jaro114
21.03.10,11:41
mozte mi poradit vhodnym vyberom tabliet a ci mi pomozu tablety GInko prim alebo biloba a ktory z tychto je vhodny na zlepsienie pameti a sustredeni..mam 22 rokov ale dost casto zabudam a preto sa neviem rozhodnut ci mozem tieto tabletky kupit bez predpisu alebo mi poradte nieco na zlepenie pameti a koncentracie..ide oto ze som fajcil mariuhanu priblizne 4roky a som prestal a chcem prestat uplne lebo dost kvoli tomu zabudam a preto sa chcem dat dokopy aby som si lepsie pametal a sustredoval...poradte..
arizona
21.03.10,11:15
elaurie
21.03.10,20:15
Ginko tabletky môžeš kúpiť aj bez predpisu. Nečakaj však zázraky, je to iba doplnok stravy. Pochybujem, že v Tvojom prípade to bude stačiť, mal by si sa obrátiť na odborníkov - psychológov.
durisovad
21.03.10,20:40
Odbornici doporucuju piracetam. Davnejsie som citala clanok, v ktorom tuto latku pomenovali ako uzitocnu, bezpecnu a prospesnu drogu.
mareko
21.03.10,21:25
Skús napr.Gingio. Keď je na predpis od lekára, tak poisťovňa časť uhrádza, ale aj tak sú dosť drahé.
mareko
21.03.10,21:37
klevca
22.03.10,10:56
ahoj, gingo nie je na pamat primarne. jeho zakladna uloha je prekrvovat periferne vlasocnice. Ak ale mas malo krvi, tak Ti to vzasade moc nepomoze.
zabudlivost je podla tradicnej cinskej mediciny spojena s Ladvinami a Slezinou s krvou. Pracou sa vycerpava len Qi-energia. Dusevnou pracou sa vycerpava aj Qi aj krv. Bolo by treba zistit, aka nerovnovaha vznikla v tele a s cim je problem. Predpoklada je, ze si student a tak sa ucis a ucis a okrem toho ponocujes a bohvie co este.... Urcite sa nesetris. Lieciva TCM su na taketo veci vhodne. Urcite nechod k psychiatrovi:-)
receptury: WBO1,9+ WLH3.9 Liu Wei Di Huang Wan+Gui Pi Wan

Ale, hovorim, nie som jasnovidec, treba urobit diagnostiku a potom navrhnut liecbu.