ivustek
23.03.10,10:20
Prosím Vás o pomoc. Stiahla som si z porady tlačivá, ktoré som si najskôr vyplnila a potom dala uložiť. Vždy si dávam uložiť na prac.plochu alebo do dokumentov. Tentokrát som na to pozabudla a klikla som na predvolenú možnosť a to bolo - uložiť do -JTYLSGAQ. Teraz vôbec neviem, kde mám dokument hľadať. Strávila som kopu času, kým som to vyplnila. Ak viete, pomôžte prosím.Ďakujem.
dalid
23.03.10,09:58
A akom boli formate tie tlaciva? Napr. Word a Excel maju moznosj najst posledne dokumenty, ktore si v nich mala otvorene, ked kliknes po otvoreni napr Wordu hore na liste klik na Subor - tak na spodku vysypatka vidis posledne otvorene dokumenty.

Dalsia moznost je cez ponuku Start (dole vlavo na liste) - Hladat - a tam si vyberies podla kriterii. Bud ak vies cast nazvu toho suboru, alebo nejaky vyraz v texte, pripadne kedy si s nim pracovala. Nezabudni vybrat, kde to ma hladat, predpokladam ze to budes mat niekde na pevnom disku C:
bobino38
23.03.10,10:03
Štart-dokumenty a v nich si ho vyhladaj
Chobot
23.03.10,10:35
Prosím Vás o pomoc. Stiahla som si z porady tlačivá, ktoré som si najskôr vyplnila a potom dala uložiť. Vždy si dávam uložiť na prac.plochu alebo do dokumentov. Tentokrát som na to pozabudla a klikla som na predvolenú možnosť a to bolo - uložiť do -JTYLSGAQ. Teraz vôbec neviem, kde mám dokument hľadať. Strávila som kopu času, kým som to vyplnila. Ak viete, pomôžte prosím.Ďakujem.

Ak poznáš názov dokumentu (aspoň nejaké slovo z názvu), ak môžeš vyhľadať na celom disku C:.

Ak si si ten dokument stiahla z internetu, tak je v dočasnom adresári, do ktorého nie je tak ľahké sa dostať. Štandardne sú dočasné súbory uložené v adresári:

C:\Documents and Settings\"meno prihláseného užívateľa"\Local Settings\Temp

Nastav si ukladanie stiahnutých dokumentov do jedného tebou vytvoreného adresára, potom vždy nájdeš stiahnuté dokumenty.
ivustek
23.03.10,10:47
Všetkým Vám ďakujem, všetky možnosti som neúspešne vyčerpala. Názov dokumentu viem presne a nikde nie je. Buď som to riadne neuložila/čo pochybujem/ alebo ako spomína Chobot-dočasný adresár, kde je problém sa dostať.
Chobot
23.03.10,10:54
Všetkým Vám ďakujem, všetky možnosti som neúspešne vyčerpala. Názov dokumentu viem presne a nikde nie je. Buď som to riadne neuložila/čo pochybujem/ alebo ako spomína Chobot-dočasný adresár, kde je problém sa dostať.

Ak teda vieš názov súboru, tak v Prieskumníkovi klikni na disk c: pravým tlačítkom myši, z menu vyber "Hľadať.." a daj prehľadať celý disk podľa názvu súboru. Ak máš viac logických diskov (D:, E:, ...) tak daj prehľadať aj tie.
salvosko
23.03.10,10:58
Nainstaluj si TotalCommander skusobnu verziu a cez Alt+F7 daj prehladat cely disk. Windows search je totalny humus, nikdy som cez to nenasiel co som hladal.
TomasHC
23.03.10,11:09
Hladaj v adresari:

C:\Documents and Settings\XXXX\Local Settings\Temporary Internet Files\JTYLSGAQ\

,kde XXXX je meno uzivatela - Teba
ivustek
23.03.10,12:36
Nenašla som to a tak som to nanovo stiahla. Pri ukladaní mi ponúklo znova možnosť uložiť do - JTYLSGAQ - a pod tým vypísané presne tie tri dokumenty, ktoré som tam už uložila ráno, a ktoré celý deň hľadám. Takže sú tu niekde, no moje počítačové schopnosti na to nestačia.
V každom prípade ďakujem všetkým za snahu a čas.
Blankake
23.03.10,12:40
Nenašla som to a tak som to nanovo stiahla. Pri ukladaní mi ponúklo znova možnosť uložiť do - JTYLSGAQ - a pod tým vypísané presne tie tri dokumenty, ktoré som tam už uložila ráno, a ktoré celý deň hľadám. Takže sú tu niekde, no moje počítačové schopnosti na to nestačia.
V každom prípade ďakujem všetkým za snahu a čas.
Tak si pozri celú cestu, kde Ti to ponúka uložiť (C:\Documents and Settings\...)
ivustek
23.03.10,13:02
Tak klikla som na vlastnosti toho priečinka a umiestnenie je:
C:\Users\admin\AppData\Local\Microsoft\Windows\Tem porary Internet Files\Low\Content.IE5
No ale samozrejme - aj tak neviem, kde to hľadať.
TomasHC
23.03.10,13:02
Nenašla som to a tak som to nanovo stiahla. Pri ukladaní mi ponúklo znova možnosť uložiť do - JTYLSGAQ - a pod tým vypísané presne tie tri dokumenty, ktoré som tam už uložila ráno, a ktoré celý deň hľadám. Takže sú tu niekde, no moje počítačové schopnosti na to nestačia.
V každom prípade ďakujem všetkým za snahu a čas.

Tak si ho daj ulozit do Moje Dokumenty (napriklad) a nemusis nic hladat ;)
Blankake
23.03.10,13:05
Tak klikla som na vlastnosti toho priečinka a umiestnenie je:
C:\Users\admin\AppData\Local\Microsoft\Windows\Tem porary Internet Files\Low\Content.IE5
No ale samozrejme - aj tak neviem, kde to hľadať.
Otvor si prieskumníka a tam choď pekne zaradom v stromovej štruktúre adresárov
ivustek
23.03.10,13:07
Tak si ho daj ulozit do Moje Dokumenty (napriklad) a nemusis nic hladat ;)
Veď už som si ho tam teraz uložila :):):)
2009
23.03.10,14:45
Štart – hľadať – všetky súbory a priečinky. V rozšírených možnostiach začiarknuť všetky položky a samozrejme dať dátum zmeny. Držím palce
2009
23.03.10,15:07
C:\Users\admin\AppData\Local\Microsoft\Windows\Tem porary Internet Files\Low\Content.IE5
Vezmi si celú cestu do clibortu CTRL+C. Potom si otvor Explorer a skopíruj ju tam. Tak akoby si hľadala internetovú stránku. Ak si opísala dobre cestu takto sa Ti to podarí
ivustek
23.03.10,15:37
C:\Users\admin\AppData\Local\Microsoft\Windows\Tem porary Internet Files\Low\Content.IE5
Vezmi si celú cestu do clibortu CTRL+C. Potom si otvor Explorer a skopíruj ju tam. Tak akoby si hľadala internetovú stránku. Ak si opísala dobre cestu takto sa Ti to podarí
Tak našla som to presne touto cestou. Ináč ani v prieskumníkovi - všetko som postupne otvárala, zadávala presný názov dokumentu a nič.
Ďakujem pekne.
2009
23.03.10,18:30
Tak našla som to presne touto cestou. Ináč ani v prieskumníkovi - všetko som postupne otvárala, zadávala presný názov dokumentu a nič.
Ďakujem pekne.

Som rada. Ja som bola presvedčená, že to v prieskumníkovi ide. Nikdy som neupravovala nič na nete tak sorry za odpoveď č.15. Je to trpáčik /ten prieskumník/. Treba cestu zadať natvrdo. Čo už. :rolleyes: