho dátumu musí byť 31.3.2010
Nyyankees
30.03.10,05:56
A ako ho treba poslat? Len doporucene staci? A ked ho poslem postou, nebudem mat potvrdenie (ten papier na ktory mi da DU peciatku, podpis ze je prevzaty)?
Ivenka
30.03.10,05:59
Ak nebudeš riešiť v buducnosti uver a podobne veci, kde budeš potrebovať pečiatku z DU tak môžeš poštou doporučene. Ale zákon schvalnosti je ten, že do buducna tu pečiatku potrebovať budeš.
ivustek
30.03.10,06:00
A ako ho treba poslat? Len doporucene staci? A ked ho poslem postou, nebudem mat potvrdenie (ten papier na ktory mi da DU peciatku, podpis ze je prevzaty)?
V tom prípade si uschovajte podací lístok z pošty.
Timka1
30.03.10,06:07
Ak nebudeš riešiť v buducnosti uver a podobne veci, kde budeš potrebovať pečiatku z DU tak môžeš poštou doporučene. Ale zákon schvalnosti je ten, že do buducna tu pečiatku potrebovať budeš.

najlepšie je podať osobne, aby ste mali aj potvrdené potvrdenie o podaní DP
pretože aj keď pošlete poštou ako doporučenú zásielku, na podacom lístku nie je uvedené čo v tom liste je, preto v prípade problémov s daňovým úradom je ťažké dokázať, že v tom liste naozaj odišlo DP, ale samozrejme je potrebné podací lístok uschovať a na ňom si poznačte pre vlastnú potrebu - podanie DP
janka67
30.03.10,06:11
A ako ho treba poslat? Len doporucene staci? A ked ho poslem postou, nebudem mat potvrdenie (ten papier na ktory mi da DU peciatku, podpis ze je prevzaty)?

Ja ak posielam poštou tak doporučene a ešte aj s tzv. doručenkou. Doručenku mi po prevzatí a podpísaní doručí pošta na moju adresu.
ormika
31.03.10,18:49
DObrý večer, prosím vás dokedy je otvorená hlavná pošta v bratislave? Ďakujem pekne
Katy a R
31.03.10,18:56
DObrý večer, prosím vás dokedy je otvorená hlavná pošta v bratislave? Ďakujem pekne
v rádiu som počula, že do polnoci:)
ormika
31.03.10,18:58
v rádiu som počula, že do polnoci:)
Ďakujem
willma
31.03.10,20:12
pozor do polnoci je otvorená asi len pošta na Tomášikovej pri stanici Nové Mesto.
Bratislava 1 07:00 22:00 Námestie SNP 35, BRATISLAVA I BA
Bratislava 214 07:00 19:30 Uzbecká 4, BRATISLAVA II BA
Bratislava 4 08:00 20:00 Karloveská 34, BRATISLAVA IV BA
Bratislava 5 07:30 20:00 Vlastenecké námestie 4, Bratislava V BA

Až 112 pôšt bude 31. marca otvorených dlhšie

Slovenská pošta vychádza v ústrety svojim klientom pri podávaní daňových priznaní a upravuje otváracie hodiny 112 pôšt. Dňa 31. marca 2010 budú mať tieto pošty predĺžené otváracie hodiny. V Bratislave je dokonca možné podať daňové priznanie alebo zaplatiť daň na non-stop pošte na Tomášikovej ulici až do polnoci. Košičanom poskytne služby aj novootvorená pobočka Pošty Košice 19 v obchodnom dome Tesco, ktorá bude otvorená do 21:00 hod.