Jozef Mihál
23.03.10,08:34
Pozdravujem všetkých Poraďákov.

Na dni 25.5. - 27.5.2010 (utorok - štvrtok) pripravujem v poradí štvrtý trojdňový seminár v hoteli Kaskády v Sielnici pri Sliači. http://www.hotelkaskady.sk/

Témy by mali osloviť mzdárov a personalistov.

1. Zákonník práce - novela účinná od 1.3.2010, vybrané ustanovenia - vznik a zánik pracovného pomeru, skúšobná doba, práca na dohodu...

2. Daňové a odvodové tipy - so zameraním na podrobné porovnanie jednotlivých možností zamestnávania alebo práce na rôzne zmluvy a z toho vyplývajúce daňové a odvodové povinnosti, práca na zmluvy podľa Občianskeho zákonníka, príjmy štatutárov, konateľov, spoločníkov s.r.o.

Pretože ide o akciu ktorej úspech je závislý na vašom záujme, dovolím si vás požiadať, aby ste mi oznámili, či máte o túto akciu záujem a či by ste sa seminára zúčastnili.

Okrem odborného programu bude v cene seminára zahrnuté ubytovanie (2 noci) v dvojposteľových alebo jednoposteľových izbách v luxusnom hoteli, voľné používanie bazénov a sáun výborného hotelového wellness centra, 20-minútová masáž, plná penzia, večer v kolibe s ľudovou hudbou.

Predpokladaná cena za seminár vrátane ubytovania a uvedených služieb je 349 eur vrátane dph pri ubytovaní v dvojposteľovej izbe a 414 eur pri ubytovaní v jednoposteľovej izbe.

Zo známych dôvodov možno pôjde o posledný seminár, ktorý organizujem, preto chcem oceniť váš záujem o moje semináre za dlhé roky spolupráce a ponúknuť z predpokladanej ceny zľavy a to:

- zľava 20 eur pri prihláške a uhradení seminára do konca apríla 2010,
- zľava 20 eur pre používateľov encyklopédie DRAK na internete,
- zľava 30 eur pre všetkých, ktorí sa v minulosti zúčastnili seminára v hoteli Kaskády, resp. v Tatrách (Hubert, Patria) alebo sa v rokoch 2009-2010 zúčastnili aspoň na dvoch rôznych jednodňových seminároch organizovaných mojou s.r.o. RELIA.

Zľavy bude možné kumulovať, takže seminár vás môže stáť len 279 eur s dph (235 eur bez dph).

Ak máte o seminár záujem, napíšte mi prosím najneskôr do 2.4.2010 email na adresu reliaba(Z)gmail.com ...namiesto (Z) treba dať znak zavináč: @

Ďakujem za vašu dôveru.
Jozef Mihál
28.03.10,20:40
Dovolím si pripomenúť, odtrhnite sa na chvíľu od daňových priznaní a ak máte o seminár záujem, napíšte mi prosím najneskôr do 2.4.2010 email na adresu reliaba(Z)gmail.com ...namiesto (Z) treba dať znak zavináč: @

Zatiaľ je stále malý záujem (cca 15 záujemcov), len od vás závisí, či sa seminár - možno posledný, možno celkom posledný v mojom krátkom lektorskom živote - bude konať.
judy
29.03.10,16:03
je urcena aj cena bez ubytovania samozrejme so stravou - pre byvajucich blizko sielnice ?
judy
Jozef Mihál
29.03.10,21:18
Cena bez ubytovania a zľava pre používateľov DRAK-a je rovnaká ako vlani:

50 € s DPH (1506,30 Sk, 42,02 € bez DPH) – len samotné školenie cena za 1 deň

135 € s DPH (4067 Sk, 113,45 € bez DPH) – len samotné školenie cena za všetky 3 dni

Používatelia DRAK-a:

40 € s DPH (1205 Sk, 33,61 € bez DPH) – len samotné školenie cena za 1 deň

105 € s DPH (3163,23 Sk, 88,24 € bez DPH) – len samotné školenie cena za všetky 3 dni
Denda
30.03.10,09:53
Zatiaľ je stále malý záujem (cca 15 záujemcov), len od vás závisí, či sa seminár - možno posledný, možno celkom posledný v mojom krátkom lektorskom živote - bude konať.

To myslíš vážne, ale úplne vážne, že posledný?
Nestrácaj nádej, číslo 5 žije. :-))
mysimis
30.03.10,09:57
Ja mám vážny záujem o uvedený seminár a veľmi sa teším a zároveň dúfam že naozaj nebude posledný.
Jozef Mihál
30.03.10,12:50
Teší ma, že pribúdajú kladné ohlasy, už je vás spolu asi 30, čo ste prejavili vážny záujem. Začína sa to nachyľovať v prospech konania seminára.

Mne osobne by bolo veľmi smutno, keby to mal byť môj posledný seminár, budem sa snažiť robiť všetko preto, aby som aspoň sem tam niečo zorganizoval. Čiže napríklad žiadna predvolebná kampaň v prospech 5-ky na porada.sk nebude .-)
Jozef Mihál
31.03.10,05:32
.
Jozef Mihál
01.04.10,10:12
Trojdňový odborný seminár MZDY 2010 v termíne 25.5 - 27.5.2010 sa konať bude.

Miestom konania je komfortný hotel Kaskády v Sielnici (Sliač), známy vynikajúcimi službami a pozorným personálom.

Ďakujem všetkým, čo prejavili o seminár záujem, prihlášku zverejním po veľkonočných sviatkoch.

Účastníci sa môžu tešiť na zaujímavý odborný program, vynikajúcu a bohatú stravu, oddych pri bazénoch a vo wellness (v cene akcie bude i 20-min. masáž), spoločenský večer s ľudovou hudbou Olšiakovcov.

Teším sa na vás v termíne 25.5. - 27.5. v Kaskádach!
manus
01.04.10,19:08
Tiež som sa prihlásila na seminár, a po minuloročných zážitkoch sa naň veľmi teším ;)
Želám všetkým "poraďákom" pokojné a požehnané Veľkonočné sviatky:)
Jozef Mihál
02.04.10,19:13