salvosko
22.03.10,08:54
Myslíte že takéto videá môžu byž užitočné?
Mám v pláne viacero základných vecí, technologicky to už mám celkom v pohode zmáknuté si myslím.
Rád by som počul dajkú kritiku.
Automatické prihlásenie do systému Windows 7 (Vista alebo XP) (http://www.youtube.com/watch?v=jrzENXugMWI)
Marína
22.03.10,08:44
Samozrejme, že sú užitočné.:)
dalid
22.03.10,08:48
Vyborny napad!! Neviem ako su na tom dalsie videa, ale paci sa mi, ze toto nebolo velmi dlhe. Pokial sa da minutaz udrzat do max 5 min tak to bude super. Ake temy mas uz spracovane, pripadne planujes urobit?
arizona
22.03.10,08:51
Je to super!!!
Myslím, že to veľa laikom, samoukom a bežným používateľom PC pomôže.:)
salvosko
22.03.10,09:21
Treba si pozriet kanal ale su tam zatial len dva ... dneska mam v plane nahodit cistenie disku. Take basic veci kvoli ktorym sa mi neoplati ist k zakaznikovi ;)
misoft
22.03.10,16:18
salvosko

Takéto inštruktážne video nie je zbytočnosťou, skôr pre mnohých laikov perfektným odborným postupom.
Je to jednoduché, stručné a hlavne jasné, kde a čo zadať.
Perfektné!
salvosko
23.03.10,06:47
Dik, budem tam postupne pridavat navody na jednoduche veci pre laikov ...
... dneska som tam pridal:
Vymazanie dočasných súborov vo Windows (7, Vista, XP) pomocou CCleaner (http://www.youtube.com/watch?v=q65XQCo9V2s)
hrnco
24.03.10,07:52
Lepsie raz vidiet ako stokrat pocut, ocenujem :-)
Fero11
24.03.10,11:05
zaujmalo by ma v com robis tie videa. Ja som niekedy pouzival super screen recorder, ale nejak sa mi nezdal
salvosko
24.03.10,11:26
zaujmalo by ma v com robis tie videa. Ja som niekedy pouzival super screen recorder, ale nejak sa mi nezdal
Hehe to je moje know-how super tajne :D:D:D
Camstudio ;)
salvosko
24.03.10,11:39
Jo a mozete komentovat aj priamo na youtube ;)
Dneska by som chcel urobit dalsie ... ako zistit preco mam pomaly pocitac - cast malo pamate.
Fero11
24.03.10,13:28
Hehe to je moje know-how super tajne :D:D:D
Camstudio ;)
No nato ze je to free a este k tomu open source, tak je to dobra vecicka (lepsia ako platene aplikacie)
salvosko
24.03.10,13:40
No sice mi na x64 W7 vysledok prehra iba QuickTime ale to je asi chyba u mna alebo to staci prehnat cez VirtualDub ale to ma netrapi, uz sa stym potom da robit dalej a youtube to akceptuje tazke pohoda.
Paci sa mi aj to zvyraznenie kurzora zltym kruhom a aj sipku som dal vacsiu takze to lepsie vidno.
Lebo on nevie dobre grabovat kurzor kedze mam hardverovy ani sa mu nedivim.
misoft
24.03.10,15:06
salvosko

Moja poklona! Považujem Tvoju tvorivosť za VEĽMI užitočnú! A držím Ti palce (aj tie na nohách :D:D:D), aby sa Ti dielo darilo!
Valcake
25.03.10,00:00
Vďaka, ja ako samouk také čosi veeeeľmi oceňujem a pridávam aj bodík ;):)
verads
18.05.11,11:47
Ahoj , ja viem asi v ktorom programe su tieto videa pripravovane , len ta prosim , mohol by si mi napisat , že ked ja sa pokusam o tieto videa je tam aj to vidiet ,že v ktorom programe ho spuštam a ako , ako by som to mohla vynechat ten začiatok ?
napiš mi prosím na [EMAIL="verads@azet.sk"]] dakujem
Fero11
18.05.11,12:00
ide o to, do akeho formatu ti tento soft video uklada. V niektorych programoch (ktore zachytavaju pohyb po ploche) sa da nastavit vystupny format. Podla toho aky sa nastavi vystuony format, tak si zozen program na strihanie a mozes si to video cele postrihat (nie len zaciatok)
Je mozne, ze aj niektore programy na snimanie videa plochy vedia video postrihat
verads
18.05.11,20:57
Ahoj, dakujem za odpoved a vie to aj movie maker ? ja som si to dala do formatu alebo vlastne to dalo do formatu videoklip