blazonko
22.03.10,09:57
Ahojte. V piatok mali odborári školenie (čo ste z Prešovského kraja, tak viete). Uhrádzajú refundáciu odvodov a miezd. Budete to všetko ručne prepočítavať a preúčtovavať?
Je lepšie peniaze prijať na príjmový (úhrada fa bola s kódom zdroja 41), alebo na výdavkový účet a odmínusovať danú položku?
Lilly34
22.03.10,10:55
Ahoj som z Prešovského kraja. Nič som o tom nepočula. Trošku to môžeš objasniť?
blazonko
22.03.10,10:56
Mali v piatok nejaké školenie. A mala by sa preplácať čiastka nejakých 44 eur na refundáciu miezd pre učiteľov, ktorí zastupovali za toho, ktorý bol na školení (nadčas za zastupovanie).
blazonko
23.03.10,06:54
Prosím poraďte. Budete preúčtovavať každú jednu položku?
eva7
23.03.10,07:31
Mám tento istý prípad. Mali sme hneď s prihláškou vyplniť číslo účtu na refundáciu - dala som výdavkový a až to príde, tak odmínusujem z tarif. platu.
blazonko
23.03.10,07:35
Prečo z TP? A naviac, problém je v tom, že je tam presne určené na mzdy a odvody. Tým pádom, preúčtovať všetko. By som zahlušila toho blbca, čo to vymyslel.
eva7
23.03.10,07:56
Ja som ešte nevidela žiadny formulár, nikdy predtým som sa s týmto nestretla, preto som si myslela, že to príde na účet jednou sumou, a ja to dám jednou sumou z TP. To si mi teda nasadila chrobáka do hlavy. Budem o tom rozmýšľať, až to bude aktuálne.
blazonko
23.03.10,08:19
Jednou sumou to príde, no ty to budeš musieť rozúčtovať. Vzniká však otázka, čo zo zvyškom.Lebo som si istá, že budem mať nejaký zostatok.
alexandr
23.03.10,16:23
Dobrý deň, my ste síce z iného kraja ale už riešim tiež tento problém. Mne to bolo podané tak, že tie peniaze dostane ten, kto sa toho školenia zúčastnil, nakoľko školenie trvalo do 18 hod. Rozmýšľala som aj o tom, ako to vykážeme vo výkaze P104, hovorila som aj s pracovníčkou z KŠU a došli sme k názoru, že keď to treba vykázať ako mimorozpočtový zdroj 48€ / keď to je a s odvodmi tak len 33,20 € čo je málo/ problém bude s evidenčným počtom a hlavne s priemernou mzdou. Navrhla, že to máme vyplatiť ako dohodu ale asi až po tom keď toho bude viac, že vraj ešte nie je koniec. Mám z toho ťažkú hlavu, neviem čo urobím. :mad:
blazonko
24.03.10,05:41
No, vidím, že zas raz niekto vymyslel somarinu a nedomyslel ju.