Jozef
20.03.10,21:11
Zdravim ,

prosim vas majitel firmy sa rozhodol, ze bude nasim obchodnym zastupcom davat gastrolistky miesto vyplacania diet. Ich pracovna cinnost je vacsinou v terene a su na cestach.

Je to mozne takto riesit a ak ano, je mozne davat do nakladov celu sumu gastrolistkov, kedze budú vydavane miesto vyplacania diet.

Vdaka

Jozef
Gabi03
20.03.10,20:26
1. pri štandarných podmienkach pre obchodných zástupcov by sa mali vyplácať diéty
2. avšak stretla som sa aj s tým, že nakoľko mali ako miesto výkonu práce uvedené: Slovensko, dostávali stravné lístky
3. ak sa vydávajú (komukoľvek) gastrolístky, časť hradí ZĽ, časť by sa mala vyplácať zo sociálneho fondu a zvyšok ZC, prípade aj ZĽ - čo však nebude jeho daňový náklad

4. a v neposlednom rade, treba si prečítať Etiketu porady, - najmä časť o nazvaní témy, ktorú zakladám. Myslela som si, že si chceš sám sebe zapriať všetko najlepšie k meninám. :D :D
Evanka
20.03.10,21:40
Zdravim ,

prosim vas majitel firmy sa rozhodol, ze bude nasim obchodnym zastupcom davat gastrolistky miesto vyplacania diet. Ich pracovna cinnost je vacsinou v terene a su na cestach.
Je to mozne takto riesit a ak ano, je mozne davat do nakladov celu sumu gastrolistkov, kedze budú vydavane miesto vyplacania diet.
Vdaka
Jozef
Ak sa jedná o pracovné cesty, nie je v súlade so zákonom riešiť stravné na pracovnej ceste gastrolístkami. Iba vprípade, ak z titulu trvania PC nevzniká nárok na stravné, rieši z-teľ pracovníka stravným lístkom.

Gabi, v pracovnej zmluve nie je možné uvádzať miesto výkonu (pracovisko) Slovensko, Mesto... Je potrebné uviesť presnú adresu.
Jozef
21.03.10,17:01
Sorry,
ten nazov temy mi unikol. Takze neslo mi o ziadne meniny.

Co sa tyka gastrolistkov a obchodakov - nie je mozne pouzit §5 ods.5 zakona o cestovnych nahradach?

Proste jedna sa mi o to, ze majitel firmy, ktory je cech sa tak rozhodol na zaklade toho, ze ani jeho zamestnanci v cechach ziadne diety nedostavaju. A preto nevidi dovod, aby na slovensku to bolo ine.
Sice zakon na Slovensku to prikazuje, ale ze ked sa dohodne so zamestnancami na inom sposobe vyplacania diet, ze je to v poriadku.

Je mozne, aby takato dohoda bola platna?

Vdaka