upska06
23.03.10,11:44
Ahojte, konečne som sa sem dopracovala. Dúfam, že všetko bude o.k. a ak nebudem vedieť čo a ako tak sa sem vrátim. Majte sa
Xanti
23.03.10,10:59
No vitaj,
mňa osobne si svojím úvodným prejavom pobavila.
Kludne sa tu ukáž, kedykoľvek. Ak budeš písať také zábavné príspevky tak to aspoň trošku oživí poradu. ;)
Evanka
23.03.10,11:18
Ahojte, konečne som sa sem dopracovala. Dúfam, že všetko bude o.k. a ak nebudem vedieť čo a ako tak sa sem vrátim. Majte sa
Teda vitaj na Porade. To je dobré, že si sa sem prepracovala http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif, ale bolo by dobré, keby si sa sem nevracala iba pre rady od iných, je možné, že aj ty budeš môcť prispieť svojou radou.
Ja dúfam tiež, že všetko bude o.k., aj keď neviem presne, čo si tým myslela. http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif Teda vitaj na Porade.
florin
14.05.10,12:55
Ahojte, konečne som sa sem dopracovala. Dúfam, že všetko bude o.k. a ak nebudem vedieť čo a ako tak sa sem vrátim. Majte sa
Ahoj upska 06! ...a ako si sem dopracovala ? Ja už pol dňa skúšam.... :) ale dúfam, že vo forme odpovede na tému konečne aj ja sa dostanem medzi vás.
ondrejvla
14.05.10,13:10
Ahoj upska 06! ...a ako si sem dopracovala ? Ja už pol dňa skúšam.... :) ale dúfam, že vo forme odpovede na tému konečne aj ja sa dostanem medzi vás.

Ale veď si už tu:--- A nabudúce sa dostaneš tiež, len si zapamätaj heslo:D
Laco-monter
14.05.10,13:39
Pozor !

Len tak chodiť na poradu , niektorých irituje.

Vždy musia riešiť len ť vážne veci a ccitovať zákony.
Mária27
14.05.10,19:53
Mne sa páči ten názov témy.
Ale všimnite si, že dodnes má už štyri príspevky! Takže, vie ako na to.
sito
14.05.10,20:35
Ahojte, konečne som sa sem dopracovala. Dúfam, že všetko bude o.k. a ak nebudem vedieť čo a ako tak sa sem vrátim. Majte sa

Ojojoj. Za mojich mladých časoch som sa prihlásil, nemusel som pracovať, teda sa dopracovať. Dnes každého lustrujú. Dôvod? Či zasvieti. Alebo je osvietený.

Tak vitaj a zažiar, či nazdar.
kokolačík
14.05.10,20:39
Mne sa páči ten názov témy.
Ale všimnite si, že dodnes má už štyri príspevky! Takže, vie ako na to.

Prvý krát je iba raz :) .

Ale asi sa jej to páči, keď si to ešte trikrát zopakovala. :D:D
florin
17.05.10,05:39
Ale veď si už tu:--- A nabudúce sa dostaneš tiež, len si zapamätaj heslo:D
Nemala som problémy so zapamätaním si hesla :), jednoducho som nevedela ako začať trebárs s novým príspevkom, alebo s pridaním novej témy. Ten jediný môj príspevok sa tu objavil formou odpovede na tému, ktorá bola pre mňa aktuálna. :)
Tamila
17.05.10,05:45
Nemala som problémy so zapamätaním si hesla :), jednoducho som nevedela ako začať trebárs s novým príspevkom, alebo s pridaním novej témy. Ten jediný môj príspevok sa tu objavil formou odpovede na tému, ktorá bola pre mňa aktuálna. :)
Aj ja som zo začiatku mala problém pridať tému, nájsť príspevok a pod. Ale keď tu budeš chodiť, rýchlo na všetko prídeš:).
florin
17.05.10,06:39
Aj ja som zo začiatku mala problém pridať tému, nájsť príspevok a pod. Ale keď tu budeš chodiť, rýchlo na všetko prídeš:).
Na Poradu chodím pravidelne, odkedy som sa zaregistrovala, lebo som začiatočníčka aj v účtovníctve, nielen s prácou na Porade, len teraz by som mala otázku, a potrebovala by som názor ostatných , aby som vedela, či daný prípad som riešila správne....

A všetkým ďakujem za milé privítanie.
Tamila
17.05.10,07:59
Na Poradu chodím pravidelne, odkedy som sa zaregistrovala, lebo som začiatočníčka aj v účtovníctve, nielen s prácou na Porade, len teraz by som mala otázku, a potrebovala by som názor ostatných , aby som vedela, či daný prípad som riešila správne....

A všetkým ďakujem za milé privítanie.
Nad tvojim prihlasovacím menom je zelenou farbou +Pridať tému, potom vyberieš, čo potrebuješ, napr. Daň z príjmu, klikneš a na samom spodu je Pokračovať.
florin
17.05.10,09:33
Nad tvojim prihlasovacím menom je zelenou farbou +Pridať tému, potom vyberieš, čo potrebuješ, napr. Daň z príjmu, klikneš a na samom spodu je Pokračovať.

ďakujem Tamila za pomoc :)
Lenka526
19.05.10,13:49
Ahoj upska 06! ...a ako si sem dopracovala ? Ja už pol dňa skúšam.... :) ale dúfam, že vo forme odpovede na tému konečne aj ja sa dostanem medzi vás.

;)Dobrý deň prajem. Ja to "skúšam" už takmer 3 mesiace a ešte stále som neprišla na všetky "hefty" ...ako sa kam dostať,pridať, poradiť aťd. No pomaly (ale isto) do toho dochádzam. Som ozaj rada, že som tu. Je mi s Vami fajn.:) Ďakujem za rady a dúfam, že i mne sa podarí trefne, rýchlo a efektne poradiť. Prajem pekný deň. :)