ivetakli
19.03.10,14:43
Prosím Vás neviete mi niekto poradiť, mám v PC jednu puzzle hru na odreagovanie ju používam už asi 2 roky, keď som ju spustila pred dvomi dňami samotná hra je veľmi zmenšená len na stred obrazovky, a ostatná plocha okolo celá čierna, tak som si ju stiahla z netu nanovo a je to také isté, čo s tým?
Chobot
19.03.10,13:58
Prosím Vás neviete mi niekto poradiť, mám v PC jednu puzzle hru na odreagovanie ju používam už asi 2 roky, keď som ju spustila pred dvomi dňami samotná hra je veľmi zmenšená len na stred obrazovky, a ostatná plocha okolo celá čierna, tak som si ju stiahla z netu nanovo a je to také isté, čo s tým?

Pôjde o nastavenie rozlíšenia monitora, resp. hry. Je možné v hre nastaviť rozlíšenie? Je to hra spúšťaná v samostatnom okne, alebo je to hra spúšťaná v prostredí DOS? AK to nevieš, daj sem odkaz na tú stránku, odkiaľ hru sťahuješ, pozriem na hru a skúsim zistiť, kde je problém. Bez toho, aby som poznal aplikáciu je ťažké presne poradiť.
ivetakli
19.03.10,16:56
z týchto vecí som analfabet, je to hra passage 3 christmas edition, s takými vianočnými motívmi od gekko software, neviem presne skadiaľ to sťahujem, ale nie zo stranky gekko, je to demo a do vyhľadávača si dávam passage 3 christmas edition free version
zamestnankyna
19.03.10,18:41
V úvodnom okne by asi nemalo byť zaškrtnuté políčko Window mode, skús to vypnúť.
http://img387.imageshack.us/img387/9352/16225829.png
Chobot
19.03.10,20:44
z týchto vecí som analfabet, je to hra passage 3 christmas edition, s takými vianočnými motívmi od gekko software, neviem presne skadiaľ to sťahujem, ale nie zo stranky gekko, je to demo a do vyhľadávača si dávam passage 3 christmas edition free version

Presne ako písala zamestnankyna - tú hru je možné spúšťať v okne (ako sa ti spúšťa teraz) alebo na celom monitore, ako sa ti spúšťala predtým. Rozdiel je len v tom zaškrtávacom poli - "Window mode".

To si neskúšala prepnúť?
ivetakli
20.03.10,10:54
ked to mám zaškrtnuté, tak sa nedá spustiť vôbec, keď to zaškrtnuté nie je, tak to mám také zmenšené, v tom to asi nebude, ostatné programy fungujú všetky normálne