krater
22.03.10,09:16
Neviem tuto moju tazku priradit k ziadnej teme takze zakladam novu prosim poradte.
Dobry den vsetkym :)
Opat som k vam zavitala po radu. Potrebujem vedie ci ma zamestnavatel pravo dat zamestnancom interny prikaz ze od aprila 2010 do novembra 2010 si jeho zamestnanci nemozu cerpat dovolenky. Zda sa vam to v poriadku bude dovolenkove obdobie a oni budu musiet makat vdaka "internemu nariadeniu" bez naroku na dovolenku? Nie je to nejaky dlhy cas bez moznosti cerpania dovolenky? 8 mesiacov v kuse pracovat a potom ich ku koncu roka bude nutit byt doma a dovolenky docerpat aby nemusel preplacat?
Za kazdu radu dakujem!
Mária27
22.03.10,08:36
Podľa zákonníka práce zamestnávateľ určuje čerpanie dovolenky po prerokovaní so zamestnancoma a po súhlasom zástupcov zamestnancov s plánom dovoleniek.

Zmestnávateľ to so zamestnancami teda prerokuje, ale nemusí im vyhovieť. Možnosť protestovať vidím vo vyjednávaní so zástupcami zamestnancov (odbormi).
krater
22.03.10,16:03
To viem chcem ale vediet ci ma narok vydat oznam interne nariadenie ze v pocas nasledujucich 8 mes. si zamestnanci nemozu cerpat dovolenky. Oni nemaju odbori nikto sa s nikym nedohadoval prislo im to ako nariadenie.
wagner
22.03.10,18:40
To viem chcem ale vediet ci ma narok vydat oznam interne nariadenie ze v pocas nasledujucich 8 mes. si zamestnanci nemozu cerpat dovolenky. Oni nemaju odbori nikto sa s nikym nedohadoval prislo im to ako nariadenie.

Odpoveď podľa ZP máš prilepenú v Najčastejšie otázky - Mzdy a personalistika a nezadávaj dva krát tú istú otázku.
krater
22.03.10,19:24
nikto v najcastejsich otazkach nereagoval preto som zalozila temu ked vam to vadi tak ju zmazte!