babooa
20.03.10,13:29
Dobrý, prosim prosim, poradi mi niekto ako mozem zauctovat letenky pre konatela, zalohove faktury od Pelikanu boli vystavene na firmu...predpokladam ze tam bol konatel pracovne, ale to uz teraz tazko zistim, lebo na niekolko mesiacov odisiel do zahranicia a ja musim dorobit danove sama :o((

Dakujem
Tweety
20.03.10,12:31
Dobrý, prosim prosim, poradi mi niekto ako mozem zauctovat letenky pre konatela, zalohove faktury od Pelikanu boli vystavene na firmu...predpokladam ze tam bol konatel pracovne, ale to uz teraz tazko zistim, lebo na niekolko mesiacov odisiel do zahranicia a ja musim dorobit danove sama :o((

Dakujem
Ak to boli len zálohy na letenky, tak ich platbu na účet 314AE/221,211.
babooa
25.03.10,11:52
No a uz mam aj faktury za letenky konatela, zaplatene boli formou zhrady zalohovych faktur (211/314AE) a teraz potrebujem zauctovat tie faktury, ale su to letenky na konatela no ten je dlhodobo v zahranici a neviem o co islo, ale asi o nejaku pracovnu cestu ked to je na firmu.
Vie mi prosim niekto poradit ako to mam zaučtovat...

Dakujem
Trip
25.03.10,14:34
No a uz mam aj faktury za letenky konatela, zaplatene boli formou zhrady zalohovych faktur (211/314AE) a teraz potrebujem zauctovat tie faktury, ale su to letenky na konatela no ten je dlhodobo v zahranici a neviem o co islo, ale asi o nejaku pracovnu cestu ked to je na firmu.
Vie mi prosim niekto poradit ako to mam zaučtovat...

Dakujem

no zauctovanie nie je problem : 512/314
horsie to bude rozhodnut sa pri danovom priznani ci ide o danovo uznatelne naklady - no a to nezodpovie nik iny iba konatel, ci jeho cesta je sluzobna alebo sukromna. To ti tu nikto neporadi.
ak neodisiel na velkonocny ostrov, hadam je sposob ako ho cez email kontaktovat...