fero000
22.03.10,17:35
Mozem sa opytat, nedopatrenim, sme az teraz zamenili tlacivo na poukazanie 2 percent pre fyzicke osoby, na nasej stranke. Vsetky tlaciva sme uz davnejsie aktualizovali okrem jedneho, na ktore sme pozabudli - vyhlasenie o poukazani sumy do vysky 2% zaplatenej dane z prijmov fyzickej osoby. Stare tlaciva sa lisili jedine v bode 10, kde bola minimalna suma napisana v Sk a teraz je v eurach. V pripade, ze si taketo predvyplnene tlacivo niekto stiahol a poslal v tomto roku bude akceptovane aj to v stare, kde neboli uvadzane eura?
Dakujem za odpoved.
Llívia
22.02.11,10:55
Vzor tlačiva "Vyhlásenie na 2 % z dane" zverejnený na stránke www.drsr.sk je len odporúčaným vzorom. Keďže je len odporúčané a nie záväzné, malo by byť akceptované aj "staré" tlačivo.

A teraz mi to niekto potvrďte alebo vyvráťte, lebo "môj" útulok, kam chcem poslať moje 2 %, má na stránke starý vzor tlačiva, tak či ich mám naplašiť, aby ho opravili za nové, alebo ho meniť netreba.
Llívia
22.02.11,10:58
Skúšali ste niekto vypĺňať toto tlačivo zverejnené na www.drsr.sk?
V časti "IČO prijímateľa" je vidieť len kúsok z napísaných čísel. Skúšala som to "opraviť" cez centrovanie, ale nepomohlo to. Ako tam tie čísla "napasujem", aby ich bolo vidieť?