žblnk
19.03.10,17:04
Ahojte všetci, práve som sa prihlásila. Prečítala som si pár tém. Sú tu fak milý ľudia. Volám sa Žblnk, mám 26 rokov, pracujem ako operátorka vo výrobe. Mám rada prírodu hlavne našu záhradku, na ktorú mi nezostáva veľa času a knihy, ktoré čítam vo voľnom čase. Zadala som problém, ktorý mám v okienku Zdravie. Dúfam, že sa nájdu nejaké dobré duše, čo mi poradia. Keď budem vedieť aj ja rada pomôžem. Ďakujem
Anja111
19.03.10,16:05
Ahojte všetci, práve som sa prihlásila. Prečítala som si pár tém. Sú tu fak milý ľudia. Volám sa Žblnk, mám 26 rokov, pracujem ako operátorka vo výrobe. Mám rada prírodu hlavne našu záhradku, na ktorú mi nezostáva veľa času a knihy, ktoré čítam vo voľnom čase. Zadala som problém, ktorý mám v okienku Zdravie. Dúfam, že sa nájdu nejaké dobré duše, čo mi poradia. Keď budem vedieť aj ja rada pomôžem. Ďakujem
Vitaj medzi nami a cíť sa tu dobre...
Margaréta35
19.03.10,16:37
ahoj, čo konkrétne vyrábaš?
Mária27
19.03.10,17:01
Vitaj! Teraz sa pohybuješ často na čerstvom vzduchu, ale o chvíľu bude z teba závislák - poraďák a budeš stále sedieť pri počítači. Tak je tu dobre!
žblnk
19.03.10,18:25
Vyrábam LCD panely, resp. podielam sa na ich výrobe, lebo je to tímová, pásová výroba
Stanislav 1975
21.03.10,15:11
Ahojte všetci, práve som sa prihlásila. Prečítala som si pár tém. Sú tu fak milý ľudia. Volám sa Žblnk, mám 26 rokov, pracujem ako operátorka vo výrobe. Mám rada prírodu hlavne našu záhradku, na ktorú mi nezostáva veľa času a knihy, ktoré čítam vo voľnom čase. Zadala som problém, ktorý mám v okienku Zdravie. Dúfam, že sa nájdu nejaké dobré duše, čo mi poradia. Keď budem vedieť aj ja rada pomôžem. Ďakujem

A to sa akože voláš naozaj žblnk?:D-akože jana žblnk, alebo petra žblnk?:D


Ten kto nemá rád satiru tak stlačí tlačidlo "nevhodné"-príp. to vedľa nevhodného...:eek: