peterondik
21.03.10,17:23
Zdravim,
kupili sme od znamych pracku ARDO (cca 8 rocnu), ale hned na druhy den pouzivania sa (asi) pokazilo cerpadlo. Pracka v pohode perie, ale ked ma zmykat, zacne trochu hucat a hrkat a nevypusti vodu. Nevie niekto poradit, co s tym asi je?
Dakujem.
arizona
21.03.10,16:39
Skontroluj hadicu,či tam nemáš nejaký drobný peniaz. Ak nie, volaj servisáka
Erika686
21.03.10,16:44
Toto som naposledy riesila aj ja s mojou prackou (okrem ineho). Treba vycistit filter, aspon u nasej je to uplne dole , treba vysrubovat a vycistit. Ja som mala v mojej peniaze a iny bordel. mangel vycistil a v pohode.
Blankake
21.03.10,16:46
Zdravim,
kupili sme od znamych pracku ARDO (cca 8 rocnu), ale hned na druhy den pouzivania sa (asi) pokazilo cerpadlo. Pracka v pohode perie, ale ked ma zmykat, zacne trochu hucat a hrkat a nevypusti vodu. Nevie niekto poradit, co s tym asi je?
Dakujem.
A známym práčka vodu vypúšťala???
lubo57
22.03.10,06:47
Dolu sú dvierka. treba ich otvoriť a vyčistiť filter na čerpadle.
peterondik
22.03.10,10:31
filter vycisteny, znamym pracka v pohode fungovala, fakt netusim :(
jeden znamy mi povedal, ze je asi odpalene cerpadlo, tusite kolko by mohla stat vymena? ja sa v tomto vooobec neorientujem a nechcem aby ma nejaky majster osmekol...
diky za odpoved
arizona
22.03.10,10:40
filter vycisteny, znamym pracka v pohode fungovala, fakt netusim :(
jeden znamy mi povedal, ze je asi odpalene cerpadlo, tusite kolko by mohla stat vymena? ja sa v tomto vooobec neorientujem a nechcem aby ma nejaky majster osmekol...
diky za odpoved
Skús sa poinformovať : http://www.oprava.eu/oprava-praciek/
...inak, kúpiť 8ročnú práčku, asi nie je najlacnejšie riešenie , opravy a výmeny súčiastok sú pomerne drahé...
elpka
22.03.10,10:41
cena opravy-výmena čerpadla aj s materiálom je do 40,-eur. toľko stojí v našej firme takýto servisný zásah, ale každý servis môže mať iné ceny...