misomiso
20.03.10,17:58
Ake mate skusenosti s e-mailovymi dopytmi cez drsr.sk? Ja som sa v minulosti nieco pytal a fungovalo to v pohode - tak do dvoch dni, teraz som uz dva razy poslal rovnaku otazku a nic. Vzdy iba po dvoch dnoch pride automaticka odpoved, ze to bolo zaradene do poradia...
Zoltán Kovács
20.03.10,16:59
Pred termínom podania DP asi nestíhajú pracovníčky, ktoré majú na starosti styk s verejnosťou.
misomiso
20.03.10,17:03
Aha - teraz je zatva, to ma nenapadlo.
Katy a R
20.03.10,17:10
.. ja som posledne dostala až o týždeň, že zaradili do poradia ... a až o dva týždne na to odpoveď :mee: (vo februári som dávala)
Dáša_
20.03.10,17:20
mne jednu otázku už dva krát odignorovali. A nezadávam otazku zle, na iné mi v pohode odpovedali. Inak, otázku som dávala odtupom viacej mesiacov a ani ťuk. Tuším to tento rok skúsim znova.
Rozalka
20.03.10,17:32
Ja som takto raz mala odpoveď na novšiu otázku, tak som jednoducho poslala e-mail ako odpoveď na potvrdenie prijatia dotazu (s číslom dotazu), či náhodou omylom (;)) neposlali odpoveď na inú adresu. Odpoveď na otázku prišla nasledujúci deň.
EMILY04
20.03.10,17:40
Ja som svoj dopyt poslala ešte v novembri no do dnešného dňa som nedostala žiadnu odpoveď. Škoda, lebo ohľadom evidencie dokladov platcu DPH, podľa §78 a je ozaj málo.
truch
20.03.10,17:51
Ja som svoj dopyt poslala ešte v novembri no do dnešného dňa som nedostala žiadnu odpoveď. Škoda, lebo ohľadom evidencie dokladov platcu DPH, podľa §78 a je ozaj málo.
Otázku som poslala 22.2.10, 5.3. mi napísali že ju evidujú a odpoveď prišla 16.3. Proti tomu čo píšete tak to bol expres a mne sa to zdalo nekonečne dlho, lebo som chcela dorobiť DP.:mee: